Doğuma Hazırlık hamileliğimizin erken döneminde cinsiyet tahmini yapalım, bakalım tutacak mı???

• Konu Sahibi panikatak
  • Başlangıç Tarihi
Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
aslında doktorlar erken bile olsa biliyorlar( çünkü erkeklerde tepe denilen bölge yukarda kızlarda aşağıda olur)ama söylemek istemiyorlar yanılma payı olduğu için ancak bebek büyüdükçe cinsiyet daha belirgin oluyor.bide kız bebeklerde daha geç öyreniliyormuş diye duymuştum.

Bana da erkek gibi geliyor pazar günü 12.haftalık oluyorum.Bakalım sonuç ne olacak kızlar bekleyip görelim.Ama dediğiniz gibi kimi duysam erkeğe hamile.Hayırlı,ana babasını sayan evlat olsun da

Benim de çevremdeki herkes erkek olacak diyor. Kayınvalidem de erkek rüyası görmüş. Ben de rüyamda bir kez pembeler içinde bir bebek görmüştüm heralde kızdı diye düşündüm :)) Allah herşeyden önce sağlıklı ve hayırlısını versin ama insan epey merak ediyor. 15'inde ikili testim var ve 12,5 haftalık olacak öğrenme şansım pek yok sanırım ama 1 hafta sonra sonuçlar için gittiğimde belki öğrenebilirim diye düşünüyorum...

Ben Rüyamda Erkek Görmüştüm Ve Erkek.çevremdekilerde Hep Oğlun Olacak Senin Diyorlardi,tuttu.

Ben Rüyamda Erkek Görmüştüm Ve Erkek.çevremdekilerde Hep Oğlun Olacak Senin Diyorlardi,tuttu.

ben 8+6 günlük hamileyim benimde içime hep kız olacakmış gibi geliyo.ama hayırlısı olsun tabi

bugün tam 5+1günlük hamileyim kızlarrr
ve dün gece bebeğimi emziriyordum rüyamda:))kız gibi geldi , çok cilveliydide:)))
Daha öğrenmemize çook var ama Allahımdan sadece sağlıklı olmasını diliyorumm

ßen 9+5 günlük hamişİm kızlar büyük ultrasona girdiğimizde büyük ihtimal öğreneceğiz cinsiyetini yani 11 ve 14 haftalar arasında.Kendi doktorlarımız 16.haftaya kadar söylemiyor ama 2li test yani büyük ultrasonda bakıldığında doktorlar aslında kemik yapılarından anlıyorlar cinsiyeti benim içime doğanda kız bebek anneler gerçekten hissederler unutmaYın..HisLerinize güvenin..:emir_bebek:yerimseniben

bugün tam 5+1günlük hamileyim kızlarrr
ve dün gece bebeğimi emziriyordum rüyamda:))kız gibi geldi , çok cilveliydide:)))
Daha öğrenmemize çook var ama Allahımdan sadece sağlıklı olmasını diliyorumm

canım yazın harika ya rüyandaki gibi eLine aLman dileğiyLe sen yazdın ßenim içim kığır kıpır oLduyerimseniben

merhaba,
ben oğluma hamile olduğumu öğrendiğimde erkek diye hissetmiştim ve yanılmadım şimdi 6 haftalık hamileyim kız olmasını istiyorum ama içimde geçen seferki gibi net bir his yok nedense

en yakın arkadaşımda hamile.ona hep kız diyordum.cuma günü öğrendikki kız.arkadaşım erkek istediği için biraz üzüldü.ama sağlıklı ve hayırlı olsun da ne olursa olsun dedi.:emir_bebek:

bizde yarın 8 haftalık olacagız benimde içime hiçbirşey dogmuyor yeterki saglıklı olsun. yaptıgımız bazı testlere göre bazen kız çıkıyor bazen erkek.birde komşumun kızı ben farkında olmadan başıma tuz serpmiş ve ben agzımı ellemişim buda kız olacagı anlamına geliyormuş.benim tek istedigim Allah herkese hayırlı bebişler nasip etsin.

bende 9 hafta 2 günlük hamileyim.öncelikle allah hepimize sağlıklı evlatlar versin.bende hamile kalmadan önce deli gibi erkek evlat istiyordum.şimdi ise içime kız olacağı doğuyor.hayırlısı hepimiz için.

Ben bekarken, evlendiğim zaman inşallah Başak burcu kız çocuğum olur diye dua ediyordum.Gerçekten de Başak burcu kız çocuğum olacaktı fakat dokuzuncu ayımda maalesef kaybettim kuzumu..
Allah'ın işine bakın şimdi yine hamileyim ve yine Başak burcu kuzum olacak..
İçime doğan bu sefer erkek çocuk..
Herşeyden önce Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah....

allah herkesin gönlüne göre versin ve sağlıklı ,hayırlı evlat olsunlar yeter. yinede insan her ikisinden de olsun istiyor işte..

5 Hafta 5 Günlük Hamişim. Bana Erkek Gibi Geliyor Iki Kizimda Da Erken Bulantim çok Olmuştu. şu An Ve öncesinde Olmadi Hayirlisi Bakalaim

ben 9 haftalık hamileyim 5 yaşında bir kızım var içimden erkek geçiyor ama kızımda durmadan kız kardeşim olacak diyor ve dua ediyor ilk önce sağlıklı ve hayırlı evlatlar olsunlar önemli olan bu

merhaba panik atak benim 4 yaşında kızım var. Hamileyken ben erkek hissetmiştim hep eşim kız hissetti. Benim hissim tutmadı babasının hissi tuttu. Umarım sağlıklı uzun ömürlü olur inşallah çocuğunuz.

umarım hepimizin bebkleri sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir ama benim de içimden erkek gibi geçiyo hayırlısı olsun bitanem

:emir_bebek:slm. aranıza yeni katıldım bende dün hamile oldugumu ögrendim kaç haftalık bilmiyorm. cinsiyetinde bi tahminim yok babamız erkek hissediyor.Rabbim isteyen her kese bu duyguyu tattırsın:teytey:.

merhaba kızlar benim bebişte çok küçük ama ben rüyamda hep kız çoçuğu görüyorum kız olacak galibi:dance: minik minik elbiseler giydireceğim :nazar::teytey:

X