Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

bi indirim haberide benden :)
u.s polodan bir jean alana bir jean bedava,
bi alna bibedava tşhirtler falanda var
ben aldım tavsiye ederim

İzmirli Arkadaşlar Abiye Gece Kıyafetlerinde İNDİRİM Olan Yerleri Bilenler Yardımcı Olursanız Çok Sevincm

Hiç Yardımcı olacak YOK mu Bari Nerde güzel abiyeler Var Hangi Semtte Çok Acil elbise bulmam lazım lütfeenn yardımmm senağlama

vento canım forum bornovaya bi ugra derim adil ışık ta çok güzel elbiseler gördüm geçen hafta ..

bugun itibariyle mangoda % 50 indirim başladı delikafadulden
ben gittim kapış kapışşş şuan
delikafadulden

bugun itibariyle mangoda % 50 indirim başladı delikafadulden
ben gittim kapış kapışşş şuan
delikafadulden

Bende öğle arasında gittim aman Allahım millet nerden duymuş da gelmiş ..Birde müzik sonuna kadar açık ..Çıldıracaktım resmen..

Ama fiyatlar gerçekten %50 inmiş ..Geçen hafta da gitmiştim fiyatları biliyordum yerimseniben

Bu arada Koton da %50 indirime girmiş..Bütün ürünlerde ..Ama ne zaman başladılar bilmiyorum ben bugün gördüm.. kaydirigubbakcemile

gidip izmire taşıncm heee :KK43: indirim şehri hem de yaşamak istediğim şehir yahu mersinde bildiğniz ind mağazalar özellkile elbise etek kozmetk mersinlide yoktr şimdi:gitme:

bambide indirim var 49 69 79 tl öle gidiyo
terkikler 49 ben 3 tane aldım cok güzeller :lepi:

Kızlar ALL dergisinin bu ayki sayısının içinden Kigılı kuponu çıkıyor.O kuponu götürüp bedava kravat alabiliyosunuz. Hazır babalar günü de yaklaşırken eşinize beleş hediye yahuu :lepi:

Kızlar ALL dergisinin bu ayki sayısının içinden Kigılı kuponu çıkıyor.O kuponu götürüp bedava kravat alabiliyosunuz. Hazır babalar günü de yaklaşırken eşinize beleş hediye yahuu :lepi:

canım süpermiş. ama acaba o hediye çekini direk kullanabiliyomuyuz. yani bişi alma zorunluluğu getiriyolarmı. siz aldınızmı

X