Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

sir agda ya sozum yok, dogru en emin yol bu, bana limon ile tuz garip gelmiyr sonunca limon ve tuz, cilde zarar verecek seyler dgl, mikroplasmaya gelince de limon da ztn antibakteri, antifonjik yani mantaralara karsi madde icerir. ama tabiki o bolgeye surmek biraz taritisilir. benim kafami kurcalayan, yikamamak, aslinda ben su degidirdim ve yakti dogal olarak cunku su kurumus olan limonun suyunu tekrar aktif haline geitrdi ve tekrar etki etti. ama kurumus limon suyunda, oxyde olmus maddeler de olabilir, onlarmi yan etki yapabilir, iste bu soruya cevap verebilmek gerekir..

ben 1 seneye yakın oldu kullanıyorum limon ve tuzu. Çok faydasını gördüm baya seyrelme oldu ve çok geç ve cansız çıkıyor.Ayrıca su da değdirdiğim halde. Herkese tavsiye ediyorum.BıDE ŞU BATIK LEKELERıNDEN KURTULSAM

ben bikini bölgesine sürdüm ama aşagılara değil oraların 3 gun su grmemesi imkansız yukarı kısımlara sürdüm. bacaklarımı aldım sadece sağ bacagıma sürdüm bakalım neler olacak

bazı arkadaşlar nanenin kılları azaltma etkisi varsa saçlarımıza zararlı olabilir demiş. tam tersi nane istenmeyen tüyleri azalttığı gibi saçlara göğüslere..... olumlu etkide bulunur.ayrıca kadınlarda değil erkeklerde fazla nane tüketimi kısırlığa sebep olabilir. çünkü nanede östrojen (kadınlık hormonu) bol miktarda mevcut. ben daha önce dr ibrahim adnan saraçoğluna tüylerden doğal yollarla kurtulup kurtulamayacağımızı sorduğmda hergün düzenli olarak sabah ve akşam yemeklerinden 10 dk önce 5-6 gr. taze nane öneririm 15 gün aralıksız uygulayıp bırakın cevabını almıştım... bu tuz limon nane işi çok kafama yattı. bende en yakın zamanda başlıcam inş.

mrb, ben de ilk defa uyguladim nerdeyse uc dort hafta oldu, tuy lerim normal hizla uzadi fakat daha ince ve yumusak ciktilar, ve bu sonuc sadece bir kere kullandigim halde. gecimeye gelince daha sonraki uygulamalarda belli olurdur sanirim.. birde epilasyon sonrasi olusan kizariklari da hafifce yok etti bu limon+yuz karisimi..
nemlendirici kreminizi kullanmayi unutmayin arkdaslar cunku cilt uc kez limon suyundan gectikten sonra kuru oluyr, gorunumu pek hos dgl..

arkadaşlar. genıtal bölgenın rengını nasıl normal ten rengıne döndürebılırız. bu lımon tuz olayı o işede yarıyor mu

kizlar bu limon tuz karisimi cildi cooook fazla kurutuyo hatta kiristirio, uzun surede (2-3ay gibi) etki gosterdigi icin surekli limon surekli tuz olayi cildi yipratio ayrica tuyleri sadece yumusatio, o yuzden denemeden once bir kez dusunun derim

kizlar bu limon tuz karisimi cildi cooook fazla kurutuyo hatta kiristirio, uzun surede (2-3ay gibi) etki gosterdigi icin surekli limon surekli tuz olayi cildi yipratio ayrica tuyleri sadece yumusatio, o yuzden denemeden once bir kez dusunun derim

evet oyuzden nemlendirici krem kullanin deniliyr.. fakat limon+tuz karisimin cilde etkisi azalsin diye belki dgl 3 gun 2 gun veya bir gun uygulama denemek lazim..
malesef bende de sadece yumusadi ve inceldi, gecikme olmadi..
bence agda son ve gercek cozum..

son noktayı koyuyorum kızlar ...
bir komşu teyzemiz var gençliğinden beri ağdasını yaparmış ve üzerinede limon vetuz sürermiş şimdiyse kol altında ne kıl var ne bişi ..ha derseniz o yaşa gelince ister olsun ister olmasın ama bişi daha diyeyim kol altı rengiyle kol rengi aynı ..beyaz yani ...ben yapıyor muyum ?evet şuanda kol altlarımda limon ve tuz var yanıyorum ama çok değil..
ayrıca kol altlarımda bölge bölge kıl çıkmadığı alanlar var öle kuruluk falan da yok ...
bilginize ...opuyorumnanaktan

yok ya bende aldıktan sonra limon suyu ve tuz sürüorum yakmıo

kızlar ben de deneyimlerimi paylaşayım sizinle...limon ve tuzu burda gördükten sonra denim dedim.ve denedim kollarımı aldıktan sonra sürdüm ve;daha ilk yapışım da kollarım da yer yer tüy çıkmadığını gözlemledim,sonra ikinciyi ve üçüncüyü de yaptım.şunu söylemek isterim ki tüylerin çıkması gecikmiyor ama her çıkışta bazı yerler de hiç çıkmıyor..bi kaç seans daha deniyeceğim,duruma göre devam edip etmemeye karar vereceğim.sonuçları yazarım buraya.bu arada ben yeni üye oldum bunu söylemek için.

kizlar bu limon tuzu denedim 2 kez.. her defasinda bende ice batik yapti.. sizdede oyle bi durum oldumu aceba?

ben de öyle birşey olmadı canım...sen nasıl uyguluyorsun?

cnm tuyleri agdayla aliyorum sonra limon tuz karisimini pamuga batirip suruyorum aldigim bolgeye.. ama cikacaklari zaman derinin altinda kaliyolar keseyle anca tuyleri disariya cikartabiliyorum anlamadimki bende niye oyle oldu

X