Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

kızlar simdi alışverişin tam zamanı:) bütün mağazalarda nerdeyse indirim var, ben anadolu yakasında oturuyorum, haftasonu mecidiyeköy profiloya gidecegim, daha cok çeşit oluyo, kadıkôydeki optimumda hiçbise bulamıyorum,
evet ama kar da var :KK43: haftaya inşallah yapıcam :) bitmez umarım indirimler..

kadıköy mango yılbası döneminde cok cok uygundu gene öylemi acaba..zaten genelde uygundur

ykm de ve miss poemde de indirimler var hafta sonu kotonun ürünlerinde %70 e varan indirimler vardı:))

ykm de ve miss poemde de indirimler var hafta sonu kotonun ürünlerinde %70 e varan indirimler vardı:))
kadıköy altıyol taraflarında miss poem nerdeydi yaw?boshayallersmile ya da var mı diye sorim:KK70: bir de ne tarz şeyler satıyor hiç gitmemişim miss poeme :KK70: :sm_confused:

kadıkôyde gencallar magazısının orada vardı, kücük bi dükkan. Çok bişe yok. Cevahirdekinde güzel şeler oluyo, bende gitmek istiyodum kar yüzùnden gidemedim haftaya artık

kızlar bugun watsons a gıttım cok guzel seyler var ındırımde yanı bugday yagı aldım 5.50 oje 1.30 boyle flormar ruj alana oje hedıye golden rose maskara 7 tl daha cok katalog elımde yaz yaz bıtmez gıdın derımdelikafadulden

kızlar bugun watsons a gıttım cok guzel seyler var ındırımde yanı bugday yagı aldım 5.50 oje 1.30 boyle flormar ruj alana oje hedıye golden rose maskara 7 tl daha cok katalog elımde yaz yaz bıtmez gıdın derımdelikafadulden

aaa yazsana biraz daha başka neler var:dance:

nıvea krem 1 alana 1 bedava nıve a fondoten alana maskara hedıye maybellıne %15 ınıdırmlı loreal %30 ındırım daha cok bence cok uygun watsons yakınım aslında sık sık ugrasam ıyı olcak

beylikdüzü taraflarında oturan arkadaşlar;

fox city alışveriş merkezinde ev ürünleri hariç tüm ürünlerde 2. ürün 1 liraymış

nıvea krem 1 alana 1 bedava nıve a fondoten alana maskara hedıye maybellıne %15 ınıdırmlı loreal %30 ındırım daha cok bence cok uygun watsons yakınım aslında sık sık ugrasam ıyı olcak

ay çok güzel şeyler indirimdeyiş yaa
ne zamana kadar acaba ? banada yakın watsons
bitmediyse gderim:1ninca:

şubatın 2sı yada 4 une kadar dı sanırım watsons ınd ama yenı katolog cıkıyor ondada baska ındırımler oluyor sureklı var yanı ben begenıyorum

şubatın 2sı yada 4 une kadar dı sanırım watsons ınd ama yenı katolog cıkıyor ondada baska ındırımler oluyor sureklı var yanı ben begenıyorum

çok teşekkürler canım.capitole bi uğriyim
şimdi oraya gidincede satıcı kızlar yanıbaşıma dikilince bu aklımdakilerinde hepsi uçup gider.
not etmeli:teytey:

ankarada yaşıyorsanız mudo dan sms geldi.tüm ürünlerinde gerçekten büyük indirim başlatmışlar.tabi kartınızda limit varsa.

banada inci den sms geldi.
çizmeli günler başlıyormuş%50 den %75e kadar indirim varmış

momentus saatler markafonide indirimde. ben aldım bir tane. bence bir kez bile göz gezdirilmeli. eğer üyeliğiniz yoksa özelden mail adresinizi yazarsanız üyelik gönderebilirim. fiyatlar çok uygun 50 tl ye de var 100 e de. ben 100 lük bir saat aldım. 2 yıl garantili. kesinlikle orjinal.

momentus saatler markafonide indirimde. ben aldım bir tane. bence bir kez bile göz gezdirilmeli. eğer üyeliğiniz yoksa özelden mail adresinizi yazarsanız üyelik gönderebilirim. fiyatlar çok uygun 50 tl ye de var 100 e de. ben 100 lük bir saat aldım. 2 yıl garantili. kesinlikle orjinal.

canım evet bazen güzel indirimler oluyor..orjinal mi saatler ? bir de kargoda sorun oluyor çok geç geliyor, ürünü de güzel paketlenmemiş geliyor diyor bazı arkadaşlar .. sana kaç günde geldi kargo ?

canım evet bazen güzel indirimler oluyor..orjinal mi saatler ? bir de kargoda sorun oluyor çok geç geliyor, ürünü de güzel paketlenmemiş geliyor diyor bazı arkadaşlar .. sana kaç günde geldi kargo ?

%100 orijinal. 2 yıl garantili saatler. önceden bakmazdım hiç saat kampanyalarına. bu sefer ki oldukça uygun geldi. henüz elime geçmedi. dün sipariş verdim. normalde ürün kampanyası biter (2 gün falan sürüyor kampanya) 7 gün içerisinde gönderirler. evet paketleme konusunda titz davranmadıklarını biliyorum ama saat ya da kırılacak eşyalarda özen gösterdiklerini daha önceki siparişlerimden biliyorum.

X