Doğuma Hazırlık Yeni doğacak bebişler için alınması gerekenler nelerdir?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ne kadar çok şey gerekli böyle ya allah yardımcınız olsun!

Son düzenleme:
kızlar ben daha hıc bırsey almamısım ozaman
aldıklarımı yazayım ben sıze!:eek:
4 tane kısa kollu cıtcıtlı zıbın
3 tane uzun kollu ayaklı tulum
1 tane eldıven corap
1 tene penye battanıye
1 tane banyo havlusu
4 tane esofman altı
5 tane uzun kollu swet
2 tane bogazlı badi
1 tane gabardın pantolon
1 tane gömlek
1tane kot pantolon
1 tane kapsonlu kot ceket
1 tane polar battaıye takım
1 tane alt açma mınderı yastıgıyla beraber
2 tane kilotlu çorap
sımdılık bu kadar aldım ama daha alınacak cok sey var sanırım
en kısa zamanda 1 tane kar tulumu ve tırıko battanıye alıcam birde bornoz setı hastane cıkısı

hastaneye götürmekk içinn içinn bebeğinn ilkk doğduğuu günn listedekilerinn bazılarıı çokk gereksizzzz

hastaneye götürmekk içinn içinn bebeğinn ilkk doğduğuu günn listedekilerinn bazılarıı çokk gereksizzzz

merhaba arkadaşlar.. merhaba Eda adanadasın sanırım ..sen de mi hamilesin ve doğum nerde yaptın veya yapacaksın ...

veya ADADANA HAMİLE olan arakadaşlar varmı doğum için hastane konusunda bilgilerinizi alıcam ... ben saha 2 aylığım doğuma çok var ama merak ettiklerimi araştırmak istiyorum

merhaba.albimini marka bebe giyimi almayı düşünür müsünüz.şu an yüzde elli indirimde.yeni doğacak bebeğiniz için çok seçeneklerimiz var.bilginize.

hafta sonu alısverıse gıdecegım bu lıste ısıme yarıyo eksıklerımı yazıp öyle cıkıyorum evden keske kalıtelı markalar hakkında da yardımcı olabılsenız bıraz en azından tecrubelı anneler hangı markalar daha kullanıslı?

Selam
Markalar konusunda benimde kafam karışım - Chicco düşünüyorum ancak tekstil olarak başka markalar da alınması şart olacak çünkü tek markada herşeyi bulamam diye düşünüyorum
Chicco
Kanz
İdil baby
Funnababy
bu markalar için ne düşünüyorsunuz tecrübeli anneler paylaşabilir mi acaba lütfen:CüvCüv:

valla ben tecrübeli değilim ancak boyar maddeleri düşünerek ;

chicco
idilbaby(organik pamuklu takımları)
funnababy yorgan vs..
birde albimini markalarını seçtim.biraz tuzlu ama hele de idilbaby nin organik takımına dokununca farkını anladım..

kızlar benim 25 günlük bebişim var en çok ne kullanıyoruz biliyormusunuz bebek bezi tabi yanındada bbek bakım bezleri var altına seriyorunuz bebek işer veya vukaat yaparsa bezi atıyorsunuz
benim oğlum var hele onun etrafa fıydırması okadar meşhurki bez sayesinde baya ucuz atlatıyoruz
sizlerde alın bence

kızlar benim 25 günlük bebişim var en çok ne kullanıyoruz biliyormusunuz bebek bezi tabi yanındada bbek bakım bezleri var altına seriyorunuz bebek işer veya vukaat yaparsa bezi atıyorsunuz
benim oğlum var hele onun etrafa fıydırması okadar meşhurki bez sayesinde baya ucuz atlatıyoruz
sizlerde alın bence

evet erkek bebeklerin suratlarına işeme olayı dehset insanıgülme krızıne sokuyor.arkadaşlarımın bebişlerinden biliyorum.benım ılk bebegım kız.sşimdi allahım hayılısıyla dogmasını nasip etsin oglum olacak.naıl bakacagım dıye ehvam basmıyor desem yalan olur.altını acareken ıslak mendılın bırını pipisinin üstüne koy daha ufak kazalarla atlatırsın.allah kolaylık versın bütün annelere:ecrin_bebek:

bebişimin hastane çantası:
Zıbın takımı 4 adet
çorap
emzik
biberon
silikon kaşık
havlu
ıslak mendil(yenidoğan)
bebek bezi 10 adet
yan yatış yastığı
bel koruyucu
portbebe
pamuk
ağız bezi

benim için:
2 adet gecelik
1 adet kapri takım
terlik
süt pompası
havlu
ıslak mendil
çamaşır(yüksek belli)
kağıt havlu

Şimdilik bunları hazırladım ama halen düşündükçe aklıma bir şeyler geliyor:)

ben de markalar konusunda pek bilgisizim 29. haftadayım yavaştan başlamam lazım hiç bir şey almadım daha. İstanbulda Avrupa yakasında oturuyorum nerelerden ve hangi markadan neler alsam acaba?

ben de markalar konusunda pek bilgisizim 29. haftadayım yavaştan başlamam lazım hiç bir şey almadım daha. İstanbulda Avrupa yakasında oturuyorum nerelerden ve hangi markadan neler alsam acaba?

canım bende ıstanbul avrupa yakasındayım
ben bakırköy capacıty alısverısmerkezınden aldım bebegımın herseyını
C&A
mothercare

bahcelıevler kadırhas cocuk dunyası
chıcco
lc waıkıkı
aziz bebe

guneslı hayat park alısverıs merkezı
pierre cardın

X