Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

(ki 20 günde hayvan gibi dikkat çekmesi gerekirdi)

Ay canım bu yorumuna ne güldüm Allah da seni güldürsün inşallah sırnaşık şey her ağdadan sonra bir kez mi uyguluyorsun yoksa belli bir süre uygulamaya devam ediyor musun?

Ben bugun yaptım. 2-3 sa arayla 2 kere yaptım. cok yandı. yarın sbh gene yapcam. yatmadan tekrar yaparım belkim :KK70: 3-4 gü n su degdirmedne durulmaz. izmir sıcak valla dus almadan duramam ben :)

anacım dun 3 kere surdum bu meleti.. yandım ne biçim :KK70: bugun 2 . gün aksam kadar 3 kere daha sürerim. sonra dus yapcam valla. tabi nane cayı içmedn yapıorm ben.

Ya işte agdadan sonra sürcen 3 gün sürekli sür demiş arkadas 3 gün yıkamacan o bolgeyi.. ben dun yaptım sürdüm. tabi ben o gun boyu 3 kere surdum. bgn de yaptım 2 kere sürdüm. yıkancam bgn valla yıkanmadan olmuyo..

Ben bu yontemı bırka. Kere denedım tuylere pek etkı varmı anlamadım ama cılde super oluyo resmen pılıng etkısı var hem ten rengı acılıyor lekeler farkedılır sekılde azalıor yuzumde ve dıger bolgelerde denedım cılttekı olu derıyı atıyor tuzla lımon tavsıye ederım valla

ama ben 3 gun yikamamak gibi bisey yapmadimdefalkarca yaptiktan sonra dus aldim yikanmadan nasil durulur bilmiorum

Bakalım 2. senası yapınca fark edecek mi merak ediyorum...

aRKADASLAR en fazla kac seans kullandınız gozele gorulur bir fark var mı?

ben 1 kere uyguladım. 1 hafta gecti henuz cıkmadı bnm için normal suan..

azalan var mı kacıncı seans ta azalttınz?

valla benim ilk seansta azaldı hatta öleki bikini bölgesine en son 1 ay önce ağda yaptım kıllar çıktı eskiye oranla daha geç çıktı ve azaldı,şimdi gene ağda yapcam ama henüz ağda yapılacak kadar olmamasına rağmen yapacam limon tuz 2,seansı yapmak için yapacam onuda

OHH ne güzel. ben alt ksıımları alamıorm agdayla. mecbur jilet. ustleri alıyorum 2 haftadır cıkmadı. 3-4 seans sonra anlarım anca faydalı olup olmadıgını... inş işe yarar

yöntem iyide yıkanmmak çok kötü ağdadan sonra nasıl yıkanmayacağız
ben aslınd laser yaptıracağım ancak bebek yaptıktan sonra başlayacağım yeniden çıkabilir dedi doktor bende kıllandım bekliyom bebek olsun doğsunn ooohooofisfisfis

ayy baslıyım hemen o zamn ne kdr sure kullanıosun ki bunu

Arkadaşlar nane çayının kısırlaştırdığı söleniyo nasıl kullancaz kesin bilgisi olan varmı acaba çok uzun kullanıldığındamı öle bi etkisi var bilgisi olan varsa bizi de bilgilendirsin lütfen

Arkadaslar tuz ile limon suyunu karistirarak yaptigimiz zaman, tuz ve limonun miktari ne kadar olacak? 1limonun suyuna 1cay kasigi mi mesela?

bende düsündüm ama 3 gün bazi yerlere su degmeden :) bilemiyorum ..... bide o yanma hissini hissettim limon suyunu sürdükten sonra , bide üstüne tuz ohhh sefam olsun ...
Yapanlara kolay gelsin ama insallah cözüm alir emeginize deger

Limon ve tuz birlikte korkarım ben valla yanar cilt.

yaptın mı sende limon tuzu

evet cnm yaptım ama nanenin fazla içimi kısırlık yapıyo diye biliyorum televizyon prıgramında duymustum su bitkicilerden(doktor :KK70: ) o yuzden nane cayı içmiyorum oyle ehergun hergun. hiç içmedim.. ztn yeteri kadar hormon gto yos domuz asısı gibi soy tuketici kısırlık urunlerini bize asılarlarken bi de nane cayı içmim...

ama tuz limon yaptım 3 hafta fln cıkmadı biraz acıdı cnm tabi ama agdayla o kılları almak jiletle aln biri için inanı ondan kat be kat daha acı bi olay

X