kızlaaarrr,gebelik kesesi kaç haftalıkken görünür bilen varmıııı??

selvvimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2007
35
0
kızlar bugün ilk doktor ziyaretimize gideceğiz.sanırım hamileliğim 5 haftalık,ama keseyi görebilecekmiyiz bilmiyorum.bilen varmııı??

Tabiki görebilirsiniz ama kalp atışlarını göremeyebilirsiniz, daha erken çünküyerimseniben

eve cnm ben 3 haftalıkken gıttım gorunmedı alttan baktılar 5 haftalıkken hem keseyı hem kalp atıslarını duydum ıns senınde gozukur

ilk haftalarda kese görünür ama bebek görünmez alttan muayene ile ancak.

canım gittiğinde alttan ultrasonla baktırırsan görürsün.Bende 4 hafta 4 günlükken görünmüştü..Oan koptuğun an oluyor hayattan..Çok güzel bir duygu..:enbuyukkk:

Benim doktorum 4 haftalıkken karnımdan bakınca görmüştü.Aslında görünmez üsten bakınca ama sen çok zayıf olduğun için görünüyor demişti.

Canim 5 Haftalikti Gayet Net Göründü Canim üstten Bakmişti. 6. Haftasindada Kalp Atişlarini Gördük

Bende 5 haftalıkken görmüştüm canım,ama üstten görünmediği için alttan bakılınca görüldü

benimde altıncı haftanın içindeyken görülmüştü karından..

ben yeni hamişim kaç 1yada2 haftalık sanırım ve ultrasyonda zar zor 1mm şüpheli gebeli kesesi gözüktü ve korktum yoksa bebek yokmu diye bilgisi olan lütfen aydınlatsın.

kızlar bide bende sol kasığımda galiba rahimde ağrı oluyor bu normalmi herkeste olurmu

eğer zayıfsan belli olmuyo canım benim de alttan görünmüştü ancak bide çok idrarla git.daha net görünür

Son düzenleme:
Benim doktorum 4 haftalıkken karnımdan bakınca görmüştü.Aslında görünmez üsten bakınca ama sen çok zayıf olduğun için görünüyor demişti.

bende tam bunu söyleyecektim işte. Kilolu bayanlarda ultrasonda görünmeyebiliyormuş.. hatta biri kalp atışları duyulmadığı için almaya kalktıklarını söylemişti aman dikkat kızlar

X