rahim duvarının kalınlaşması

trueblue

fıstık anne:)
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2006
119
3
41
günaydın kızlar.bu ay adetim 14 gün gecikti.cumartesi günü yani gecikmenin 12. gününde doktora gittim.ultrasonla muayene etti ve gebelik gözükmüyo dedi.:1no2:ama rahim duvarın çok kalınlaşmış yakında adet olabilirsin ya da rahim kendini gebeliğe hazırlıyo olabilir dedi.biraz daha bekle eğer adet olmazsan 15 gün sonra gel dedi.niye böyle oldu anlamadımsenağlama herşey yolunda dedi doktor gayet sağlıklısın bu ay olmazsa önümüzdeki ay kesin hamilesin dedi bir de:sm_cool:Allah ın izniyle tabiki.bir de madem bebek istiyorun folik asit kullanmalısın dedi ve folbiol yazdı.benimla aynı durumda olan var mı?çok sıkıldım artık beklemekten belirsizlik çok yordu beni:çok üzgünüm:

günaydın kızlar.bu ay adetim 14 gün gecikti.cumartesi günü yani gecikmenin 12. gününde doktora gittim.ultrasonla muayene etti ve gebelik gözükmüyo dedi.:1no2:ama rahim duvarın çok kalınlaşmış yakında adet olabilirsin ya da rahim kendini gebeliğe hazırlıyo olabilir dedi.biraz daha bekle eğer adet olmazsan 15 gün sonra gel dedi.niye böyle oldu anlamadımsenağlama herşey yolunda dedi doktor gayet sağlıklısın bu ay olmazsa önümüzdeki ay kesin hamilesin dedi bir de:sm_cool:Allah ın izniyle tabiki.bir de madem bebek istiyorun folik asit kullanmalısın dedi ve folbiol yazdı.benimla aynı durumda olan var mı?çok sıkıldım artık beklemekten belirsizlik çok yordu beni:çok üzgünüm:

Canım benim stresten bende geciktim birkaç ay önce.benide belirsizlik yoruyor.En iyisi düşünmemek ama pek mümkün olmuyor.Eşim 6 ay sonra çalışmalara devam ederiz dedi ama inan yine de aklımdan acaba bu ay hamile kalırmıyım diye geçiyor.Umarım en kısa zamanda isteğin gerçekleşir hayırlısıyla.Bir de ultrasonda rahmin kalınlaştığını görebiliyor demek doktorlar.Senin sayende bir soruma cevap buldum canım sağol.:)

canım peki kanda gebelik testi yaptırdın mı? sadece rahime bakarak 15 gün sonra gel demesi biraz tuhaf geldi bana.

bence bi kan testi yaptır bitanem. seni korkutmak istemem ama benim dış gebelikti ve kalınlaşma bunda da oluyor canım.

kan testi yaptır, değere göre eğer 1500 ü geçmişse vajinal ultrasonda rahimde görünmesi lazım canım. a.s.

hayır canım ayrıntılı kan testi yaptırmadım daha.sadece geçen pzt. kurumun labaratuvarında yaptırmıştım ama çok ayrıntılı değildi.sadece gebelik var ya da yok onu gösteren bi testti.orda da negatif çıktı.:1no2:şimdi bekliyorum.doktorum çok ilgiliydi.annemin,ablamın ve de yengemin doktoru.güveniyorum açıkçası ama beklemek biraz zor geliyo.:çok üzgünüm:muayenede hiç bişey çıkmadı çok sağlıklısın hatta dedi bana.beni bu belirsizlik yoruyor.ama karnım ağrıyo gibi birazcık galiba regl olucam sonunda.hayırlısı olsun bakalım.

Canim Senin Adet Olamama Sorunun Ne Oldu Benimde Günüm 20 Geçti Rahim Iç Duvari Kalinda Senin Ne Oldu Acaba Bana Bilgi Verirsen Sevinirim

Arkadaşlar annemin rahim duvarı 26 mm çıktı yani epeyce kalın :KK43: Parça aldılar incelenmesi için. Yalnız ya çok merak ettim aranızda böyle rahim duvarı epeyce kalınlaşan var mı ve nedeni nedir acaba?

benim öğleydi canım rahmimde kalınlık vardı kürtaj oldum parça aldılar bendende

gebeliğe hazırladında oluyor arkadas hcg baktrdı vee bebk var cıktı insallah sendede oyledır

merhabalar kızlar benimde adetim 14 gün gecikti 10 gün dr rahim duvarın kalınlaşmış dedi bugün yarın olursun dedi kanda test yaptık o gün negatif çıktı beklemekten yoruldumbidaha yaptırsammı acaba nedersiniz?

merhabalar kızlar benimde adetim 14 gün gecikti 10 gün dr rahim duvarın kalınlaşmış dedi bugün yarın olursun dedi kanda test yaptık o gün negatif çıktı beklemekten yoruldumbidaha yaptırsammı acaba nedersiniz?

canım var olsaydı kan testinde çıkardı...Bence sen birdaha doktora gitsen... kaç aydır bebiş istiyorsunuz?

