tüp bebek yaptıranlar....

slm arkadaşlar bende yeni üye oldum.bende 4senelik evliyim.evliliğimin ilk senesinde bir düşük yaptım;kürtaj oldum.sonra olmadı.rahim filmi çekildim kan testleri yaptırdım bişey bulunamadı.sonra 4 kaez çatlatma iğnesi vuruldum olmadı. sonra ilk aşılama oldu(erol tavmergen)tutmadı.2.aşılama smyrana(bayraklı bilgen bey)oda tutmadı. böylece 4 sene geçti.şu an bişey yok.tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.rapor çıkarayım diyorum.çünkü çalışıyorum 5 senelik sigortamda var ama nasıl yapmalıyım.bilmiyorum.nerde tüp bebek yaptırayım onuda bilmiyorum
şuan beklemedeyim
yardımcı olunnnnnnnnn lütfen..........

bende izmirde dediğin doktorun hastasıydım (erol) bi dizi ameliyat eşim ve ben ikimizde sonra aşılama dedi bize ama benim 2 senem geçmişti dayanacak gücümde paramda kalmadı özel olduğu için sonra borç harç istanbul memorial hastanesindesemra kahramana gittim ve tüp bebek yaptırdımallah nazardan saklasın :nazar: şuan ilk denememde hamileyim raporluya bakılıyomu orda bilmiyorum ama hastanede personelide harika seni pamuklara sarıp hamileliğe alıştırıyorlar doktora cebinde ulaşabiliyorsun ne kadar yoğun olursa olsun bu çok önemli ne demek istediğimi anlamışsındır inşallah allah sanada nasip edecek bu mutkluluğu umudunu kaybetme ama izmirde ben doktor konusunda çok şassızlık yaşadım

bende izmirde dediğin doktorun hastasıydım (erol) bi dizi ameliyat eşim ve ben ikimizde sonra aşılama dedi bize ama benim 2 senem geçmişti dayanacak gücümde paramda kalmadı özel olduğu için sonra borç harç istanbul memorial hastanesindesemra kahramana gittim ve tüp bebek yaptırdımallah nazardan saklasın :nazar: şuan ilk denememde hamileyim raporluya bakılıyomu orda bilmiyorum ama hastanede personelide harika seni pamuklara sarıp hamileliğe alıştırıyorlar doktora cebinde ulaşabiliyorsun ne kadar yoğun olursa olsun bu çok önemli ne demek istediğimi anlamışsındır inşallah allah sanada nasip edecek bu mutkluluğu umudunu kaybetme ama izmirde ben doktor konusunda çok şassızlık yaşadım

canım benm memoriolda tedavi masrafın ne kadar tuttu

slm arkadaşlar bende yeni üye oldum.bende 4senelik evliyim.evliliğimin ilk senesinde bir düşük yaptım;kürtaj oldum.sonra olmadı.rahim filmi çekildim kan testleri yaptırdım bişey bulunamadı.sonra 4 kaez çatlatma iğnesi vuruldum olmadı. sonra ilk aşılama oldu(erol tavmergen)tutmadı.2.aşılama smyrana(bayraklı bilgen bey)oda tutmadı. böylece 4 sene geçti.şu an bişey yok.tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.rapor çıkarayım diyorum.çünkü çalışıyorum 5 senelik sigortamda var ama nasıl yapmalıyım.bilmiyorum.nerde tüp bebek yaptırayım onuda bilmiyorum
şuan beklemedeyim
yardımcı olunnnnnnnnn lütfen..........

ben taksimde istanbul tüp bebek merkezinde tedavi görüyorum dr ozan özolcay çok memnunum çok ilgili bir dr istediğim zaman anında cebinden ulaşabiliyorum aklımda soru işareti kalmıyor tavsiye ederim muhakkak araştır internetten gidersende vasfiye çidem tavsiye etti diye söyle emin ol pişman olmazsın %100 garanti veriyorum:teselli:

ilk tedavi ücreti ilaçlar 2.500 tüp bebek 3.500 toplam 6.000 tutuyor fiyatta oynama olmuyor yani extralar çıkarmı diye düşünme donmuş emriyo transferide 1.800 tl

