Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

sogan rendesimi? nsl bir etkisi var? arastirdinmi?

burda yazıyo ya kızzemuszemus

soganı rendelıyomussun ıyıce boyle suyu cıkcak sonrada epılasyondan sonra suruyomussun baya azaltıyo dıyolar bende denıcem tatlım:lepi:

selam kızlar..bugün kollarımı aldım(hemde makineyle)limonu sürdüm(4.seanstı bu arada).ablam da aldı kollarını soğan suyunu sürdü...sonuçlarını yazarım her ikisinin de.bu arada şunu söylemek istiyorum ki limon her ne kadar geç çıkarmasada çabuk etki etmesede işe yarıyor...çünkü ben kollarıma asla ama asla makine değdiremezdim ama aldım işte demek ki kıl köklerini inceltiyor buda birşey..ayrıca bi kaç yorum önce"mecitefendi karınca yumurtası yağı kremi"kullanıyorum demiştim.18 gün oldu ama hala öyle siyah siyah çıkmadı tüylerim hatta saydım yedi tel çıkmış:KK70:sonuçları yazmaya devam edeceğim.

selam kızlar..bugün kollarımı aldım(hemde makineyle)limonu sürdüm(4.seanstı bu arada).ablam da aldı kollarını soğan suyunu sürdü...sonuçlarını yazarım her ikisinin de.bu arada şunu söylemek istiyorum ki limon her ne kadar geç çıkarmasada çabuk etki etmesede işe yarıyor...çünkü ben kollarıma asla ama asla makine değdiremezdim ama aldım işte demek ki kıl köklerini inceltiyor buda birşey..ayrıca bi kaç yorum önce"mecitefendi karınca yumurtası yağı kremi"kullanıyorum demiştim.18 gün oldu ama hala öyle siyah siyah çıkmadı tüylerim hatta saydım yedi tel çıkmış:KK70:sonuçları yazmaya devam edeceğim.

4. seans ne demek cnm????4. kezmı alıyosun yanı??

ıkısındende sursek olmazmı bende ust bacaklarımı aldırıp hem sogan suyu hemde lıomn ve tuz surmeyı dusunuyorum

4. seans ne demek cnm????4. kezmı alıyosun yanı??

ıkısındende sursek olmazmı bende ust bacaklarımı aldırıp hem sogan suyu hemde lıomn ve tuz surmeyı dusunuyorum

evet canım dördüncü kez alıyorum demek...ikisini üst üste sürmen de bi sakınca yok gibime geliyor ama hangisinin işe yaradığını nasıl anlarsın ki sonra??yinede sen bilirsin canım.

limon ve tuz gerçekten işe yarıyo. Ama sabır isteyen bişey. Ben ağdadan sonra koltuk altı ve bacakalrıma uyguluyorum tüyler inanılmaz azaldı. Yakında bitecek....

BAYANLAR mrb bişi sorcam bu limon ve tuzu karıştırıpmı sürüyoruz ayrı ayrımı ayrıca biz evli insanız limonlu tuzlu nası girces yataa biraz bekletip yıkamalımı napmalı bide bu formülü uygulayıp sonuç alanlar bikini bölgelerini ne ile alıyorlar ağda,epilasyon aleti,sir ağda vs hepinise slmlar

hayrunnisam,ben ayrı ayrı sürüyorum önce limonu sonra tuzu...canım sürdükten sonra çok geçmeden kuruyor zaten,sonra tuzları sirkelersin.
bu arada ben ağdayla alıyorum bu sonuncusunu makine ile aldım.:lepi:"işe yarıyormu demişsin."öyle aman aman bi azalma olmadı ama esksine görede iyi yani.tabi herkeste farklı sonuçlar vereceğeine inanıyorum ben...kullanıp kullanmamak sana kalmış canım

arkadaslar merhaba , 1 hafta once bacaklarimin ust kismini almiis ve limoon,tuzu surmustum. bugun tek tuk cikmis. normalde epey cikmasi lazimdi. ben bu karisimin uzun vade de cozum getirecegine inaniyorum ,bitmese bile inceltip azaltacak.

hayrunnisa, ozmn aslinda 3 gun boyunca uygulanin deniliyr ama bir gun de deneyebilirsin belki etkisi olur. sen mesela sabah erkenden sur, gece yatmadan once yika. en azindan baya bir zaman durmus olur..

ben sir ağda kullanıyorum ağdadan sonra üzerine yağ falan sürülmesi gerekiyor yha ben nasıl yapabilirim mesela yağı sürsem su değdirmeden peçete yardımıyla silsem sonra limonu sürsem ??? çok mu aptalca

hayır canım neden aptalca olsun ki bende öyle düşünmüştüm ilkin ama daha çabuk etki etmesini engellerim diye vazgeçtim.direkt limon sürmeye başladım ağdadan sonra,yapış yapış olmuyorsun limon da ağdayı temizliyor ama senin dediğin gibi de olabilir yani canım

hayır canım neden aptalca olsun ki bende öyle düşünmüştüm ilkin ama daha çabuk etki etmesini engellerim diye vazgeçtim.direkt limon sürmeye başladım ağdadan sonra,yapış yapış olmuyorsun limon da ağdayı temizliyor ama senin dediğin gibi de olabilir yani canım

saol canım limonda temizler gerçi ama ilk başta aklma gelmedi yerimseniben

göbek bölgemde baya etkisini gördm koltk altmda da yer yer boşlklar oluştu bekliorm henüz almicam bakalım çıkacak mı dierleri de.

ben 3 gündür limonu sürüyorum hiçsu değdirmedim fakat hiç yanma falan olmuyo benim cildimde mi bişi var limon mu bozuk benim gibi olan var mı ????:1no2:

ben 3 gündür limonu sürüyorum hiçsu değdirmedim fakat hiç yanma falan olmuyo benim cildimde mi bişi var limon mu bozuk benim gibi olan var mı ????:1no2:

:-) yok canim, banada okdr yanma olmadi, bazen az bir sizi oldu bazen ise hic birsey, sanki sivi yeterince emilmiyrmus gibi oluyr.. bir arkadasim da denedi, onda da yanma olmadi, tuy cikmada gecikme oldu sansina :-)

göbek bölgemde baya etkisini gördm koltk altmda da yer yer boşlklar oluştu bekliorm henüz almicam bakalım çıkacak mı dierleri de.

gobek tuylerini ne ile aldin? cimbiz, makine yoksa agda ile mi?
uzerimde fark ettim birsey var, cimbiz'la aldigim yerlere karisim fazla etki etmiyr, ediyr ama makine ile aldigim yerlerde etkisi cok farkli. bacaklarimi makine ile aliyrm ve tuyler ince cikti (karisimi surdukten sonra) ama gobek bolgemi cimbizla aliyrm yani tek tuk cikanlari o bolgede de tuyler hala eskisi gibi cikiyr :-S
canim fena sikiliyr bu tuylere...

:-) yok canim, banada okdr yanma olmadi, bazen az bir sizi oldu bazen ise hic birsey, sanki sivi yeterince emilmiyrmus gibi oluyr.. bir arkadasim da denedi, onda da yanma olmadi, tuy cikmada gecikme oldu sansina :-)

teşekkürederim bu yöntem kışın daha ii galiba çünkü bende göz nezlesi var gözüme sürüyodum yanlışlıkla bıyk bölgemede geldi acayip yandı kıpkırmızı olmuştu bacağımda dernerken yüzümede sürdüm hiç bişi olmadı.kışın limondaha ii vazgeçmek yok yola devam :KK1: inş bizimkide geçikir canim67

X