balayıma kiralik yazlik

wheatus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2007
141
0
38
Kizlar kiralik yazlik ariyorm müstakbel esimle gecirebilcegm güzel bi yer havuzu ve disardan iceri görnmemsi gerekiyor lütfen eger öle bisi biliyorsanz veya sizin kendi yazlgnz veya arkadsnzn olabilr bi kac haftalgna
cok tesekkürler

Arkadaşim Benim Yazlik Yenifoçada Denize çok Yakin Bahçe Içinde Müstakil Iki Aile Olursaniz Hemen Tutun Kimse Rahatsiz Etmez Demir Pancurlu Havasi Ve Denizi Mükemmel Sessiz Sakin Trafik Yok Gürültü Yok Beklerim Süreklide Veririm Kaçar Gidersiniz Kişin Iyice Sakin Melistakiblogcudayim Ben

arkadaşım havuz yok ama denize eşinle yanlız gir kimseler yok bizim sitede erkekler ayrı girerler aileler ayrı elbiseyle hacı teyzeler bile giriyor koylar var çok güzel ben dışardan görmeme işini anlamadım komşularım var ailece kalıyorlar kardeşim gibi onlarda denize girmezler ama çok iyiler yardımcı olabilirsem sevinirim

tesekkür ederim canim suan ben daha cok cevresi kapali icinde havuzuyla bir villa bakmstm...

tesekkür ederim canim cok sevinirm:) zaten seneye gerekyo :KK70: biraz önceden isi saglama alip arastrmaya basladim:KK70:
özel msjlasmam acik aslnda... yollarsan sevinirm

X