Cilt bakımı yaptıran var mı?

oykumruyam

Öyküm abla olduuu:)
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
3.016
36
cilt bakımı yaptıran vardır mutlaka tavsiye ediyor musunuz? memnun kaldınız mı?

ücretleri bayağı yüksek değer mi sizce?

teşekkür ederim
:1rolleyes:

düzenli gidince cilt pırıl pırıl oluyor

Son düzenleyen: Moderatör:
öyle mi? ben hiç gitmedim düşünüyorum kendi kullandığımız ürünleri mi götürmeliyiz peki?

teşekkür ederim a.s.

öyle mi? ben hiç gitmedim düşünüyorum kendi kullandığımız ürünleri mi götürmeliyiz peki?

teşekkür ederim a.s.

Yok hayır iyi bir yere gitmek lazım zaten
Çünkü ürünleri daha kaliteli ve çalışanları daha eğitimli oluyor
Özellikle doğru ürünü uygulamaları ve sivilce varsa sıkarken iz bırakmamaları için
İyi bir yere gitmeli
Şeniz

ben cilt bakımı yapan biri olarak şunu söleye bilirim en iyi yatırım kendinize olandır bence buna öncelik vermelisiniz cilt bakımı basite alıncak bişey değil gerçekten zahmeli bi iş eğer uzman işini iyi yapıyosa ve ürünlerine güveniyosa bu parayı istemekte haklıdır bence çünkü öğrenince zahmetini daha iyi anlıyosun düzenli bakıma gidersen gerçekten farkını görürsün bakımdan sonra tabi sende evde günlük bakmını yapmalısın sivilcen çoksa tabi bakımdan sonra bazı kızarmalar olucak sıkma işleminden sonra zaten gerekli uyarıları uzman arkadaş sana yapıcaktır ayrıca bakım düzgün olmuş ve kremler etkiliyse cildinde poblemliyse bakımdan sonra sivilceler artıcaktır cünkü alttaki yağlanmalar dışarı vericektir kendini aslında bu iyi bişeydir

benim göz çevremde küçük yağ bezeleri var bunları da geçiriyorlar mı? ve cilt lekelerine de iyi geliyor mu?

cildim için para harcamaya çekinmem ama nedense cilt bakımından çekindim hep ama yaptıracağım ben de

yağ bezeleri zaten sadece cilt uzamanları temizlemeli bunlara komedon deniliyor bunların komedon iğneleri var onlarla temizleniyo cilt lekelerine gelince tabiki bikere bakımda geçmicektir düzenli bakıma devam ederseniz ve evde gereken bakımınızı yaparsanız geçicektir cilt lekelerinde güneş kremi çok önemlidri kışın bile dışarı çıkmadan en az yarım saat önce fakt krem kullanmadan çıkmayın bu lekelerin çoğalmasını engellicektir

cilt bakımı yaptıran vardır mutlaka tavsiye ediyor musunuz? memnun kaldınız mı?

ücretleri bayağı yüksek değer mi sizce?

teşekkür ederim
:1rolleyes:

Merhaba Öyküm;

Ben tedaviye yönelik yaptırdım cilt bakımını. ama 2/3 ayda bir de olsa bence cildin ihtiyacı var. nerde sordun bilmiyorum ama cok yüksek fiyatlar alınmıyo en ii ürünü kullananlar bile max. 80 YTL dir. ama gittiğin yerde kullanılan ürünler cok cok cok önemli mutlaka araştır. tabi kişininde uzman olması önemli .a.s

evde kendın yap bakımlarını al bır kac cıldıne uygun urun kullan ben oyle yapıyorum bakıma degıl ama lazer epilasyona para verıyorum tuylerden kurtulmak sart cılt guzel ama tuylu neye yararkı dımı yanııııı

evde hergün yapıyorum zaten ama dışarda yapılan daha faydalı sanırım bakın arkadaşlar da öneriyorlar
bu hafta sonu düşünüyorum bakalım

evde hergün yapıyorum zaten ama dışarda yapılan daha faydalı sanırım bakın arkadaşlar da öneriyorlar
bu hafta sonu düşünüyorum bakalım

salon bakımı evde yapılandan farklıdır orda yapılan derin temizliği sen yapamazsın cilt durumuna göre bakıma gidebilrisin bazen ayda bazen 2haftada bira.s.

