Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

nane çayına ada çayı karıştırılması gerektiğini ve tok karnına içilmesi gerektiğini duydum ada çayıda etkiliymiş

Ya arkadaşlar ben sadece limon tuz kullandım 2 seferdir ve faydasını gördüm gibisüprizzzzz..Ağda yapalı bugün 20.gün olmasına rağmen bacaklarımda doğru düzgün tüy çıkmadı ki ben ayda bir ağda yaparım-yapmam gerekir-.Diz kapakları hariç şimdilik çok seyrek ve açık renkli çıktılar.:dance:Ay sonu tatile gideceğiz onun için hepsinin uzamasını beklemeden ağda yapmam gerekecek ama ondan sonra kışta geleceği için bi kaç ay almayıp tam olarak bi değerlendirme yapmış olacağım.
Ama bu yöntemle kurtulacakmışım gibi geliyor,inşallah yanılmam.Bundan sonra sıra batık lekelerine geliyor.inşallah onunda bi kurtuluş yolunu buluruz.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar merhaba benim sorum kaç ay önce uygulayanlar olmuş bunu şu an için ne kadarlık bir fark var. Bide sir ağda ile alıyorum vücudumu acaba sir ağdadan sonra yağ falan sürmeden mi yapacağım bu işlemi yoksa aldıktan hemen sonra mı sürüm limonu. Bide bide tuz dediğiniz kaya tuzu falan mı?

tüyler için yapmadığım kalmadı.ağdanın hertürlüsünü denedim,eldiven kullandım,aklınıza ne gelirse yani.yaklaşık bir yıl karınca yumurtası yağı kullandım.bir ara bayağı etkili oldu hatta burada karınca yumurtası yağı %90 işe yaradı diye paylaştım,ama sonra birden hepsi geri geldi.meğer kökleri kurumamış sadece çıkmamışlar.sonra limon ve tuzu denedim hemde en hassas yerde.ağda sonrası avucuma limon sıktım üstüne tuz döktüm ve sürdüm sonra resmen koltukları ve duvarları tırmaladım.hani nerdeyse o halde çıkıp sokakta koşmaya başlayacaktım.bunu yapalı bir aydan fazla oldu.şu anda bikini bölgemde yeni yeni tüyler çıkıyor.tüy diyorum arkadaşlar hani ergenlikte yeni yeni çıkar ya aynen öyleler.koltuk altımda hem azalma var hem bazı yerleri çıkmamış.mesela 5 kuruşlar var ya öyle para para çıkmayan yerler var.sonuç;limon sürdüm ilk seferde çoooooook canım yandı ama şimdi limonsuyu dolu havuza atla deseler atlarım çünkü bana faydası oldu.bu benim aldığım sonuç.biraz uzun oldu ama neyse

limon ve tuzu ben bir yerde duydum ama burda olmadığını çook iyi biliyorum hemen hemen 5 sene olmuştur duyalı kızlar ben bu yöntemii şöyle duydum limon suyunun içine tuz koyuyorsun ve onu ovarak hafifce sürüyorsun ama tüylerin kökten alma yöntemi kullanılarak alınması gerektiğinide biliyorum ardından bunu süreceksin demişlerdi..Ama ben yapmadım uzun vadede olduğu için
fakat kimi vücut çabuk etki gösteriyor ve hemen bitiyor en uzun sürenin 1-2 sene olduğunu duydum tabi bu zaman zarfında tüyler azaldığı için kişi 2 senede olsa sürmekten vazgeçmiyor..
Ben de deneyim ama işe yarayacağını biliyorum..

Limonda da karinca yumurtasinda oldugu gibi sitrik ait orani yüksek...
Limon kil köklerini birazda olsa inceltiyorrrr

ben iki gün oldu epilasyon yapalı bende denesem olurmu acep bu limonla tuzu.

