Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

kızlar limonu sürerken sir ağda kalıntılarını nasıl temizliyosunuz? direk sürdüm heryerim battı ya :KK43:((((

Ben ufak bölgede yaptığım için kalıntı falan olmuyo öyle;ama temizlemek istersen zeytin yağı gibi bi yağ ile temizleyip kalıntıları ,ondan sonra limon surebilirsin. Limon yakmasından bişi kaybetmiyo:)

ağda yerine krem yada tüy dükücü spreylerden sonra denesek olur mu? deneyeniniz var mı?

tuy dokucunun etkisi jiletle ayni.onu kullanmak yerine jilet vurmak daha pratik.ben bi sene tuy dokucu kullandim sonra agdaya gectim.bu anlatilan kil koklerinin yakilmasiyla ilgili sanirim,o yuzden kokten almayan bi yontemle ise yaramayabilir.

kadınların genel sorunu galiba herkez aynı derttten şikayetçi benimde çene altımda var 6 aydır krem kullanıyorum ama sadece geç çıkıyor başkada faydası yok bunu deneyecegim inşaallah faydasını görürüm unutmadan hepinize çok tşk ederim

tabi bu yöntemi uygularken akşamları yatmadan önce bir fincan nane çayı içiyoruz yani ikisini bir arada yürüteceksiniz çünkü nane çayı kıl hormanlarını tam tersine çalıştırıyo deneyin ve görün:)

bildigimiz nane çay yapip mi içiyoruz?

tabi bu yöntemi uygularken akşamları yatmadan önce bir fincan nane çayı içiyoruz yani ikisini bir arada yürüteceksiniz çünkü nane çayı kıl hormanlarını tam tersine çalıştırıyo deneyin ve görün:)
evet kesin sonuç olabilir ama limon ve tuz heleki ağdadan sonra çok fena yakar dayanabilen yapsın diyorum ben birde nanenin sürekli kullanımında kısırlığa yol açtığını biliyomuydunuz

Faydalı olayım diye yazıyorum. Ender saraç tayfasından biri demişçi ibrahim saraçoğlumu ne.
Naneyi 21 gün yiyin bi tutam sabah. Tüylerde cok etkiliymiş

limonun içinde bi miktar şeker var sanıyorum kökleri besler bu durumda asitik etkisimi köklere zarar veriyorki?

bir mantıkçerçevesine oturtamadım ama kollarımda deniycem vucudumun diğer bölgelerine ipl gidiyorum pek faydasını göremiyorum
kollarımda diğer yöntemleri deneyeyim belki bi umut...

kızlar bugün ağdadan sonr alimon sürdüm bacaklarıma. o kadar yandı ki 1-2 dakika bile dayanamadım hemen yıkadım. çok çok sızlattı. bir de tuz katysaydım ne olurdu bilmem. yanma hissine dayanabileniniz var mı ya

ben koltuk altıma yapmayı düşünüyorum limon tuzu.uzun süredir yapıp sonuç alan varmı?

merak etmeyin, sonuçları alınca sizinle paylaşırım. ama bu ay ağdayı yaptım. bunu daha sonra öğrendim. o yüzden bi dahaki ağda için bir ay beklicem ve başka bi topikten öğrendiğim dolunayda alma yönetminide denicem. o güne denk getirerek ağda yapıcam ve limon tuz karışımyla sarıcam :))
sonuç için de bir ay daha geçmesi lazım. yani şubat sonuna kadar benden bi haber çıkmaz baştan söyliyim.

Bır soonuc ala bıldınmı////

Aralarda sorulmuştur ama bulamadım ben. Sir ağdayla alınca yağ ile temizliyoruz ağdaya. Su değmiyor ama yağ değiyor. Bir şey olmaz heralde değil mi?

Bu arada tuzlu turunç karışımı yapıp streçle kapamayı İzmir'de duydum ben de. Anneciğimin getirdiği turunçlardan turunç ekşisi yaptığım için kıllarımda uygulamayı ziyan olarak gördüm. Limonu buralarda bulmak daha kolay. O yüzden yarın limonla denemeyi düşünüyorum :44:

benim 3 deneyişim yani 3 defadır ağda yapıp limon tuz sürüyorum çok memnunum çok geç çıkıyor çıkanlar 1 ay sürüyor yani çok inceldi. ve yer yer çıkmayanlar var. o kadar basit ağda yapıyorum ki şu an anlatamam. 1 saatte bitiremezdim ağdayı 10 günde de tüylerim çıkmaya başlardı. şu an çok iyi ben memnunum mutlaka kullanın. kaybedecek bi şeyiniz yok sonuçta. koltuk altını da beyazlatıyor benim öyle oldu. ben sürdükten sonra yıkamıyorum ertesi gün yine sürüyorum erteesi gün yine. 3 gün sürüyorum . bazıları yakar diyolar ilk yaptığımda yakmıştı artık hiç yanma yok . kılların incelmesi ile alakalı sanırım ağda yaparken inceldiği için fazla acımıyor artık ona bağlıyorum. korkmayın mutlaka deneyinEn Büyük TÜRKİYE

Ben Bioder Epiten Vücut için ağda bantlarını kullanıyorum. hem diğerlerine nazaran daha az acımasını sağlıyor. Arrıca sürekli kullanımda tüylerin köklerini etkisiz hale getirerek tüylerin azalmasını da sağlıyor.

meme, karın ve çene kıllarından nefret ediyorummmm bu yöntemi bu bölgelere deneyen varmı

arkadaşlar tüylerimizi önce güzelce alıyoruz kökünden daha son hiç su deydirmeden limon suyunu sürüyoruz ve üstüne kalın tuzlar oluyo onlardan sürüyoruz eğer yoksa normal tuzu limonun içine katıpta sürebiliriz bu işlemi kurudukça tekrarlıyoruz 3 gün boyunca bu süre içinde kesinlikle aldığımız bölgeye su deydirmiyoruz sorularınız varsa sorun daha net cvplar vereyim
ya iyi demişssiniz hoş demişşiniz de nasıl su değdirmicez çişe de mi gitmicez biz ben günde 105 kere çişe giden insanım :KK43:(((((

X