Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

E

EU2

Ziyaretçi
arkadaşlar limon tuz ve nane çayı ile tüylere kökten çözüm.Biraz uzun süreli bir yöntem ama kesin sonuç veriyo tavsiye ederim

Nasıl yapıldığını biraz açıklarmısın canım............

eeee
bari nasıl yapıldığını da açıklarsan
canım,detaylı bilgi yaniii

arkadaşlar limon tuz ve nane çayı ile tüylere kökten çözüm.Biraz uzun süreli bir yöntem ama kesin sonuç veriyo tavsiye ederim
biraz aciklasaydin be arkadasimmyerimseniben
bir cümle yazmissin arkasi????:uhm:CADIARZU

arkadaşlar tüylerimizi önce güzelce alıyoruz kökünden daha son hiç su deydirmeden limon suyunu sürüyoruz ve üstüne kalın tuzlar oluyo onlardan sürüyoruz eğer yoksa normal tuzu limonun içine katıpta sürebiliriz bu işlemi kurudukça tekrarlıyoruz 3 gün boyunca bu süre içinde kesinlikle aldığımız bölgeye su deydirmiyoruz sorularınız varsa sorun daha net cvplar vereyim

tabi bu yöntemi uygularken akşamları yatmadan önce bir fincan nane çayı içiyoruz yani ikisini bir arada yürüteceksiniz çünkü nane çayı kıl hormanlarını tam tersine çalıştırıyo deneyin ve görün:)

gercekten olurmu ki acaba zarari varmidir

arkadaşlar hiç bir zararı yok kesinlikle doğal bir çözüm fakat biraz uzun süreli yani 1 sene kadar sabrım var diyenler uygulasın yanmasına gelince fazla değil sadece sivilceleri sıkıp kolonya sürünce nekadar yanıyosa öyle yanıyo benden söylemesi ben şuan yüzüme uyguluyorum ve çok memnunum sonuçlarıda yazarım

arkadaşlar hiç bir zararı yok kesinlikle doğal bir çözüm fakat biraz uzun süreli yani 1 sene kadar sabrım var diyenler uygulasın yanmasına gelince fazla değil sadece sivilceleri sıkıp kolonya sürünce nekadar yanıyosa öyle yanıyo benden söylemesi ben şuan yüzüme uyguluyorum ve çok memnunum sonuçlarıda yazarım

yawru peki yüzüne değilde başka yerlerine uygulayacak olanlar bu yanmaya dayanabilirler mi dersin tatlicadiarzu

kesimlikle evet ben daha önce başka bişey kullanmıştım bacaklarıma aşırı yanma olmuştu en iyi çözüm limon tuz ve düzenli tüketilecek olan nane çayı deneyin ve görün devamlı bu işkenceyi çekmektense bence biraz yanmaya değer arkadaşlar

o sitede uygulayan bayanı ben de okumustum 1 yılda üst bacakta kıl kalmadığını söylemişti yalnız baya sabır isteyen bir yöntem sürrekli limon ve tuzla ovacaksınız hata hair free diye avrupa türk kanallarında cıkan bi ürün var da okyanus tuzu ve limon içeriyormus

yalnız bu nane çayı bizim bildiğimiz nane değil ege bölgesinde yatişen baska bir çeşit nane

hayır değil normal nane çayı bir avuç naneyi alın demliğe koyun üzerinede su ekleyin kaynasın 10 dakika dinlendirin tamamdır yatmadan önce bir fincan içeceksiniz yada artık normal çay yerine hep nane çayı tüketeceksiniz benden hem denemesi hemde söylemesi çünkü limonun içindeki sitrikasit kıl köklerini yakıyo tuz ise peeling yapıp kıl köklerini açıyo

peki ne kadar süre ovmak gerekiyor acaba. birde tuzlu tuzlu nasılyaşayacağız ben biraz uyuzumdur da. mesela limon suyunun içinde tuzu eritsek olar mı :icecream:

tabi bu yöntemi uygularken akşamları yatmadan önce bir fincan nane çayı içiyoruz yani ikisini bir arada yürüteceksiniz çünkü nane çayı kıl hormanlarını tam tersine çalıştırıyo deneyin ve görün:)

Bir gazetede okumuştum.Nane kokusu ve nane çayı çok sık tüketmek cinsellikten o zaman için soğutur diye.Alakası var demek ki.Haklı olabilirsin.Hormonları etkiliyor olmalı.Çayı abartmayın walla:)Sonra başka sorunlarınız olmasın:)sevgiler..

arkadaşlar ben limonun içinde tuzu eritip sürüyorum fazla değil birazcık ovsanız yeter hemen teniniz emiyo zaten korkmayın nevarsa doğada var gerçekten RABBİM derdinide dermanınıda vermiş diğer bazı yöntemlerde kanser riski var ama bunda yok Süleyman D. üniversitesinde araştırılmış nane çayının kılları azalttığı tadıda çok güzel ben biraz cinsim ben içtikten sonra herkez içer bu arada limonla tuzu uygularken sakın nane çayını içmeyeyim demeyin çünkü fazla etkili olmaz

yüz için sir ağdadan sonra bioder krem kullandım.ama her gece aynı işlemi yapmak zor geldi.şimdi bioder ampul kullanıyorum.bunuda sadece 3 gece sürüyorsun.ama ufacık ampuller için dünya parası vermektense birde bunu deneyim.en azından masrafsız...
su değmemesi yüz bölgesi içinde geçerlimi?

arkadaşlar tüylerimizi önce güzelce alıyoruz kökünden daha son hiç su deydirmeden limon suyunu sürüyoruz ve üstüne kalın tuzlar oluyo onlardan sürüyoruz eğer yoksa normal tuzu limonun içine katıpta sürebiliriz bu işlemi kurudukça tekrarlıyoruz 3 gün boyunca bu süre içinde kesinlikle aldığımız bölgeye su deydirmiyoruz sorularınız varsa sorun daha net cvplar vereyim

3 gün bu işlemi yapıp su degdirilmezse zaten limonun yakıcı tahriş edici özelligi var yılan gbi deri degiştiririz gibime gheliyor..:kahve::kahve:

arkadaşlar bende yıllarca epilasyona gittim bioder kullandım ama hiçbir faydasını görmedim neden zor olanı seçiyoruz anlamıyorum zaten hiç bir tahriş edici özelliğe sahip değil 3 gündür yıkamadan geziyorum hem çene altımdaki siyah nokları bile azalttı hem ucuz hemde kolay bir yöntem

X