Sayfa: 18/70 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon
Toplam 692 adet sonuctan sayfa basi 171 ile 180 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

1. Konu Sahibi : didosh #171
    Alıntı Mikla kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    zaten o pazartürk e en sonunda çadır filan kurucam ben. bütün paramı bahçeşehir pazarına saçıyorum yemin ederim ya. ben cumartesi pazarından bershka zara tişört alıyorum mağazalarına 10 gün sonra geliyor tişörtler. yok böyle bişey. haha. :))
    cnmmm ayın 17sinde geliorum inşallah istanbula 18inde cumarteside inşalahhhh gidicemmm bahceşehir pazarına şimdiden sabirsizlaniyorummhihoyyyt

2. Konu Sahibi : didosh #172
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    Alıntı yuhaco kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cnmmm ayın 17sinde geliorum inşallah istanbula 18inde cumarteside inşalahhhh gidicemmm bahceşehir pazarına şimdiden sabirsizlaniyorummhihoyyyt
    sonunda eriyosun muradına desenee :)) kaydirigubbakcemile3 bisürü parayla gel ama tamam mı gidiceğin çok yer var biliyosun :)) :lepi:

3. Konu Sahibi : didosh #173
    kızlar birşey soracağım bahçeşehir pazarına zeytinburnundan nasıl gidilir? metroyla gidilir mi?
    çok özendirdiniz ama.şimdi istanbul da değilim ama evimiz orda ve fazla bilmiyorum istanbulu çok özendirdiniz beni şu pazara :))

4. Konu Sahibi : didosh #174
    Alıntı Mikla kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    sonunda eriyosun muradına desenee :)) kaydirigubbakcemile3 bisürü parayla gel ama tamam mı gidiceğin çok yer var biliyosun :)) :lepi:
    :1no2: offf tatlim ya biz dugune gelcektyik gelmişken pazarada giderim diodum ama malaesef günü birlik gidip donuüceklermiş napalimm artik temmuzda 4 -5 gun ordayım napalim bende yazlik alişwerişi yaparim

5. Konu Sahibi : didosh #175
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    mudoda 5 tl ye süper tişörtler var

6. Konu Sahibi : didosh #176
    Giriş tarihi
    Oct 2008
    herkese selam,istanbul anadolu yakasında tavsiye edeceğiniz pazarlar var mı,bi de günlerini belirtirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler...

7. Konu Sahibi : didosh #177
    ya benimde çok acil pantolona ihtiyacım var
    geçen sene mangodan iki tane siyah pantolon almıştım ama şu anda ikisini de giyemiyorum renkleri o kadar kötü oldu ki yeşil gibi soluk bööle siyahtan çok herşeye benziyor
    nerelerde güzel indirimler var beylikdüzünde oturuyorum avrupa yakasındaki mağazalar varsa bildiğiniz paylaşır mısınız

8. Konu Sahibi : didosh #178
    Giriş tarihi
    Nov 2008
    Alıntı PasakliMinikTanrica kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ya benimde çok acil pantolona ihtiyacım var
    geçen sene mangodan iki tane siyah pantolon almıştım ama şu anda ikisini de giyemiyorum renkleri o kadar kötü oldu ki yeşil gibi soluk bööle siyahtan çok herşeye benziyor
    nerelerde güzel indirimler var beylikdüzünde oturuyorum avrupa yakasındaki mağazalar varsa bildiğiniz paylaşır mısınız
    arkadaşım benim kot pantolonlarım adil ışık.ve çok memnunum.2 senedir giyiyorum nerdeyse ve hiç renklerde açılma solma olmadı.hem mavi hem siyah kotum var adl. çok memnunum.sana tavsiye ederim yalnız şuan indirim yok.ama avrupa yakasındaysan sana outlet mağazalarını yazayım.airport var.biliyorsan orada çok indirimli oluyor.bir bak derim.bu arada rodi jeans in kotları da çok iyi çıkıyor

9. Konu Sahibi : didosh #179
    bostancıdan cumartesı pazarına nasıl gıdılır eskısehırdeyım ama bostancıya gıdıcem

10. Konu Sahibi : didosh #180
    Alıntı zencefill kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    herkese selam,istanbul anadolu yakasında tavsiye edeceğiniz pazarlar var mı,bi de günlerini belirtirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler...
    İstanbul Pendik'te cumartesi günleri kurulan pazarı tavsiye ederim.Çok büyük.

Sayfa: 18/70 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon