Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

bu başlık 8 ay önce açılmış 8 aydır tam bitti diyen yokmu nane limon tuz olayıyla

yaa kesin sonuç alan bi kaç kişi var bende düşünüyorum ama limon yapış yapış eder ki her yerimizi bacaklara sürünce nasıl giyinecez kıyafet hadi kış olduğu için suyu pass geçtikk ama...fisfisfis

malesef ben nerdeyse 4 ay kullandım sadece hafif bir azalma oldu gibi onun dışında hiçbir ilerleme yok.okadarda canım yanmıştı ama hiiç beklediğim sonuca ulaşamadım.

limon ve tuzu uzun süreli kullanıp memnun olanlar lütfen paylaşın...

ya nane cayi iciyorum da illla tüyleri temizlemekmi lazim yoksa bi bilginiz varsa yazabilirmisiniz??

kızlar yazıların tamamına yakınını okudum izin verırsenız bır bılgımı paylasayım
bız bır ara evde cok nane cayı vardı tadını da sevıyorduk nane de vardı cok her yere kullanıyorduk yemeklere nane salatalara nane tozu caylar nane cayı sonra bır baktık evdekı hatunlar azgın dınamıt gıbıler, anladık kı nane hormon sayımızı yukseltıuyormus kadınlık hormonlarımızı arttırıyor yani,
o yuzden bıraktık yemeyı ıcmeyı, hormonları arttırıyor tug cıkısını arttırıyor o yuzden tedavı hızlanıyor olabılır dogrudur. ama ben nane cayının hormon dengesını kadın hormonunu arttırdıgını bılıyorum o yuzden ıcmem daha :) barut fıcısı gıbı olmaya nıyetım yok :) bılgınıze naçizane.

arkadaşlar daha öncede yazmıştım.. burdaki bi çok arkadaş buraya gelene kadar sayfaları okumuo okusalar herşeyin cevapları var..! ama ben tekrar açıklayayım.. ben kullandım kullanıorum da.. kesinlikle çığlık attırcak kadar yanma olmuo.. genital bölgede bile.. iz leke vb bişey de kalmıo.. (yalnız daha sirde denemedim) ağda yaptıktan hemen sonra yani kıl kökleri açıkken yıkamadan uyguluosunuz.. ben hep böle yaptım.. bu konuyu açan arkadaş bunu hiç yıkamadan 3 gün tekrarlamış.. öle de yapabilirsiniz.. size kalmış.. ama uzun süreli kullanın bi ağda yapışınızda değil.. size tavsiyem bu..

kızlar yazıların tamamına yakınını okudum izin verırsenız bır bılgımı paylasayım
bız bır ara evde cok nane cayı vardı tadını da sevıyorduk nane de vardı cok her yere kullanıyorduk yemeklere nane salatalara nane tozu caylar nane cayı sonra bır baktık evdekı hatunlar azgın dınamıt gıbıler, anladık kı nane hormon sayımızı yukseltıuyormus kadınlık hormonlarımızı arttırıyor yani,
o yuzden bıraktık yemeyı ıcmeyı, hormonları arttırıyor tug cıkısını arttırıyor o yuzden tedavı hızlanıyor olabılır dogrudur. ama ben nane cayının hormon dengesını kadın hormonunu arttırdıgını bılıyorum o yuzden ıcmem daha :) barut fıcısı gıbı olmaya nıyetım yok :) bılgınıze naçizane.

canım bak kendin de yazmışsın nanenin etkisini. nane östrojen yani kadınlık hormonunu arttırıyor arkadaşlar bu sayede erkeklik hormonunu azaltıyor. yani naneyi çok tüketen erkeklerde cinsel isteği azaltırken bayanlarda arttırıyor. göğüs göbek sırt da kıl çıkmasının sebebi erkeklik hormonunun fazla salgılanmasından kaynaklanıyor. ayrıca kollarda ve bacaklarda çok kıl olmasının sebebide bu. hormonlar ve etki alanları üzerinde mastır yaptım nerdeyse :)) nane çayının etkisi geç olabilir. taze naneyi çiğneyerek yutmak daha etkili emin olun ancak düzenli tüketildiğinde etkili oluyor doğum kontrol hapı gibi düşünün sağlıklı günler...

