Soru....IKEA ürünlerinden memnun kaldınız mı?

DERXIXNDENXIXZ

aşka aşığım bal gibi...
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
562
10
merhaba arkadaşlar,
Ağustos'ta düğünüm var ve yatak odası takımı beğenemiyorum...Ikea'nın yatak odası seçenekleri ise tam tarzım fakat sağlamlığından şüpheliyim. Eğer aramızda bu markanın ürünlerini kullanmış arkadaşlar varsa memnunlar mı öğrenmek isterim.

Canım ben de mobilyasını sadece reklemda gördüm.Hiç kullanmışlığım yok.ama bildiğim kadarıyla kaliteli ve rahat taşınabilir ürünleri var.

mobilya olarak almadım ama geçen yıl beyaz orta sehpa almıştım.gayet sağlam çıktı.üstelikte aynı sehpa istikbalde 200 ytl idi ben IKEA dan 35 ytl ye aldım.gayet memnunum

Ben kullaniyorum ve cok memnunum canim ..cok kaliteli tavsiye ederim yerimseniben

evet ben de salonum için büyük bir kitaplık aldım kullanan arkadaşlarımın tavsiyesi üzerineydi...banyo etajeri, ayna, mutfak ekipmanlarımı da burdan seçtim...bu tür ürünler de ikea hem çok uygum fiyatlı hem de çok zevkli bir koleksiyona sahip ama sanki ana mobilyalarının dayanıklılık sorunu olabilir diye şüphelendim. bu yüzden danıştım sizlere de...teşekkürler hanımlar...

IKEA ürünlerinin yatak gardolap tarzı montaj gerektiren mobilyalarından uzak durmanızı tavsiye ederim.Çünkü 2.kez montaj gerekirse yandınız.ama sehpa basit kitaplıklar vs gibi şeylerde problem olmaz.ev aksesuarlarında zaten tartışmasız gayet iddialı ve guzel.ısrarla soyluyorum büyük mobilyalarda aman uzak durun..

Ben birçok ürününü kullanıyorum ve çok memnunum , hem zevkime uygun hem fiyatı diğer markalara kıyasla çok uygun hem de sağlam.

ayşel arkadaşım neden 2. montajda sorun cıkartır dedin anlayamadım bende gardrop ve mutfağı ikeayaya yaptırmayı dusunuyorum ama dediklerin kafamı karıştırdı bi nedeni vardır mutlaka neden yazmadın? mrk ettim

özlemcim ben de aysel arkadaşın bahsettiği konularda şüphelenmiştim zaten. özellikle yatak odası ürünlerinde gardrop kapaklarını açıp kapadığımda dayanıklı olmayabileceğini hissettim. Eşimin mesleği dolayısıyla çok tayin göreceğiz ve acaba taşınmalarımızda kaput olur mu diye satın almaktan çekindim...fakat bazı arkadaşlar da gayet memnun kalmışlar...aslında ürettikleri ürünler dizayn olarak çok güzeller...bayılıyorum mağazasında dolaşmaya ama satın almadan önce iyi araştırmak gerekiyor işte...

İzmir'deki IKEA biz evlendikten sonra açıldı. Mobilya almadım. Ama ev için aksesuar,küçük eşyalar,çamaşır sepeti aldım. Çok beğendim. Hem çok orijinal hem de kullanışlı..Ben bir sorun yaşamadım.:dance:
Ancak; görümcem evlenirken ihtiyacı olan bir eşyasını biz hediye olarak almak istedik. O da IKEA'da gördüğü mutfak masa,sandalye ve tabure takımını beğendi. Evine getirdik. Kocam,kayınpederim ve damat montajını yaptılar. Kızcağız evleneli 1,5 yıl oldu. 2 defa gözümün önünde taburenin çivileri çıktı,damat yere oturdu. Biz yokken kaç defa oldu bilemiyorum..:sm_confused:
Belki bizim adamların beceriksizliği güzel monte edemediler,şimdi hemen IKEA'yı suçlamak istemem..yerimseniben

Ay Gerçekten Içinde Dolasirken Kendimi Kaybediom O Kataloğunu Vermiolarmiş Içerde Kullanin Diemiş Ben Nişanlimla çalmiştim Wallaaa Baka Baka Doyamadim Kataloğa Hala Duruo.mutfaği Bilmem Ama Gardrop Kesinlikle Oradan Olur Cunku Tayin Gibi Bir Oalsilik Yok Ev De Bizim Olunca.ama Tabiki Baska Yerlerede Sormak Gerek Arastirmali

abim evinin yatak odasini ordan aldi tek basina yasiyo tek basina yasayan bi insan icin ideal..

aldigim bi cok seyden memnunum

bende ıkeadan aldığım herşeyden çok memnunum özellikle mutfak dolaplarının içine monte edilen poşetliği,makarna tenceresi, ocak üstü grili ,elişleri için özel lambasıda bulunan salon lambaderini hepinize tavsiye ederim

arkadaşlar benim eltim alman.o Almanyada Ikea urunlerini kullanmış evden eve taşınma sonrasında sökülen büyük parcaların montajlarının çok zor oldugunu birbirine denk getirmede güçlük yaşadıklarını bana anlatmıştı.şaşırdım o zamanlar ama gerçekten biraz inceleyip bakarsanız ince işlçilikte hatalarla dolu oldugunu görürsünüz.karşısında bakarken büyüleyici oldugunu kabul ediyorum .iyi düşünün..

Arkadaşlar Türk üreticilerin kazanması lazım biraz:) Ayrıca bir mobilyacı olarak ikeadan ürün alanlar için yaptığımız montajın haddi hesabı yok:) mutfağınıza ya da dolabınıza aksesuar alın ki onlar gerçekten çok başarılı ama mobilyalar ekonomik gözükse bile ilave masraflarıyla o kadar da ekonomik olmuyor. Taşıması, montajı falan epey masraf tutuyor. Kıyaslamanızı buna göre yapın derim ben.

deniz merhaba cnm büyük mobilyaları çok kötü söylemesi benden yeni arkadaşım evlendi ve ordan aldı eşyalrını şuan gör iğrenç duruo şuanda değiştirme çabasında...
haziranda evlendi düşün...

semdekor ama sonuç bu aksesuar zaten alıyoruz orası ayrı ama büyük eşyalar sonuçta sürekli değişen bişi değil maliyet istio haklısın belki ama arkadaşım mağdur şuan ne olcak şimdi ?

semdekor ama sonuç bu aksesuar zaten alıyoruz orası ayrı ama büyük eşyalar sonuçta sürekli değişen bişi değil maliyet istio haklısın belki ama arkadaşım mağdur şuan ne olcak şimdi ?

Arkadaşın nereden aldı? ben ikea yı savunmuyorum ki!! Anlamadım açıkçası ne demek istedigini fisfisfis

Ben ikeadan ucuz diye almayın sonuçta görünmeyen maliyetleri çok demek istemiştim ki sen de güzel bir örnek oluşturmuş oldun:)

X