Doğuma Hazırlık hamileliğimizin erken döneminde cinsiyet tahmini yapalım, bakalım tutacak mı???

• Konu Sahibi panikatak
  • Başlangıç Tarihi
Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ya kızlar benım de içimden hep erkek gecıyor bız kız ıstıyoruz gercı saglıklı olsunda yeter

selam arkadaşlar görüyorum ki çoğunluk erkek hissediyor:)
benimki 7+2 günlük oldu bugün valla benim içimden de erkek gibi geçiyo
allah hayırlı ve sağlıklı evlat nasip etsin de kız erkek farketmiyor
ama ben daha evlenmeden önce bile erkek hayal ediyordum.a.s.

Merhaba Kızlar,
ben 8 haftalık hamileyim.
Ben kız diye tahmin ediyorum bakalım allah eli ayağı düzgün versinde cinsiyet çok önemli değil

bende 10 haftalıkgeceyim. benim cinsiyet konusundaki hislerim karışık. kız diye hissediyorum aslında ama rüyalarımda hep erkek görüyorum. hayırlısı bakalım..

bende 4hafta+4 günlük hamileyim hep içime erkek gibi doğuyor. ama en önemlisi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almak

Ben Hep Kizim Diyorum Ama Kismet Cinsiyet Hiç önemli Değil Bi Kucaklasam Bebişimi..bide Kizlar Lütfen Bu Forumu Kaybeymeyelim Cinsiyetler Belli Olunca Yazalim Mutlaka...

Kizlar Bende Sizler Gibi Kendimi Tutamiyorum Tüm Cinsiyet Takvimlerini Elden Geçirdim.düşündüğüm Zaman çok Saçma Geliyor Ama. Bilimsel Olarak Düşündüğümüzde Bebişlerimizin Babasinin Spermleri X Ve Y Kromozomlarindan Oluşuyor Yumurtaya X Yerleşirse Kiz, Y Elini çabuk Tutup Yerleşirse Erkek Bebek Oluyor. Herkese Hayirli Bebişler

arkadaşlar benim iki yaşında oğlum var ben hamile kaldığımı öğrenir öğrenmez içime erkek olacak diye doğdu 5 ayıma kadar gittiğim doktor kız dedi çok sevindim çok bir kızım olmasını çok istiyorum ama içime hala erkek doğuyordu sonra dokturumu değiştirdim o oğlun olacak dedi ve şimdi iki yaşında bir oğlum var yani ilk hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an ne hissettiyseniz o oluyor.ALLAH tüm isteyenlere bebiş nasip etsin banada bir kız nasip etsin....

slm kizlar ben pek yeni gebe sayilmam ama hala bebegimin cinsiyetini bilmiyorum...:sm_confused:tahminim erkek öyle hissediyorum ama bakalim Rabbim ne verecek:1rolleyes:hayirlisi olsun bakalim:CüvCüv:

Merhaba. Henüz 6 haftalık hamileyim. Kız çocklarını aşiri seviyorum. Ama nedense içimde erkek hissi var. Rabbim hayırlısı olacağı şekilde nasip eylesin inşallah.

Bende kız çocuklarına:CüvCüv: karşı aşırı sevgi duyuyorum 2 oğlum var ve 3.bebişimin Allah izin verirse kız olmasını çok istiyorum sağlıklı olsunda öncelikle erkekte olsa yapacak bişi yok içime kız olacak gibi doğuyor ama 2 erkek doğurunca budamı erkek demeden kendimi alamıyorum malesef:1rolleyes:

Kızlar 13 hafta oldu:) Biz kız hissediyoruz. Bakalım hayırlısı:)

benim icime kiz doguyordu ama doktorum büyük ihtimalle erkek dedi gelecek kontrolde tekrar bakicaz :)) simdlik erkek

ben de 9 haftalık hamişim ve ilk bebeğim olcak inşallah.ben hiç bir şey hissedemiyorum ama eşim erkek olacağını söylüyor ben hissedemiyorum ama göbüşümü severken oğluşum dedim bir kaç kez .aman sağlıcakla kucağımıza alalım da ne olacağı önemli değil

:lepi: ben bastan berı kızım olucanı hıssedıyordum herkesın tam tersını soylemesıne rağmen ve şimdi allah nasıp ederse kızım olucak.hamılelık belırtılerı bende tamamen tuttu .yanılmamısım allah herkesın gonlune gore versın arkadaslar:dance:

:lepi: ben bastan berı kızım olucanı hıssedıyordum herkesın tam tersını soylemesıne rağmen ve şimdi allah nasıp ederse kızım olucak.hamılelık belırtılerı bende tamamen tuttu .yanılmamısım allah herkesın gonlune gore versın arkadaslar:dance:

hayırlısı olsun canım belirtilerin nelerdi peki yazarmısın?

kızlar 6 haftalık hamileyim....içime hiçbirşey doğmuyor...eşimde bende kız bebekleri çok seviyoruz.ama içim karmakarışık...hayırlısıyla doğsun da hiç farketmez.6 hafta sonra belli olur cinsiyetini o zaman yazarım...
Bence allah hangisini hayırlı görürse onu veriyor insana gerisi yalan...

bende kız gibi tahmin ediyorum .inşallah hayırlı sağlıklı bir kızım olur.

Ben ve eşim ilk andan beri kız diye düşündük.Eşim kız çocuklarını çok seviyor ben de öyle.Ama tabi arkadaşların da belirttiği gibi ALLAH sağlıklı,hayırlı evlat nasip etsin bütün bekleyenlere.

X