Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

ben reglimin bitiminden sonraki 3-4 ve 5. gün nane çayı içmeyi düşünüyorum sonuçta bu bi bitki ne kadar zararı olabilirki böyle bi kulanımda???

nane çayını günde 2 çay bardağından fazla içmediğiniz sürece herhangi bi zararı olmazmış 2den fazla içince kısırlık yapabilecek bi etkiye sahipmiş

ters etki yapmasın, daha çok çıkartmasın, aman haa

lımon dıyınce bıraz tırstım yakar kavurur valla gercı ben bıoder kullanıyorum tuy falan kalmadı pekde denıcek arkadaslar dıkkatlı olun yanmayın sakın

arkadaşlar yarın denicem ben her hafta size rapor veririm:KK70::KK70:

limonun tuy geçiktirici etkisi olduğuna inanıyorum çünkü dikkat eden varsa ağda ile alınan tüyler makine ile alınana oranla daha geç geliyo. ağdanın içeriğindede limon var .

ya ben kuzenmden duydum kndisinde hormon bozukluğu var ve doktor her gün nane yemesini söylemiş kıllara çözümü var ve bizim bi akrabamızda nane yiyormuş ve tüylerinde azalma ve dökülme vrmış yani nane tek başınada bi işe yarıyo umarım öledr bnde denicem

bişey soracağım ben uzun zamandır jiletle alıyordum bacağımı şimdi ağdaya başladım limon ve tuzu uyguluyorum ama bi sorunum var ben daha öncden jiletle aldığım için çok az kıl kökleri var bazı yerlerde veya yavaş yavaş çıkmak üzere olanlar var başları göörünüyo ben bunu uygularsam bacağım hep bu şekildemi kalır yoksa onlar bi şekilde dökülürmü veya yok olur mu cvplarsanız sewiinirim

bişey soracağım ben uzun zamandır jiletle alıyordum bacağımı şimdi ağdaya başladım limon ve tuzu uyguluyorum ama bi sorunum var ben daha öncden jiletle aldığım için çok az kıl kökleri var bazı yerlerde veya yavaş yavaş çıkmak üzere olanlar var başları göörünüyo ben bunu uygularsam bacağım hep bu şekildemi kalır yoksa onlar bi şekilde dökülürmü veya yok olur mu cvplarsanız sewiinirim

Canım Ağda kullanmaya başlaman senin için bir avantaj tabiki. Jiletle yaptığın zamnlarda tüylerde kalınlaşma yaşanmıştır muhakkak onlar zamanla ağdayla aldığında azalacaktır...

Bende yaklaşık olarak 5-6 aydır kullanıyorum limon ve tuzu bacaklarım dahil alabildiğim her yere uyguluyorum koltuk altlarımda bariz azalmalar tüylerde incelmeler söz konusu. Tabi sir ağdanında buna faydası var.
Bacaklarımda ise hiç olmadığı kadar renkleri açıldı cılızlaştı ve yer yer açılmalar tüysüz yerler söz konusu
Allahın izniyle hormonsal bir bozukluk olmadığı takdirde azimle devam edersem ben inanıyorumki bi süre sonra daha mutlu sonuçlar alacağım. Gözlemlediklerim gerçekten bana ümit veriyor...
Kızlar kaybedeceğiniz bir şey yok aksine bunu her aydadan sonra birkaç defa uygulamanız kıllarınızın yapısının değişmesine neden oluyor ama tabiki bu iş sabır işi birkaç ay bişey gözlemleyemediğiniz zamn bırakırsanız sonuç alamazsınız. Ben bu işlemi yüzüme bile deniyorum ancak yüzdeki tüyler diğer vücudumuzdaki gibi kolay yok olan tüyler olmadığından şimdilik yüzde bu kadar kısa sürede değişiklik olmadı.
Tüylere etkisini bir tarafa bırakıyorum sırf batıklar için limon ve tuzu kullanabilirim...
Bi zamnlar lazere gidiyordum yüz için etkisini göremeyince bıraktım ama lazeri uygulayan kişiyle bi konuşmamızda bioder alsammı diye sorduğumda limon sür yüzüne aynı etkiyi alırsın demişti ozamnlar fazla üstünde durmamıştım keşke ozamn başlasaydım diyorum.
Hepinize Tüysüz günler kızlar.. Tamamiyle kurtulmak ümidiyle :lepi:

Bu yöntemi uygulayan başka arkadaşlar yokmu acaba başta işe yarıyo diyen arkadaşlar benim gibi tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz yararımız dokunsun...

ya tamam da anlamadığım 3 gün hiç yıkamazsak kokarız ya..nerde yatacaz yatak yada oturduğumuz yerler mahvolur valla o nasıl olcak..

bence kalıcı bir çözüm olsaydı insanlar bioder gibi ilaçlara ya dalazere dünyanın parasını dökmezdi..sonuçta bir firma bunu alır ve ilaç yapardı herkes alırdı hemen ticarete dökülür ve herkes alırdı ...kalıcı bir çözüm getireceğini sanmıyorum olsaydı yıllardan beri herkes kullanırdı sonuçta tuz da limonda yeni çıkmadı...

