Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

deriyi haşat eder yaa bunu sür iyice yanar kurur bide su değmeyecek falan mahveder

kıslar ben koltuk altıma denedim bunu 3sefer acayip etkisi oldu yaa çok azalttı benimkileri

su falan değdirmyin demiş arkadaşlar ama ben değdirdim walla yapış yapış oluo öle nası durcaz ki bi de normal yemek tuzu varya onu kullandım yinede etkili oldu yanii

Kızlar bu yöntemi bikini bölgesine uygulayan var mı? Uygulasam birşey olur mu? Tavsiye ediyor musunuz? :) :kedi:

06.01.2008 de sonucunu yazarım demişin arkadaşım acaba sonuç aldın mı eğer aldıysan bende denemek istiyorum. Diğer arkadaşlar denediyseniz mutlaka yazın

evt...ben sonuç aldım hatta 2. denememde...daha önceleri bu yöntemi ben bilmiyordum...limonu bacaklarıma sürüyordum aklıma geldikçe ama sürme sebebim çok farklıydı...bacaklarımda epilasyonun sebep olduğu lekeleri gidermek için sürüyordum burayı okuduktan sonra tuzla denedim sadece 2 defa...ama 3 gün falan sürmedim ağda yaptım bacağımı yıkamadan hemen sürdüm kurudu ve duşumu aldım...sonra bir daha ki ağdada sürdüm ve şuan gözle görülecek şekilde azalma var bacaklarımda ve bikini bölgemde kol altımda daha bişey farkedilmiyor...

Teşekkürler Rodjina, ilk alışta deneyeceğim. Saatlerdir yazılan herşeyi okudum, bende sonuç alırsam mutlaka yazarım.

Ben bacaklarımı sirle kuaförde aldırıyorum. Ama aldıktan sonra yağ gibi bişey sürüyorlar biliyorsunuz temizlemek için.. Onun da o kıl köklerini kapattığını duymuştum bir yerden. Kuaförden sonra sürsek bu limonu etkisini azaltır mı acaba o yağ ? Yani kıl köklerine ulaşmasını zorlaştırır mı ki ? :kedi:

06.01.2008 de sonucunu yazarım demişin arkadaşım acaba sonuç aldın mı eğer aldıysan bende denemek istiyorum. Diğer arkadaşlar denediyseniz mutlaka yazın

deneyenler memnunsa ßizde deneyelim umarım hepimiz ßi gün kökten kurtuluruz zemuszemus

Ay ben arka arkaya soruları sıralıyorum ama idare edin artık beni kızlar kaydirigubbakcemile3 Şimdi bendeki bu tüy sorunu, hormon bozukluğundan dolayı.. Hormon bozuk olunca lazer bile olmuyor.. Yıllardır düzenli olarak sirle alıyorum ama hiçbir azalma yook.. Çok sert çok kalın çıkıyor hep.. sürekli jilet yapan arkadaşlarımdan bile daha berbat durumdayım.
Uzun lafın kısasıı.. :) Hormonlar düzenli olmasa da etki eder mi acaba limon ve tuz? Benim durumumda olup da sonuç alan var mı? :))

bugün ağda yaptım ve tekrar sürdüm bugün 3. bakalım bu sefer nasıl olacak...bazı bölgelerde çıkmaması çok ilgimi çekti hiç bırakmadan yapıcam bu yöntemi...

ben bu yöntemi yüzümdeki tüylere uygulasam nasıl olur acaba..CADIARZU hatta yanağımdaki tüylere de uygulasam...deneyen var mı

ya ben bu limon tuz olayını bilmiodum dün öğrendim bu topicten,fakat 2 gün önce ağda yapmıştım,hemen dedim süreim bari.yani ağda yaptığım gün deelde ertesi gün sürmeye başladım etki eder mi yoksa boşuna mı sürdüm?

güzel dogal bir yöntem benim anneannem de böyle yaparmis ve hic denecek kadar az killari ama eger emziriyorsaniz nane cayini icmeyin derim cünkü süttünüz keser, banada doktor demisti

iyide arkadaşım aldığınız bölgeye kurudukça sürün kurudkça sürün üç gün boyunca demişsinde başka hiç işimiz yokmu,tahminim iki yada üç dk. da kurur o.ozaman hiç kapatmayacaz üçgün:smiley-cool:birde kafama takılan su değmeyecek demişsin üç gün nasıl su değmez hadi bikini blgesine uyguladın hiçmi tuvalet ihtiyacın olmayacak :teytey:

birde kafama takılan su değmeyecek demişsin üç gün nasıl su değmez hadi bikini blgesine uyguladın hiçmi tuvalet ihtiyacın olmayacak :teytey:

benimde aklıma o takıldı oraya yapmaya müsait bi yöntem değil gibi

bı yılın sonunda noluyor arkadasım tamamne bıtırıyormu tuylerı.. yada sadece azaltıyormu.. sen nerden duydun bu yontemı..

X