Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

Niyeee,bu tuz nasıl tuz olmalı normal mi?yoksa aktarlardan alınacak özel bir tuz mu var

kalın tuzlar varya onlardan olmalı özel tuz değil tabiki

1-hergünmü limonla ovalıyoruz?
2-hergünmü çay içiyoruz?
3-genital bölgeye nasıl su değdirmiycez?
4-nane,yeşil nanemi,kuru nane de olurmu?
valla arkadaşım çok soru oldu ama bu dert bitsin artık diye.

:) 1) kıllar çıkana kadar hergün limon suyu ve tuz sürüyoruz
2) eğer yaş nane varsa günde bir bağ yiyoruz kış aylarında olmadığı için hergün çay içiyoruz
3) genetal bölgeye mecbur su dediyo sadece tedavi biraz uzar okadar

kizlar emeginize saglik iyi hos da ama benim bildigime gore nane cayi fazla tuketilince kisirliga neden oluyormus. bilmenizi istedim sadece. kolay gelsin hepinize.

arkadaşlar 1 senelik bir tedavibu yani biraz sabır işi anlıyacağınız ya fark etmiyo zaten cilt kendi emiyo limon suyunu isterseni hiç masaj yapmayın poşet olan marketlerde satılan nane çayı yapıyo olabilir içinde kimyasal maddeler var çünkü ama bir avuç naneyle yapacağınız nane çayının bişey yapacğını sanmıyorum

kalın ve siyah benim tüylerim ayvacık tüylerinde daha etkili

Tuzun iki şekilde kullanımı var, 1) Cildi ölü hücrelerden kurtarma. Temiz bir cilt için biz buna Türkçe "kese" diyoruz. Eğer bunu yapmadan önce tüylerden arınmak isterseniz bu cildi yormamak açısından daha iyi olur. (Eğer "ağda" yapıyorsanız.) Fakat makine ile alıyorsanız. Önce iyice temizleniniz. Sonra makine ile tüylerinizden arınınız. Bu bölgeyi tuz ile yuvarlak dairelerle ovunuz.(kıl kökleri daha çok açılsın) Limonu ortadan kesiniz ve avcunuzun ayasına sıkınız. Hemen uygulayacağınız bölgeye sürünüz. Sonra kuruyana kadar yediriniz. Eğer bacak bölgesinde özellikle dayanabilirseniz limonu sürüp biraz ovduktan sonra avcunuza biraz tuz koyup onunla da ovunuz. Ayda bir kere yaptığınız bu uygulamada ne olacak biraz canınız yansa size en fazla 2-dk gibi bir acı verecek. Sonra yıkanmayınız. bu vücudunuzda bir gece dursun. Ertesi gün ve ilk 5 gün sürekli limonu avucunuza sıkıp dediğim gibi ovunuz. Bunu ilk birinci hafta yapabiliyorsanız sonucunu da göreceksiniz inanın bana...

arkadaşlar bir yanlışlık var sanırım ortada,
nane çayı çok tüketildiğinde ERKEKLERDE kısırlık yapabiliyor, ama kadınlarda tüylerin çıkmasını engelliyor.

çalışan insan için zor bir yöntem yaa ... birde 3 gün yıkanmamak ... tüysüz ama yapa yalnız bir insan oluruz befisfisfis

CADIARZU bence biraz zor iş bu ... ağda yapış yapış ... 3 gün su deydirmicen ... bana az zor geldi bu iş

Valla bu gidişle başımıza bir iş gelmesse iyidirtatlicadiarzu Bende deneyeceğim hadi hayırlısı
Herkese tüysüz günler:a015:

kızlar ben bu yontemı 4 seferdır bacaklarımda uyguluyorum. ama naneyı denemedım. ılk surdugunde acayıp bı yanma yapıyo ama sonra gecıyo alısıyosun. ben 2 saat sonra falan yıkıyorum cunku her yer yapıs yapıs oluyo. ve ben kılları aldıktan sonra 1 kere suruyordum 3-4 gun suruldugunu bılmıyoum. bacaklarımın kılları atrık daha gec cıkıyo. azalma varmı dersenız yorum yapamıcam cunku hepsının uzamasını beklemeden alıyorum. malum bazı kıllar alınırken kırıldıgı ıcın onlar dıgerlerınden daha erken cıkıyo bende alıyorum.
umarım işe yarar..

bende duydum limonu inşallah faydası olur.. karınca yumurtası yagı cok konusuluyordu bir ara biz bunlara kesin cözüm bulabilecekmiyiz bilemiyorum.. hadi hayırlısı...

Denemekte fayda var ama sanırım benim süreç uzun sürer çünkü ben her gün duş alırım.Duş almadan rahat olamıyorum.

ARKADAŞLAR denemekle ne kaybedersiniz ki paramı asla zaten herzaman evimizde bulunan bişey limon bence deneyin faydasını göreceksiniz

sürdürme yağ felan onlar ne uyanık sen bilmiyosun bir tarafı azaltırken bir tarafı çoğaltırlar sen kendin eve gelince güzelce limon sür

X