bugün ilk kez cilt bakımı yaptırdım :1rolleyes:
gerçekten de evde yapılandan çok farklı 1 saat sürdü gözenekleri açtılar siyah noktaları temizlediler önümüzdeki ay da anti aging bakım yapalım dediler bir ay biri bir ay diğeri yapılmalı dönüşümlü dediler ama çok tuzlu olur öyle CADIARZU bakalım arada bir yaptırırm artık a.s

bugün ilk kez cilt bakımı yaptırdım :1rolleyes:
gerçekten de evde yapılandan çok farklı 1 saat sürdü gözenekleri açtılar siyah noktaları temizlediler önümüzdeki ay da anti aging bakım yapalım dediler bir ay biri bir ay diğeri yapılmalı dönüşümlü dediler ama çok tuzlu olur öyle CADIARZU bakalım arada bir yaptırırm artık a.s

ayy ne güzel..seneler önce gitmiştim..bayadırda gitmiyorum canım çekti valla..canım fiyatlar ne kadar olmuş bi yazarmısın sakıncası yoksa tabi..benimde siyah noktam var:KK43:

ben 2 ay önce ordan ürün aldığım için %25 indirim + peşin ödediğim için %5 indirim 53 ytl ödedim bir daha ki sefere &25 indirim yok yani :sm_confused:anti aging bakım ise 80 ytl imiş serum yediriyorlarmış falan yves rocher da yaptırdım
gerçekten güzel birşeymiş a.s

ben 2-3 aydır badem sütü kullanıyorum.bacaklarıma ,ellerime heryerime.markette aldım 5-6 ytl oldukça uygun..beyaz kutusu var,kapağı yeşil..o kadar hoşuma gitti ki,bi sürü losyon krem vs den daha iyi sonuç aldım..kullanırsanız oldukça memnun kalacaksınız benden tavsiye...:)

canım yaptırdığın cilt bakımına göre fiyatları değişiyor. mesela şeker kürü uygulatırsan farklı uygulatmazsan farklı bir fiyat oluyor. geniş yelpazede bir cilt bakımı biraz tuzlu oluyor. bence kendi ürünlerini götürmek yerine iyi bir yere gidip onların malzemelerini kullandırman daha iyi olur. tabi bakımı yaptırmadan önce sor öğren hangi ürünü kullanıyorlar. uzman bir yere gitmende fayda var...

Babor ürünleri hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar,

ben babor ürünlerini kullandım kendi yetiştirdikleri bitkilerle ürünlerini üretiyorlarmış,bağdat caddesinde charmbeautyform diye bir yer var orda cilt bakımı yaptırdım, yüzümde sivilce izleri vardı baya düzeldi, 3 aydır gitmiyorum tekrar gitmem lazım kış bakımı için.

Malesef dort dortluk bakim yapmak biraz masrafli is, bu yaziyi yaziyorum ama asgari ucretle yasayan biri icin pek mumkun degil bunlari uygulamak. Sadece aylik gunes koruma kremi masrafinin 50 dolar olacagi dusunulunce :-) ama gene de uygulayabildiginiz kadarini uygulayin cunku uzun yillar bakimli yasayan kadinla bakimsiz yasayan kadin arasinda bazen anneyle kizi arasindaki fark kadar fark bile olabiliyo inanin ki.

En guzel cilt bakimi insanin evde yaptigi. Her gece makyaj temizleyip gece bakim kremi ustune de badem yagi surun ertesi gun parlayan ciltle uyaniyosunuz. Herkese tavsiye ederim. Bu arada badem yagi yaslanmayi %30 a dusuruyomus yani cilt 10 senede 3 sene yaslaniyo diye duydum, lokman hekimin genclik sirriymis, bilmeyenlere duyurulur. Gercekten de onu surunce cilt cok esnek oluyo. Benim cilt bakimi icin tavsiyelerim sunlar:

Cildinizi gunesten koruyucu iyi bi krem kullanin. Ucuzgunes koruyuculardan kacinin sadece eczaneden kaliteli olanlarindan alin. Gunes kremi bronzlatmaz, eger kremi surup eve dondugunuzde pancar gibi kizardiysaniz o kremi hemen cope atin cunku ise yarayan krem bronzlastirmaz. Gunesin yillar boyu cilde verecegi zararlardan en saglam korunma gunes koruma kremiyle mumkun.

Ikincisi cildinizi asla nemsiz birakmayin, icerden nemlendirmek icin bol su icin, sudan baska hicbisey icmeyin, sigara cildin dusmani birakin sigarayi da. Disardan nemlendirmek icin nemlendirici losyon kullanin badem yagi da karistirin, cildi cok guzel parlatiyo.

Sporu onemsiz sanmayin guzellik icin spor sart

Gece asla makyaj temizlemeden yatmayin, en guzel makyaj temizleyici badem yagi. Guzel bi krem bulun cildi nemlendirin.

Yasa gore urunler kullanin, kirisik geciktiricileri de aksatmayin

Biyotin hapi kullanin, cilt icin ihtiyac olan hersey biyotinde var cilti disardan degil icerden de beslemek gerektiginden guzellik icin mutlaka biotin hapi tavsiye ederim.

Baska insanlara en guzel urunler icin asla danismayin, kendi urununuzu kendiniz bulun, birinin cildine cok guzel gelen bi krem sizin cildinize uymayabilir. Kendi hatalarinizi kendiniz yapin, dogru kremleri bulana kadar devam edin.

Daha fazla tavziye isteyenler beni eklesin oziranches@hotmail.com

Guzel saclar icin de tavsiyelerim var ogrenmek isteyen bana ulassin

Son düzenleme:
X