Arkadaşlar ne yapmalıyım ufff

blue_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
224
0
Arkadaşlar uff sıkıldım artık bu hamilelik sendromunu yaşamaktan her ay bir bekleyiş içindeyim :KK43:
Reglim 2 gün geçti ve çok düşündüm kan testi yaptırayımmı bıkaçgun daha beklıyeyımmı dıye ve dayanamadım gittim eczaneden test aldım hemen eve geldim yaptım hamile değil çıktı :KK43: büyükbir yıkıntı yaşadım yine hayırlısı olsun dıyorum ıcımden ama içim içimi kemiriyo çokk sıkıntılıyım
Bu test dogrumudur sizce hala regli olmadım neyapmalıyım hamilelik belirtilerindende sadece gögüslerımde cok agrı yok hafıf dolgunluk var diger belirtıler var ....
Neyapmalıyım sızce ??? acıkcası doktara gıtmektende korkuyorum sanuc olumsuz cıkıcak yıne dıye :KK43:
Bana yardımcı olun lütfenn

canım inşallah hamilesindir. bu evde yapılanlar her zaman doğru sonuç vermeyebiliyormuş keşke kan tahlili yaptırsaydın. bende evliliğimin 8. ayında adetim 1 ya da 2 gün gecikti. herkes bende dahil hamile olduğumu düşündüm tam 10 gün gecikti. testler yaptım negatif çıktı. sonra kan tahlili yaptırdım o da negatif çıktı ve tahlil sonucunu alır almaz adet oldum ve bunu doktora sordum hamilelik psikolojisi diye bişey varmış o psikolojideyken aynı hamilelik belirtilerini yaşıyormuşsun bende yaşamıştım. umarım seninki bu değildir ve hamişsindir. anlatmak istediğim kendini strese sokma her ay aynı moral bozkluğunu yaşaman normal aklından çıkar göreceksin sende buradan ben hamileyim diye başlık açacaksın

Bendede Tam Tesrsi Oldu.. Adetim Tam 20 Gun Gecikti Doktorlar Hamile Degilsin Dedi Ve En Sonunda Bana Sokturucu Hap Basladi Hap Bittikten Sonra Yine Adet Olmayinca Baska Bir Doktora Gittim Ve Hamile Oldugum Otrtaya Cikti Kan Testi Muhakkak Yaptir Su Andada 12 Gun Geciktim Ve Ayni Sorunu Yasamamak Icin Biraz Daha Beklicemm Canim

İnşallah arkadaşlar çok saolun yanıtlarınız ıcın konuşmak bırazda olsa rahatlatıyor bu psikolojıyı nasıl yenıcem bılmıyorum herkez beklentı ıcında başta eşim...buyuzden boylede gecıkme olup sonradanda hayal kırıklıgına ugramak :KK43: .....

Bendede Tam Tesrsi Oldu.. Adetim Tam 20 Gun Gecikti Doktorlar Hamile Degilsin Dedi Ve En Sonunda Bana Sokturucu Hap Basladi Hap Bittikten Sonra Yine Adet Olmayinca Baska Bir Doktora Gittim Ve Hamile Oldugum Otrtaya Cikti Kan Testi Muhakkak Yaptir Su Andada 12 Gun Geciktim Ve Ayni Sorunu Yasamamak Icin Biraz Daha Beklicemm Canim

İnanamıyorum Damla ya.. ne biçim doktor bunlar.. ya cocuguna birsey olsaydı. Ne korkunç bir durum.. Kötü Kazen

bulecum 2 çok erken evde yapılan test için.inşallah hamilesindir canım benim.çok sıkıntı yapma Allahım herkese nasip etsin

ben adetim 3 gün geçince yaptığım halde çooook açık pembe çıkmıştı..
bi de canım,ne zaman ki stresi bırakırsın, o zaman hamile kalırsın..çünkü stres tüm hormonlarını etkiliyor..rahat ol,adet gününü hesaplamamaya çalış ve iyi beslen.

ben adetime 1 - 2 gün kala yapmıştım. 2 çizgide belirgindi.adetim geçtikten 3- 4 gün sonra kan testi yaptırdım 8000 küsür çıkmıştı ama kese görülmedi.neyseki başka dr a gittim sonra.ve gördüm bebişimin kesesini.bazen bu hamilelik kişiden kişiye değişir.kimilerinde adeti gecikmeden idrarda çıkıyor.kimilerinde de 2 hafta geciksede çıkmıyor. en iyisi 1 hafta gecikince kan testi yaptır.hayırlısı olsun.

Evriscim Ben Bebegimi Aldirmak Zorunda Kaldim Ilac Kullandigim Icin Hemde Bu Hastane Acibadem Hastanesi Adina Bakamyin Doktor Cok Onemli Simdi Yine Adetim Gecikti Bende Beklicem Aynisi Olmasin Die Canim Cok Saolun

tatlım bende idrar testi yapmıştım kendim ama tek çizgi çıkmıştı..baktım hala adet olmuyorum yine test aldım bu sefer çift çizgi çıktı hemen kan testi yaptırdım 5 haftalık hamilesin dediler meğer ilk test yaptığımda 3 haftalık hamileymişim..yani eczanedeki testlere çok güvenme..en iyi sonuç kan testi canım..Allah gönlüne göre versin..inşallah hamilesindir..bize sonuçu yaz tamammı..

Saolun arkasaşlar cok rahaladım ınanın bana baskabı problemım daha cıktı hasta oldum ama cok tuhaf 1.5 gun surdu annem hamılelılıktede boyle olabılgını soyledı bılmıyorum :KK43: ya stresten yada bılmıyorum normalde 4 gun suruyor :KK43: sızce bu nedendır

Saolun arkasaşlar cok rahaladım ınanın bana baskabı problemım daha cıktı hasta oldum ama cok tuhaf 1.5 gun surdu annem hamılelılıktede boyle olabılgını soyledı bılmıyorum :KK43: ya stresten yada bılmıyorum normalde 4 gun suruyor :KK43: sızce bu nedendır

merhabalar canım annenin dediği doğru üstüne görmek diye birşey var yani hamile olsanda biraz adet olabiliyormussun inşallah hamişsindir canım ama yine de kendini fazla sıkmamaya çalış gerçi sana diyorum benim durumumda çok farklı değil benimde reglime 5 gün var ama tüm belirtiler mevcut işte bizde merakla bekliyoruz, inşallah hayırlı haberlerini buradan alırız canım...

Teşekkürler arkadaşlar :) ama hamıleyım gıbı gelıyor ıcımden duygularım yanıltmıyorsa eger :KK43:
Hayırlısı olsun hepımız ıcın saglıklı olsun bebıslerımız

X