Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

kızlar ya kökten alma diyoruz ya bunun için.mesela önce kremle alıp sonra ağdayla alsam bu kökünden almak oluo mu yine deeeee???
bir de 3 gün günde 3 kez mi yapıcaz bunu baya çokmuş da bu.normal tuz deniyeyin diyorum bi de karıştırayım mı tek tek mi?
sağolun..

bi de acaba bi süre sonra bıraksak kullanmayı eski haline dönüyor mu?1 yıl deneyen arkadaşlar devam ediyor mu hala

nynynyny tüylerini kremle aldıktan sonra derinin üstünde tüy kalımıyo ki.nasıl ağda yapıcaksın anlamadım?

arkadaslar merhaba,ben bacaklarimin ust kismin da makine ile aldikdan sonra 3 kez uyguladim.gercekten azalma incelme ve cikis suresinin uzadigini gordum. bir kere jiletle almak zorun da kaldim 8-9 gun sonra ancak belli oldular.ben tuyleri aldikdan sonra 1 gun 3-4 defa surdum yani 3 gun suremedim ama sonuc cok iyi. :lepi: ben bu islemin 1 - 1.5 yil gibi devam edilmesi gerektigine inaniyorum bitmese bile cok azalacaktir. herkese kilsiz gunler diliyorumkaydirigubbakcemile3

Ben bu limon olayini dun yuzumde denedim, 2/3 dakika yanma oldu neredeyse yikiyacaktim yuzume aciya dayanamiyacaktim ama yikamadim. Yuzum kabarmadi kizarmadida sadece dedigim gibi 2/3 dakika yanma oldu. Coktandir yapmak istiyordum dun denedim bacaklarimda´da denemek istiyorum bakalim gercekten ise yariyacak mi.

benm kafam karıştı bilmiyorumkismile tırnaklar uzasın diye de limon tuz sürüyodum ben hep kıllar da tırnak da keratinden oluşmuyo mu? beslemez mi limon daha çok :uhm:

tırnaklara limon sürmek parlatr ama tüy köklerini asidiyle yakar

benim de tüylerim hzlı çıkıyor limon sürdüğümden beri ama azalmış ve incelmiş olarak...bende bitirmez ama azaltır diye düşünüyorum neyse senin de dediğin gibi başka bişi bulana kadar artık.du bakalım kızlar başka ürünlerde kullanıyorum işe yararsa söylerim size.mesela şu an karınca yumurtas yaği kullanıyorum üst bacağımın bi kısmına 11 gün oldu tık yok hala inşallah kurtuluruz ya

arkdaşm orjinalini bulmk lazım ama reklam onlar.bildiğimz svıyağmış..kozmetkten ögrendim...

kızlar; 9-10 ay tuz fazla değil ama limon kullanmış biri olarak limonu tavsiye etmiyorum:eek:lmaz:
benim yanak bölgemde tüycükler var ve limon tuzun tüycüklere ii geldiğini öğrendim.Kullanmaya başladım.Tuzu hergün yapmadım ama limonu düzenli bir şekilde kullanıyordum.Evet tüylere etkisi oldu.Gerçekten bir azalma oldu ve çıkma süresi uzadı.Çok memnundum ve çözümü bulduğum için mutluydum takiii yüzüm sivilcelenene kadar:bbo:
ergenlik dönemimde bile yanaklarımda sivilce çıkmamışken geçen ay yanaklarım sivilveden geçilmiyordu.
Bazı kişiler sivilceyi de limonun kuruttuğunu söylemişlerdi ve ilk çıktıklarında aldırış etmedim ve yüzümü tüycüklerden temizledikten sonra limonu sürmeye devem ettim.Ama baktım ki tüyler azalıyor ama aynı zamanda sivilceler azıyor;bırakmaya karar verdim.Bi kaç aydır limon kullanmaıyorum.Tüylerde çok şükür bi değişim yok ama sivilceler azaldı ve iz haline geldi.Tabii sadece limonu bırakarak değil extra şeylerde yapıyorum ve çok şükür faydasın ı gördüm.
Yani tavsiyem limon kullanmayın değil;sivilcelenme başladığı anda bırakın derim benşutarafagitti

arkadaşlar tüylerimizi önce güzelce alıyoruz kökünden daha son hiç su deydirmeden limon suyunu sürüyoruz ve üstüne kalın tuzlar oluyo onlardan sürüyoruz eğer yoksa normal tuzu limonun içine katıpta sürebiliriz bu işlemi kurudukça tekrarlıyoruz 3 gün boyunca bu süre içinde kesinlikle aldığımız bölgeye su deydirmiyoruz sorularınız varsa sorun daha net cvplar vereyim

sir ağda sonrası en az 3 saat su değdirmemek gerekiyor
epilatörden sonra da losyonla filan nemlendirmek gerekiyor

bu durumda limon tuz uygulaması için en uygun zaman nedir, tecrübesi olan arkadaşlar yardım lütfen :)

her halde gece uyumadan önce uygun olabilir. en çok gece uyurken kıllar uzuyor gibi bi şey kalmış aklımda..

