Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

evet ilk sürünce baya yakıyor ama ben inanıyorum fayda görceğime
bıktımmmmmm bu tüylerden inatcı pislikler

aynen pislikler ya=(( ben ertesi sabahta sürdüm yine yandı gerçi benim cildim çok hassas ondandır belki

canım nerde kullanıyorsun....
belki bölge bölge farkeder mi diye düşünüyom....
bacaklarım cok güzel yanıt veriyor ....

bugun almistim bacaklarimi acaba simdi sursem ise yararmi yeni gordumde bu topicifisfisfis

sür tatlım
en kötü ahtimalle bacaklarım parlarkaydirigubbakcemile3 bi zararı olmaz yararı olur:KK66:

1 kere kullanabildim daha önce inceltiyor tatlım =) şimdi yeni uyguladım 2 gün oldu bakalım nasıl çıkıcak yerimseniben

bnm önce ağdayı yapabilmem lazım ne beceriksizim ya off mafoldumben

bende yapamıyorum tatlım koluk latına eldiven bacakları epilatör bikni bölgesini kremlekafamçokkarıştı anca çok kalınlaştılar mubarek eldivenlede olmuyorkötükedihüso yinede limonu sürüyorum ben ya etsin veya etmesim ağda yapamıyorum bana ceza olsun odalülülülülülü

bende yapamıyorum tatlım koluk latına eldiven bacakları epilatör bikni bölgesini kremlekafamçokkarıştı anca çok kalınlaştılar mubarek eldivenlede olmuyorkötükedihüso yinede limonu sürüyorum ben ya etsin veya etmesim ağda yapamıyorum bana ceza olsun odalülülülülülü

cnm çok acıyor yaa üst kısmını alıyorum dudak ve iç kısma gelince ağlayarak banyoya gidiyorum her defasında çok morelim bozuluyor..:gitme:

benimde benimde ağda zaten fayda etmiyor çok kalın eldivenle çek çek gelmedi derim kalkıcak diye korktum 2 gün önce en sonunda alırsın tüy dökücü kremi sizmisiniz çıkmayan diyerekten kötükedihüso napıyım son çare sinir olunca öle yapıyorum kıllı kıllıda dolaşamamki-tatlicadiarzu-

bende jilet yapıyorum iğrenç olsada napiym mecburiyet -tatlicadiarzu- :mymeka:

jilet daha beter yapıyo tatlım yaa:bbo: ama sonuç ikisindede aynı o ayrı konukaydirigubbakcemile2 epilixirmi alsam lazeremi gitsem kararsız takılıyorum bakalım şimdilikkafamçokkarıştı

jilet daha beter yapıyo tatlım yaa:bbo: ama sonuç ikisindede aynı o ayrı konukaydirigubbakcemile2 epilixirmi alsam lazeremi gitsem kararsız takılıyorum bakalım şimdilikkafamçokkarıştı

ben bugün denedim eldiveni arkadaslar kesinlikle jilet krem felan birakirin eldiven ayni agdag gibi dogru kullandiktan sonra bak tatlim giyorsun eldiveni sonra bas ve isaret parmagin arasina tüyleri SIKistiriyorsun parmaklarin tüylerin cikis yerlerine yakin tut ve cabucak cek hem kökünden alyior hemde tertemiz oluyorsun fazal acisi yok alsimak icin önce 1-2 tüy cek sonra uyustukca daha cok tutam tutam cekersin canim nice tüysüz günlere insallahhhh:1hug:

vala tatlım olmuyor benimkilerdemi problem var anlamadım kaçtır deniyorum olmuyor en sonunda sinirlenip kreme saldırıyorumkafamçokkarıştı

X