3 Gün hiç yıkamadan kullanmak sözüm ona yapabilen içindir senin eğer böyle bir sorunun var ise istersen birkere sürersin onun bile faydası olabilir.

Kalıcı bir çözüm olsaydı demişsin bioderede baktığın zamn limon veya limon asitleri bulunuyor içinde bunu lazer uzmanları bile onaylıyor ama uzun vadeli olduğu için kimse okadar çok uğraşmıyor belli bi dönemden sonra kullanmamaya başlıyor tabiki zor bi yöntem ama kalıcı bi çözüm değil dediğim zamn benim bacaklarımda oluşan boşluklara ayıp etmiş olursun a.s (Yanlış anlama canım espiri olsun diye böyle söyledim )
İlaç firmelarına baktığın zamn bu farkediliyor hemen bitane televizyonda bi krem vardı ismini hatırlayamıyorum ''H'' harfiyle başlıyordu içeriğide sadece limon ve deniz tuzuydu tanıtımında limonlar ve deniz tuzları yanında gösteriliyordu zaten uzmanlar bunu biliyor ve kullanıyorlar zaten ama tabi bu karışım zamnla tüylere sürekli kullanımda etki ettiğinden ne kadar çok koyarlarsa içine okadar çabuk kısa sürede tüyler yok olacak anlamına gelmez zaten öyle olsa kendi satışlarıda bukadar iyi olamaz. İsterlerki bir kutuda bitmesin onlarca kutu alınsın sonra faydası görülsün.

öncelikle merhaba..
ama bu yöntem işkencenden farkksız olabilir. bende bir maskede limon denemiştin.. 20 dakikayı nasıl geçirdim anlatamam.boşverin limonu..bende ilginç bir karışım vardı..ajandamda yazıyorum.bekleyin hele yazarım.iyi akşamlar.

10 gün önce denedim bu yöntemi ve bacaklarımın üst tarafında hala pek fazla ytüy çıkmadı

alt kısma daha önce jiletle bikaçkez aldığım için biraz çıktı tüyler ama bacağımın üst tarafında daha geç tüylerim çıkacak gibi.

koltuk altıma gelince limon ve tuz inanılmaz acı veriyor dünde olmak üzere 2 kere denedim ama gerçekten çok fazla acıyor ama tüylerin koltuk altı bölgesindede geç çıktığını düşünüyorum.

kızlar denemekten bşy kaybetmessiniz. bu arada koltuk altı rengimin açılmasıda işin cabası:KK70::KK70:

tabi bu yöntemi uygularken akşamları yatmadan önce bir fincan nane çayı içiyoruz yani ikisini bir arada yürüteceksiniz çünkü nane çayı kıl hormanlarını tam tersine çalıştırıyo deneyin ve görün:)

saçlarımız nolcak peki onlar da kıl değil mi CADIARZU
valla diğer yerlerim kıllı kalsa da olur alıyoruz nasıl olsa. ama saçlarım yerinde kalsın yeter bana :1closedeyes:

üye değildim ama yazıları takip ediyordum bugün denedim limon ve tuzu nane çayından korktum biraz sonucu merak ediyorum son derece sabırlıyım :) gelişmeleri sizlere yazarım...

Bugün nane yedim iğrenç bi tadı var bi süre sonra kötü kokmaya başlıyo yutmakta zorlansam da biz kadınlar güzellik için herşeye katlanıyoruz. bir sorum olacak nane çayını marketten yada aktardan almam arasında bi fark olur mu aktar daha mı iyidir ??? dozunu fazla kaçırmazsak zararı olmaz diye düşünüyorum nanenin

Bugün nane yedim iğrenç bi tadı var bi süre sonra kötü kokmaya başlıyo yutmakta zorlansam da biz kadınlar güzellik için herşeye katlanıyoruz. bir sorum olacak nane çayını marketten yada aktardan almam arasında bi fark olur mu aktar daha mı iyidir ??? dozunu fazla kaçırmazsak zararı olmaz diye düşünüyorum nanenin

ben nane çayını kendim hazırlıyorum daha doğal oluyo sonuçta 1 yemek kaşığı naneye 1 su bardağı su koyup kaynatıyorum yarım saat demlendikten sonrada içiyorum

X