kızlar ben bacaklarıma ve yüzüme uygulamayı düşünüyorum
zaten koltuk altıma ve genital bölgeme lazer epilasyon yapıyorum çok memnunum
yüzümüde şimdiye kadar hiç almadım
alır almaz uygulayacağım bu formülü
faydalı olacağına inanıyorum

ben sadece limon tuz yöntemini denesem olurmu naneylen hic aram yok..hele cayi midemi bulandiriyo...bu sekildede sonuc alan arkadaslar varmi.......yani sadece limon ve tuzlan

bende bacaklarıma,koltuk altı ve genital bölgeye lazer epilasyon yaptırıyorum şimdilik memnunum ama çene bölgemde birkaç tane kalın kıllar ve ayva tüyler var bunlar için uygulasam limon&tuz ikilisini acaba etkili olur mu?..benim durumumda olupta bu formülü uygulayanlar lütfen paylaşın...teşekkürler a.s.

arkadaşlar naneyi tüy azaltmada kullanıyorsanız,taze nane yaprağından hergün bir kaşık kadar,iyice çiğneyerek su yardımıyla yutmak suretiyle tüketmeniz öneriliyor .ibrahim saraçoğlunun tavsiyesi bu.Çayı zaten hakikaten bıktırıo..ama çiğnemek öyle değil..Ben yeni başladım 2 gün oluyor..15gün yaptıktan sonra bir kaç gün ara verip bi 15 gün daha uygulamak gerekiyormuş..

ya arkadaşlar bişey dicem tüy için farklı şeyler söleniyo bunların hepsini birleştirip uygulasak daha etkili olmazmı acaba merak ediyom.mesela tuz limon sirke sogan suyu kekik yagı belki bunların içine birazda çiş hepsinin karışımını sürsek nasıl bi etki gösterir acaba sanki daha hızlı etki eder gibi geliyo bana......
fikrimi sizle paylaşayım dedim..
SAYGILAR:nazar:

:nazar: Ben 2 aydır limon ve tuzu kullanıyorum. Gerçektende gözle görülür bir azalma oldu herkese tavsiye ederim. İlerleyen zamanlarda daha da çok azalacağını düşünüyorum. Yine burada paylaşırım alacağım sonucu.

azuzen 2 aydır kullanıyorum demişsin bu iki ayda kaç kez agda yaptın ben koltukaltına denedim inş sonuç alırım bende paylaşacam sonucu senden de haber bekliyom
sevgiler

kollarıma uyguladım ama sakın genital bölgede denemeyin yakıyor...

ya arkadaşlar bişey dicem tüy için farklı şeyler söleniyo bunların hepsini birleştirip uygulasak daha etkili olmazmı acaba merak ediyom.mesela tuz limon sirke sogan suyu kekik yagı belki bunların içine birazda çiş hepsinin karışımını sürsek nasıl bi etki gösterir acaba sanki daha hızlı etki eder gibi geliyo bana......
fikrimi sizle paylaşayım dedim..
SAYGILAR:nazar:

süpersin kökten çözüm bence bu:roflol:

bende düşünmedim değil valla hepsinin az az etkisi olsa birleşince %100 çözüm olabilir. kekkik yağı soğan suyu limon bunları zırnıkla karıştırıp yani krem yapıp her ağdadan sonra sürsem bide cildimi yakarım o zaman tam süper olur :))

canım bak kendin de yazmışsın nanenin etkisini. nane östrojen yani kadınlık hormonunu arttırıyor arkadaşlar bu sayede erkeklik hormonunu azaltıyor. yani naneyi çok tüketen erkeklerde cinsel isteği azaltırken bayanlarda arttırıyor. göğüs göbek sırt da kıl çıkmasının sebebi erkeklik hormonunun fazla salgılanmasından kaynaklanıyor. ayrıca kollarda ve bacaklarda çok kıl olmasının sebebide bu. hormonlar ve etki alanları üzerinde mastır yaptım nerdeyse :)) nane çayının etkisi geç olabilir. taze naneyi çiğneyerek yutmak daha etkili emin olun ancak düzenli tüketildiğinde etkili oluyor doğum kontrol hapı gibi düşünün sağlıklı günler...

bir yanlışın var bence. nane kadınlık hormonu salgısını pek tabi arttırıyo olabilir ama bunun ereklik hormonuna etkisi olmaz. yani senin erkeklik hormonun a kadar, kadınlık hormonun b kadar salgılanıyorsa ve nane çayı içerek kadınlık hormonun b artı 2 ya da 3 oluyorsa bunun a ya yani erkeklik hormonuna etkisi olmaz.
ayrıca;
cinsel istek nedeni erkeklik hormonudur. eğer bir şey cinsel isteklilik yaratıyorsa etkilediği hormon erkeklik hormonudur o konuda bir karışıklık olmuş.

X