Ya Akadaslar bu Nane Cayiyla ilgili kafam karisti..:1closedeyes:
Nane cayini her gün ictigimiz takdirde tüyleri dökücü etkisi oldugu söyleniyor bu arastirmalarlada kanitlanmis. madem tüy dökücü özelligi var,peki SACLARI ya da KASLARIDA döker mi??? kafam çok karıştı sac dökülmesi problemi olanlar, birde nane cayi iyince toptan saclarini kaybetmesinler de ya da dökülmeyi hizlandiredabilir:1no2:
bir digerideri de süleyman demirel üniveristesinde yapilan iki farkli arastirmada enteresan yani:=)) birinde tüyleri dökücü etkisi var diyor, ertesi günde kisirliga sebebp oluyor diyorkafamçokkarıştı
http://www.ntvmsnbc.com/news/400767.asp
http://www.ntvmsnbc.com/news/400843.asp
bu iki yaziyi dikkatle okuyun. ve gercekten bilgisi olan arkadaslrin yorumlarini bekliyorummm... simdiden tesekkürler...:lepi:

ARKADAŞLAR ONU BUNU BİLMEM..
size kendi deneyimimi anlatayım.. ;
şu an 20yaşındayım.. ilk tüğlerimi almaya başladığım zaman(yaklaşık 8-9yıl önce) tesadüfen bi yerlerde limon ve tuzu okumuştum.. ağzı biberon gibi su şişelerine miktar hatırlamıorum tuz ve limonu karıştırdım ve sadece bacaklarıma ağda dan hemen sonra kullandım biraz bekleyip yıkadığımı hatırlıorum.. daha sonra bunu yapmayı da yaptığımı da unutmuşum.. 10 ya da 20 ağda kullanışımdan sonra jilete geçtim bütün bölgelerimde :1no2: her bölgem kalın kalın çıkarken bacaklarım bu zamana kadar bile kalınlaşıp artmadı.. geçen haftalarda oturup düşünüodum hatta bacaklarımın ne farkı var die.. geçenlerde bi ürün satış reklamında limon ve kaya tuzu ürünü reklamındayken aklıma böle yaptığım geldi.. o zamandan beri demekki faydası olmuş bana.. bundan sonra tekrar devam edicem arkadaşlar bence mutlaka deneyin derim.. k.bakmayın uzun oldu.s

saçmalamayın genıtal bolgeye bunu surdunuzde o cığlıklara noldu dıe kosan babanıza ya da annenıze ne cavep verırsınız asla bole bısıy yapmam bı kere soğan suyu sur demıslerdı kendıme koktum kac gun cıkmadı sankı userımden o koku karınca yağını tavsıye edıorum acıtmayın bosuna canınızı

abooooooooo limon ve tuzmu ben gutto krem alıyorum onu deneyeceğim bi ayda garantiymiş.olmazsa salata gibi limon ve tuzlara gark olcamÇok üzgünüm çoookvalla sıkıldım aslına bakılırsa benimde göbek bölgemde var ince fakat sık yazın tam anlamıyla bi kabus yaşıyorum aman açılmasın aman görülmesin malum o kadar hormonlu şeyleri yediriyolar annemde tüy namıyla bişey yok bu kıldan tüyden kafayı yemezsem iyidir:1shok::1shok:

ben dicektim azuzen bendne önce davranmıssın..
önce limon sonrada kaya tuzu dıyorsunuz peki bunlar kıl delıklerınde bir tahribata neden oluyor mu? yanı tmm çıkmayabılır tuyler ama bu kıl delıklerının oldugu yerler hep kırmızı kırmızmı oluyor sankı hep yenı alınmıs gibi ... ???
boyle birsey soz konusu deilse neden olmasın :KK70::KK70:

bişi sorucam bunu haftada 3 defa mı uyguluyoruz lütfen cvp :KK70: bide tuylerım cok kalın deıl almıyrum almadan uygulasak olmaz mı

bu limon ve tuzu uzun süre dir kullanıp iyi yada kötü sonuç alan yok mu?

sir ağdadan sonra su bile değdirmemek gerekiyo bi süre. bi de limon ve tuz sürsek kimbilir nolur:S

bu formlul haftada 3 defamı uygulayacaz yoksa ayda 3 defamı orn bıyıklarımı almıorum tuyler ınce almadan da kullanılır mı?

ben agdadan sonra uyguluorum cünkü kıl kökleri acık oluoo jiletle etkisi biraz düşük olucakdır yani zamanını uzatacgna emnm 3 aydr uyguluorum ve etkisini grdm ilk önce kollarmda denedm uan gercektn hiç kıl yok sıra bacaklarımda :d

X