Doğuma Hazırlık hamileliğimizin erken döneminde cinsiyet tahmini yapalım, bakalım tutacak mı???

• Konu Sahibi panikatak
  • Başlangıç Tarihi
Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
P

panikatak

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi panikatak
slm arkadaşlar.ben 9 hafta + 1 günlük hamileyim.bence erkek olacak benim bebişim.sanırım sağlıkla devam edersek 2 ay sonra kesin belli olur değil mi cinsiyeti ??? hep derler ya annenin cinsiyet tahmini tutar diye... hadi yeni hamileler sizin hisleriniz ne kadar tutacak??? bakalım denildiği gibi annenin içine doğan his gerçekten doğru mu???
ayrıca deneyimli anneler sizdende cevaplar bekliyorum... içinizden ne geçiyordu ? sonuç ne oldu??? öpüldünüz a.s.

• Konu Sahibi panikatak
Bu yıl duyduğum 10 bebekten 9 u erkek zaten.. Bu yıl için erkek bebek yılı diyorlarmış zaten. Bir de yılın doğan ilk bebeklerine hiç sanal gazetelerden baktınız mı bilmiyorum ama neredeyse hepsi doğanların erkekti.

Sevgili panikatak,Allah önce sağlıklı,sonra da gönlüne göre sana hayırlı bir erkek bebek nasip eder inşallah. Bana da :)

• Konu Sahibi panikatak
Bende 8 haftalık hamileyim hiç bir tahminde bulunamıyorum Allah hayırlısıyla sağlıklı sıhatli nasip etsin inş.artık öğrenince haberleşiriz.

• Konu Sahibi panikatak
Bende 9 haftalık hamileyim ve banada hep erkekmiş gibi geliyor . Allah hepimize bebeklerimizi sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin...

• Konu Sahibi panikatak
sağlıklı olsun tabiiii cinsiyet farketmez ama banada erkekmiş gibi geliyor.hayırlısı olsun bakalım.

• Konu Sahibi panikatak
bende 8.haftaya giricem tahminde bulunamıyorum sağlıklı olsunn ..yeterr:)

• Konu Sahibi panikatak
ben erkek olacak diyordum ve erkek. ama rüyamda da görmüştüm onun etkisi tabi.annelerin içine doğarmış.

• Konu Sahibi panikatak
bende 6haftalık hamileyin nedense benim içimden bebişim erkekmiş gibi geliyor,tabiki hepimizin ikl temennisi sağlıklı olması..sanırım 16 haftalıkken belli oluyor 10 hafta sonra yazarım cinsiyetini....

• Konu Sahibi panikatak
bende 13 haftalık hamişim ben ve eşim kız diye tahmin ediyoruz ama ailelerimizin hepsi nerdeyse erkek diyor bilmiyorum ne olucak saglıklı hayırlı olsunda gerisi önemli degil.

benim 5. hafta ben ve eşim kız çocukları daha çok seviyoruz ve çin takvimini uyguladık :) belki tutar diye.Ama ALLAH'tan sağlıklısını ve hayırlısını diliyorum tüm bebek bekleyenler için.

slm kizlar,hamile kalmadan once hep erkek bebek hayal ederdim.ama simdik hic bir tahmin yapamiyorum,icimde hep bi sikinti var allahim saglikli versin hep bi endise var,hayirlisiyla biran once gelsin insallah hepimizinki,saglikla

sağlıklı olsun önemli olan o ama sanki erkek olucak gibi hissediyorum.

herkes erkek hissediyor nedendir kizlar?saglik sihhat herseyden önce gelir mutlaka tam 3 aylikken belli oluyor cinsiyeti cok merak ediyorsaniz cin takvimi uygulamasida ise yariyor benim iki cocugumda da tahminler tuttu birinci bebegimde erkek olcak dedi erkek ikinci bebekte de kiz olcak dedi kiz cikti,insallah bebekleriniz saglikli sihhatli olur hepinizin

Arkadaşlar benim 7 yaşında bir kızım var.Şimdi 2 aylık hamileyim.Tahmin etmeye çalışıyorum ama daha önce kız doğurduğum için buda kız olacak gibi geliyor.Yani sanki ben birtek kız doğururmuşum gibi.Aslında rüyamda erkek bebek gördüm.Birde bizde çin takvimine uyduk.Herşeyin hayırlısı olsun.

benim uyuladığım bütün takvimler erkek bebk diyordu ancak dün ultrasona girdiğimde bebişimin kız olucağını öğrendik:) ama bende ilk günden beri erkekmiş gibi hissediyordum rüyamda hep erkek bebişim olduğunu görüyordum belli olmuyor yani bu cinsiyet işi:)

7.haftadayım ben de.. ilk öğrendiğimde hep erkek hissediyordum, sonra kız duygusu yoğunlaştı.. şimdi öğlene kadar kız, öğleden sonra erkek hissediyorum..:)oooof bu cinsiyet işi hakikaten çok karıştırıyor beni..

bir kızım bir oğlum var.. çin takvimi oğlumu doğru biliyor, ama kızımı erkek diye gösteriyor.. bu defa için de oğlan diyor.. yani ondan da umut yok..:)kafamçokkarıştı

ailenin yarısı kız, yarısı oğlan istiyor..:roflol:

offff..

fazla düşünmemeye çalışıyorum.. nasılsa belli zaten..sadece öğrenmemiz için vakit gerek..

herşeyin olduğu gibi evladın da hayırlısı..:emir_bebek:

ve tabii sağlıklısı..

:nazar:

ben iki kizimda kiz olacani hisstmistim kiz oldu ama bunda bi tahminim yok allah biliyo ya erkek olsun istiyorum ama ondan gelenede raziyim salikli olsun insallah

bende 9+1hamileyim 1 kızım 1 de oğlum var bende cinsiyetini çok merak ediyorum ama hiç bi tahminim yok sağlıklı olması herşeyden önemli umarım birgün de sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi

slm kızlar.allah hepimize sağlıklı ve hayırlı bebişler versin inşallah.ama görüyorum ki çoğumuz erkek hissediyoruz.allah herkesin gönlüne göre versin.bu arada bazı arkadaşlar 13 haftayken cinsiyetini öğrenmiş.nasıl oluyor?normal mi? yoksa alttan mı baktılar ???

hayır normal yolla bakarak ta görüyorlar bebeğinin duruşuna bağlı bebeğin bacaklarının arasına bakıyorlar ordan bayada belli oluyor. bebeğin biraz büyük olması geekiyor yinede. doktor daha çok küçük belkide yanlıyorumdur ama %99 kız dedi çünkü bacaklarının anasında hiç bir çıkıntı yok küçükte olsa gözükmesi gerekirdi dedi.

X