Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

benimde benimde ağda zaten fayda etmiyor çok kalın eldivenle çek çek gelmedi derim kalkıcak diye korktum 2 gün önce en sonunda alırsın tüy dökücü kremi sizmisiniz çıkmayan diyerekten kötükedihüso napıyım son çare sinir olunca öle yapıyorum kıllı kıllıda dolaşamamki-tatlicadiarzu-

ya canım tüy dökücü krem kökten almıyo ve kötü görünüyo onunla yapınca ama tüyleri zamanla azaltıyo tek faydası bu :emir_bebek:

azaltıyımu kafamçokkarıştı inanmıyorum ben arttırıyo diye biliyorum neyse inş azaltır:Saruboceq:

arkadaşlar tüylerimizi önce güzelce alıyoruz kökünden daha son hiç su deydirmeden limon suyunu sürüyoruz ve üstüne kalın tuzlar oluyo onlardan sürüyoruz eğer yoksa normal tuzu limonun içine katıpta sürebiliriz bu işlemi kurudukça tekrarlıyoruz 3 gün boyunca bu süre içinde kesinlikle aldığımız bölgeye su deydirmiyoruz sorularınız varsa sorun daha net cvplar vereyim

3 gün su degmicekmi bn 3 gün dus almazsam ölürüm ya.

ben de denedim, o kadar da fazla yanma olmadı.
sonuçları yazarım.azaltsa ve geç çıkarsa ona da razıyım.

selam arkadaşlar tuz gözeneklerden geçtiğinde hassas kişilerde tansiyonu düşürebiliyor :KK43: ben denedim ve bana fayda etmedi malesef ve kesin çözümü bıoder de buldum. yüzümdeki tüyleri sir ağda ile alıyorum ve ayda 3 gün bıoder kullanıyorum etkisini kısa zamanda gösteriyor ayva tüylerinde bile etkili. şiddetle denemenizi öneririm...

3 gün su deymicek yazmışsın tuvaletimiz geldiğinde napcaz bikini bölgesine uygularsak

:roflol: hakkaten yaa:) yıkadıkça bi daha süreriz napalımxD
ya bi de nane çeyı içmesek olur mu çünkü tüyleri tersine çalıştırıyosa saçları da kötü yapabilir CADIARZU

merhaba arkadaşlarbu bölümü yeni okudum.aynı sorun bendede var hatta kıldömeleri yüzünden bacaklarımda lekeler oluştu.bende geçenlerde limonu sürdüm yıkamadım.hatta sürekli kurudukça sürdüm.bacaklarımdaki leke görünümlerinin azaldığını gördüm.kesinlikle deneyin...

evet ben bacaklarıma 2. defa surdüm bugun yani genelde her hafta alıyordum ama bu 3. hafta ve sadece 1 kere sürmüştüm ama bu sefer 3 kere sürecem ama kuruduktan sonra tekrer sürmüyorum sıkılyorum beklerken zaten ruhum daralıyor . ama sonuç ii en azından geç çıkıyor okuduğuma göre sabırımız varsa 1 senede tamamen kurtuluyoruz neyse inşalllah olur bu arada bende hala yanma filan yok hiçbir yerde ve her yerde makina ile alıyorum eldiven de çok etkili tavsiye ediyorum başka değişiklikler olursa yazarım kib ın

bnde deniyim bari herkes ii geldigini söyleedigine göre ise yario sanirim....tesekkürler

ya ben daha önce koltukaltıma aldıktan sonra limon sürdüm.sabah kalktın baktım koltukaltın yanmış tahriş olmuş iz kalacak diye çok korktum yanık kremleri surdum geçti.ama tekrar sürersem iz kalır diye korkuyorum çünkü o sefer 1 kere sürmüştüm.hiç koltukaltında deneyen varmı beni aydınlatsın lütfen.

niyee mrb canim acaba bunu gogus uclarina uygulayabilirmiyiz , bi zarari olabilirmi ? ve gogus uclarinda kil problemi olan var mi ?

koltuk altını kızartıyo canım ama iz falan kalmıyo yinede sen bilirsin.

tabi bu yöntemi uygularken akşamları yatmadan önce bir fincan nane çayı içiyoruz yani ikisini bir arada yürüteceksiniz çünkü nane çayı kıl hormanlarını tam tersine çalıştırıyo deneyin ve görün:)

ya bu ii güselde ..limonlu tuzlu 3 gün su degdırmeden nasıl gecer rahatsız etmiomu

Su ve tuz yada tek limon olarak duymuştum tek limon deneyen bir arkadaşım çok iyi geldiğini söylemişti ,ama bence bu verilen tarif yani limon ve tuz çok daha mantıklı ,teşekkür ederiz...

X