Son düzenleme:
arkdaşm orjinalini bulmk lazım ama reklam onlar.bildiğimz svıyağmış..kozmetkten ögrendim..

aslında canım orjinalini biliyorum"gutto"ama ne yazıkki toplatıldı...güya işe yaramıyormuş e tabi biz bu sorunlardan kurtulursak kim para kazandıraacak piyasaya sömürgeciler hepsi ya...benim ablam kullanmıştı resmen bitti bacağında ki kıllar ve ondan sonra da çıkmadı ya,bi bulim hemen alacağım

limon asitli tuz la birleşince kökleri yakıyor galiba.ondan çıkmıyor..ben de deneyeceğim.denemediğim şey kalmadı zaten:)

kızlar; 9-10 ay tuz fazla değil ama limon kullanmış biri olarak limonu tavsiye etmiyorum:eek:lmaz:
benim yanak bölgemde tüycükler var ve limon tuzun tüycüklere ii geldiğini öğrendim.Kullanmaya başladım.Tuzu hergün yapmadım ama limonu düzenli bir şekilde kullanıyordum.Evet tüylere etkisi oldu.Gerçekten bir azalma oldu ve çıkma süresi uzadı.Çok memnundum ve çözümü bulduğum için mutluydum takiii yüzüm sivilcelenene kadar:bbo:
ergenlik dönemimde bile yanaklarımda sivilce çıkmamışken geçen ay yanaklarım sivilveden geçilmiyordu.
Bazı kişiler sivilceyi de limonun kuruttuğunu söylemişlerdi ve ilk çıktıklarında aldırış etmedim ve yüzümü tüycüklerden temizledikten sonra limonu sürmeye devem ettim.Ama baktım ki tüyler azalıyor ama aynı zamanda sivilceler azıyor;bırakmaya karar verdim.Bi kaç aydır limon kullanmaıyorum.Tüylerde çok şükür bi değişim yok ama sivilceler azaldı ve iz haline geldi.Tabii sadece limonu bırakarak değil extra şeylerde yapıyorum ve çok şükür faydasın ı gördüm.
Yani tavsiyem limon kullanmayın değil;sivilcelenme başladığı anda bırakın derim benşutarafagitti

bende de sivilce yaptı ama ben onun sıcaklardan olduğunu düşündm böle isilik gibiydi tam sivilce deil.

karismak gibi olmasin ama rafine olmus tuzu ben laboratuarda kullaniyrm. ellerim az islak olsun veya su deysin o tuz taslarina, ellerim mahvoluyr fena halde kuruyr ustelik tuz fena halde guclu bir aktiftir, farkina varmazsiniz ama cilde zarar veriyr, ben olsam rafine edilmemis tuzunu kullanmam. kuru olsa bile.. mutfakta kullandigimiz rafine edilmis tuzu kullanirim ama az miktarda yinede siz bilisiniz..

canım67,sen hangisini kullanamzı önerrsniiz? laborntsn ne de olsa..

arkadaşım acaba bu dediğin yöntemi hamileyken uygulasak bi sorun olabilirmi cvplarsan çok sevinirim:Saruboceq:

arkadaşlar limon tuz ve nane çayı ile tüylere kökten çözüm.Biraz uzun süreli bir yöntem ama kesin sonuç veriyo tavsiye ederim

arkadaşım bu yöntemi hamileyken uygulasak bi sorun olabilirmi?:Saruboceq:

arkadaşım bu yöntemi hamileyken uygulasak bi sorun olabilirmi?:Saruboceq:

bana sormamaışsın ama yine de cevaplamak istedim:eek: yani limon sonuçta doğal,bişi birşey olacağını sanıyorum ama yine de kullanma bence tabi sen bilirsin canım...bu arada yine bu forumda okumuştum hamileliğin bi dönemnde bi bayan bacak tüylerini almış ve artık çıkmadığını yazmıştı...istersen bi araştır canım.öptüm

arkadaslar benden sölemesi bu yöntem işe yarıyor amaaa Sakınn jilet veya tüy dökücü kremden sonra bu şeyi denemeyin. Çnkü onda ters tepki yapar. Kıllar kökünden gitmeliki tuz ve limon köklere ulaşabilsin. Jiletle kıllarınızı alıpta bunu uygularsanız hem boşuna acı çekersiniz hemde zararlı.

ya arkadaşlar ben bu kürü yüzüme tüylerimi almadan uygulasam olmaz mı çünkü tüylerimi alırsam daha fazla çıkmasından korkuyorum malum yüz bide.............nane çayı tüyleri döküyo diolar ama saçlarımız kaşlarımızıda dökmesin??

nane çayı tüyleri hormonların etkisiyle fazla çıkanlar için yararlı değil miydi?
yani normal birisine de aynı etkiyi verir mi acep?

X