Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

gecen cumartesi basladı, telefonuma msj geldi. 27 subat 7mart arası pazar son gûn, sadece outletlerde bu indirim.

limangoda ipanema terlikler indirimde 19.90 ve süperleraklinialirimsmile bana 7tl lik hediye çeki geldi sipariş ettim bi bakın bu gece bitiyo kampanya
bunun kahvesi
Ipanema+GB+Seeds+Thong+Strap+Ad-+white.jpg

Son düzenleme:
Pastel makyaj malzemeleri %25 indirime girmiş kozmetikçim sitesinde 8 mart a özel.

hobi'de güzel kampanyalar var kızlar. Beyu'nun kalemlerinde 2 alana 3. hediye... ben aldım 3 tane inanılmaz kalıcılar. bir de loreal ve maybeline de güzel indirimler var. bir de 3 ürün alana çantalı fırça seti hediye ediyorlar, lame çok ta şık bişe...

ben de beyunun kalemini almıştım hayatımda bu kadar çabuk yokolan bi kalem görmedim ya 2 saat sonra nerdeyse hiçbişe sürmemişim gibi oluyo. kalıcı demişsin şaşırdım

ben de beyunun kalemini almıştım hayatımda bu kadar çabuk yokolan bi kalem görmedim ya 2 saat sonra nerdeyse hiçbişe sürmemişim gibi oluyo. kalıcı demişsin şaşırdım

ciddi olamazsın ? :bbo: ben neredeyse her kalemi denemişimdir, bir cecile in bir de beyunun kalemi akmadı, bozulmadı.. dün sabah 8de sürdüm akşam eve geldiğimde hala duruyordu. yeşilini sürmüştüm. acaba yenilemiş falan olabilirler mi? ya da ne bileyim belki kendi içinde farklı bir seridir...

olabilir tabii ki ... belki benimki bozuk falandı olabilir canım

arkadaşlar markafoni ve limango tarzı bir site daha açıldı ve %70 indirimlerle yine ünlü markaları alabileceğimiz... henüz çok yeni,mutlaka üye olun ,şuan şeymel vintage indirimde...
davetiyeler blogumda....
blog adresim kişisel rütbemde ve imzamda mevcut ....

Markafoni ve Limango'ya üye olmak isteyenlere davetiye gönderebilirim. Süper markalarda %70 indirim uygulanıyor.

kızlar besıktas pazarı nerde ve hangun kuruluyodu bılen varmı
bırde guzel sosyete pazarları ısımlerı ala bılrımıyım ıst dan

kızlar besıktas pazarı nerde ve hangun kuruluyodu bılen varmı
bırde guzel sosyete pazarları ısımlerı ala bılrımıyım ıst dan
istanbulda en ünlü pazarlar salı pazarı ve ulus pazarı..beşiktaş pazarını bilmiyorum..salı pazarı hasanpaşaya taşındı kadıköyden otobüs ya da minibüsle gidebilirsin..5-10 dk sürer..

Markafoni için üyelik isteyen arkadaşlar lütfen özel mesajlarınızda mail adreslerinizi belirtirmisiniz. Zira ben henüz 50 msj hakkımı doldurmadığımdan mesajlarınıza cevap yazamıyorum. Burdan yazmak zorunda kalıyorum.

evet oyleımıs canım bıkac ay once gıttık ama bulmamasık hasanpasadaymıs ulus persebe gunu oraya gıdıyorum ama su hasahpasaya yın e gıdecegım cok teskkurler

19 nisan cuma günü BıM de dalin bebek bakım seti 14,95 tl
içinde :
300 ml bebek şampuanı
300 ml bebek yağı
100 ml pişik kremi
50 g pudra
52 li ıslak temizlik mendili var

X