Kızlar benimde bildiğim ya bebiş varsa rahim duvarı kalınlaşır, ya da regli olacağın zaman ... Hakkınızda hayırlısı olsun....:emir_bebek:

canım benimde kalınlaşmış ve yumuşamış buldu rahmi dr gebelik sandı ama test negatif çıktı:çok üzgünüm:

benim annermde rahim kalınlaşması vardı.kanaması bir türlü bitmiyordu.ağustosta ameliyat oldu rahmini aldılar.ancak öyle kurtuldu

kızlar 1.5 yıllık evliyiz artık çocuk istiyoruz.adetim 10 gün gecikmişti dr rahim duvarın kalınlaşmış dedi sonra kanda test yaptırdım negatif çıktı.adet söktürücü verecekti yazayımmı dedi bugün yarın olursun dedi bende yazmayın dedim olcaksam eğer çok üzüldümsenağlama ama ben halen adet olmadım bugün 15.gün tekrar gitsemmi dr niye böyle oldu hiç bu kadar gecikeniniz oldumu?10 gün geciktimi testi negatif çıkan sonrasında pozitif olan varmı???

Arkadaşım seni gayet iyi anlıyorum senin başına gelen benimde başıma geldi.Belirsizlik içinde olmak çok kötü.Ama hep kafaya takmaktan oluyo.Benim 15gün geçti.kan testi negatif doktor farlutal verdi.onu attım.oda acayip şişirdi beni.Sonra adet oldum tabiki.İstersen bi 5 gün daha bekle sonra test yap evde varsa çıkar zaten.Yoksa da daha bekleme gerçekten o belirsizlik çok yıpratıyo.Allahım hayırlısıyla tez zamanda tüm isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin.

günaydın kızlar.bu ay adetim 14 gün gecikti.cumartesi günü yani gecikmenin 12. gününde doktora gittim.ultrasonla muayene etti ve gebelik gözükmüyo dedi.:1no2:ama rahim duvarın çok kalınlaşmış yakında adet olabilirsin ya da rahim kendini gebeliğe hazırlıyo olabilir dedi.biraz daha bekle eğer adet olmazsan 15 gün sonra gel dedi.niye böyle oldu anlamadımsenağlama herşey yolunda dedi doktor gayet sağlıklısın bu ay olmazsa önümüzdeki ay kesin hamilesin dedi bir de:sm_cool:Allah ın izniyle tabiki.bir de madem bebek istiyorun folik asit kullanmalısın dedi ve folbiol yazdı.benimla aynı durumda olan var mı?çok sıkıldım artık beklemekten belirsizlik çok yordu beni:çok üzgünüm:[/Q

merhaba.aynı durum bende de var.yardımına çok ihtiyacım var.gebelik bulgusu
yok ama rahim duvarı kalınlaşmış.sonuç ne oldu senin.

hayır canım ayrıntılı kan testi yaptırmadım daha.sadece geçen pzt. kurumun labaratuvarında yaptırmıştım ama çok ayrıntılı değildi.sadece gebelik var ya da yok onu gösteren bi testti.orda da negatif çıktı.:1no2:şimdi bekliyorum.doktorum çok ilgiliydi.annemin,ablamın ve de yengemin doktoru.güveniyorum açıkçası ama beklemek biraz zor geliyo.:çok üzgünüm:muayenede hiç bişey çıkmadı çok sağlıklısın hatta dedi bana.beni bu belirsizlik yoruyor.ama karnım ağrıyo gibi birazcık galiba regl olucam sonunda.hayırlısı olsun bakalım.

Merhaba aranıza yeni katıldım.Bende dün doktora gittim . Reglim gecikmemişti ama kontrol amaçlı gittim. Rahim duvarınız kalınlaşmış.Rahim duvarı kalınlaşması ya adet yakınsa yada hamilelikte olurmuş.Adetime 14 gün var çok merak ediyorum.

arkadaşlar bugün anneminde rahim kalınlaşması çıktı..hemen parça alınıp biopsiye yollanıldı acilen yani. önceden de 1 yumurtalığı alınmıştı zaten.şikayet olarak aşırı kanamadan gittik. bugün alındı ve de doktor az parça geldi bu iyiye işarettir dedi. 3 serum verildi eve anca akşam gelebildik. acaba bişey çıkar mı yaa :KK43: kalınlaşmanın kaç mm olduğunu söylememiş doktor :KK43:( nasıl diner bu kan ve nasıl geçer :KK43:((

X