Merhabalar,
ben de tüp bebekle ilgili tecrübeleri okumak istiyorum özellikle Ankara'daki ama site yöneticilerinden belli bir mesaj sayısına ulaşmam söylendi. Bu ne anlama geliyor anlamadım.
Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Mesajım yayınlanmış, teşekkür ederim site yönetimine.
Ben bu siteyi sürekli okuyorum ama hiç dahil olmamıştım.
Biraz kendimden bahsedeyim. Yaşım 42. Çocuk sahibi olmak istiyoruz ama işimiz nedeniyle eşimle bir arada bulunmamız çok zor oluyor. Bir kez aşılama yapıldı ama sonuç alamadık. Tüp bebek tedavisine başlayacağız ama doktorumun ilgisizliğinden çok şikayetçiyim. Maalesef değiştiremiyorum da.
Bir önceki mesajımda yazdığım gibi, Ankara'da bu yöntemi deneyip de çocuk sahibi olanlardan bilgi rica ediyorum.

canım arkadaşların mesajlarını şinceleyerek tedavileri hakkında bilgi sahibi olabilirsin

arkadaşlar tüp bebek tedavisine yeni başlayacak varsa aranızda elimde tüp bebek tedavimden kalan 225 lik 3 tane gonal-f var (artı gonal-f in şişede olanında var 500mgram çıkar içinden)çok uygun vericem hayır maksatıyla alan yoksa ziyan olucak lütfen özelden mesaj atın

size istanbulda yardımcı olabileceğime inanıyorum.merkezleri yakından tanıyan bir sağlık sorumlusu olduğumdan yardımcı olurum, maddi imkanlarınıza uygun olarak istanbulda size uygun gelen seçenekler doğrultusunda merkezler önebilirim. maddi anlamda imkanlar da sağlarız (indirim).:dance:
eğer arzu ederseniz mailimde cep telefonunuzu da belirtebilirsiniz. sevgiler&saygılar

bana yardımcı olursan çok sewinirim...istanbuldaki merkezleri arştırıyorum ama o kadar çokkk kii sasırdım kaldım:nazar:

slm
merhabalar bende bu hafta testlerimi yaptırıcam istanbul tüp bebek merkezi dr ozan beyle görüştüm iyi bir dr ama sizde sanırım bu konuda çok tecrübelisiniz bana yardımcı olursanız çok seviinicem bekliyorum cevabınızı şimdiden teşekkür ederim

Selamlar.. Benim ilk tüp bebek denememe ve transfer sonrası 6. gündeyim.. Tüp bebek merkezi seçimi başarı açısından çok önemli, Amerikan hastanesi, Bahçeci kliniği en başarılı olarak bilinenler. Sanırım acıbadem hastanesi ve international de iyi.Sonuçta her imkanı olan büyük hastaneler ...Daha ucuz vs diye çok bilinmeyen yerlere gitmemek lazım, sonuçta zahmetli bir tedavi, laboratuarı, embriyologu, dokktorun becerisi önemli. Bir de embriyo dondurma imkanı olmalı. internationalda paket fiyatı 4000 tl 3 taksit yapıyorlar, ilaçlar 1500 tl

merhaba arkadaşlar..benim aklıma bişey takıldı..mesela rahim filminde tüpler kapalı çıkarsa yada ciddi rahatsızlığımız varsa vb devlet hastanesi tüp bebek raporu çıkarmamıza yardımcı oluyor mu?yani bi takım şartlar varmış sanırım 3 sene evli olmak gibi..eğer tüpler kapalı çıkarsa 3 sene evli olma şartı için 3 sene mi beklicez anlamadım ben bişi CADIARZU

Ankara'da tek isim Anatolia tüp bebek merkezi Prof Dr. Hakan Yaralı Bursa'da Acıbadem Hastanesi Şahin Zeteroğlu :KK55:

merhaba arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi görüyorum 18 mayıs çarşamba günü transfer gerçekleşti,31 mayısta belli olacaktı ben dayanamadım 26 sında kan tahlili yaptıdım ve sonuç 1,4 çıktı bunun yükselmesi olabilirmi dersiniz?

merhaba arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi görüyorum 18 mayıs çarşamba günü transfer gerçekleşti,31 mayısta belli olacaktı ben dayanamadım 26 sında kan tahlili yaptıdım ve sonuç 1,4 çıktı bunun yükselmesi olabilirmi dersiniz?

canım bende erken yaptım dr um gununde yaptır dedi bence sende gununde yaptır moralını bozma

X