Adet Gecikmesi

damla karan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
21
0
Kizlar Adetim Tam 12 Gun Gecikti Ama Evde Test Yaptim Negatif Cikti Acaba Stresten Adet Goremiyor Olabilirmiyim? Daha Oncede Adet Gormedim 10 -15 Gun Ama Testlerde Negatif Cikti, Sonra Bir Ay Sonra Hamile Oldugumu Ogrendim Oyuzden Biraz Daha Bekliyorumm Test Yaptirmak Icin...
*** Bide Stresten Olna Adet Gecikmesi Ortalama Kac Gun Surer Sizce Kizlar Lutfen Yardimci Olun?

damlacım 12 gün uzun bi süre birde kan testi yaptır istersen kesin sonucu alırsın.allah gönlüne göre versin.

damlacım benimde adetim öncceki aylardan birinde tam 10 gün gecikti sonra adet oldum stresten veya üşütmedende olabilir ama sen genede bi dra gidip test yapsan daha iyi sonuç alırsın.. allah önlüne göre versin ..

saolunkızlar hala adet goremedım en kısa zamanda test yaptırıcam ama stresten olna gecıkmler bu kadar uzun surmezmıss oyle dedıler ama tam emın degılım

canım hayırlısı olsun inşallah hamilesindir bir an önce güzel haberlerini bekliyoruzzz...

denızcım ınsallah ama cok korkuyorumm tekrar doktor goremıycek ılac vercek dıe basıma daha once aynı sey geldı ve bebegımı aldrmak zorunda kaldım oyuzden bukadar uzun zmandır beklıyoum ama evdekı testlerde cıkmadı sanırm hamıle degılm buda sınırsel bısey.. allah gonluuuze gore versınü

Merhabalar... Canim bencede kan testi yaptirman kesin sonucu almani saglar yerimseniben 4 senelik evliyim ve bastan beri bir bebisim olsun istiyordum, bunun icin ne hap ne igne nede baska birsey kullanmadim, gelene kapimiz acik dedim. Ilk 3 sene bisi olmadi, fakat bundan 6-7 ay kadar önce hamile oldugumu ögrendim, evde 2 test yapmistim pozitif cikti, ertesi gün doktora gittim idrar testi yaptilar negatif cikti, 3 hafta kadar hamilelik yasadim, kanda hamile oldugum cikmisti fakat degerler gün gectikce düsüyodu ayrica ultrasondada görememistik. Doktor kesinlikle dis gebelik oldugunu söyledi, ameliyat tarihi verildi, ben o tarihten 1 gün önce düsürdüm bebegimi senağlama O kadar cok üzülmüstümki, anlatmam zor :1no2: Ve üzerinden 6-7 ay gecti, yeni bir yili karsiladigimiz ilk günlerde yani 2 gün önce 1 aylik hamile oldugumu ögrendim :emir_bebek: O kadar ümitsizdimki isyan etmiyordum ama olmayacagini düsünürdüm hep, ama güzel allahim herseyi sirasiyla veriyor, su 4 senelik evliligim icerisinde esim üniversite bende kurslar ve meslek okullarinda okudum, suanda esim mezun, ise baslamak üzere, benimse okullarim bitti, hersey yoluna giriyo derken, mutlulugumuzun en büyük halkasida aramiza katilacak :asigim: Belki bunlari paylasmam size garip gelecek ama icimden geldi :eek: Umarim kafanizi sisirmemisimdir... Allah hepimize hayirli evlatlar nasip etsin, herkes gönlünden gecene sahip olsun, tek dilegim bu a.s.

Bu arada canim gönlünden ne geciyorsa o olsun insallah :nazar: bu duam hepimiz icin, saglicakla kalin... a.s.

:emir_bebek:canım benimde bi ara adet gecikmem olmuştu 40 gün sürdü yaklaşık kan testi yaptırdım negatif çıktı dr strestendir dedi bi süre sonra adet oldum.en iyiyisi kan testi yaptır kesin sonuç olsun.:emir_bebek:

kızlar mrh.....aranıza yenı katıtım lutfen bana cvp verin ... 5gun once kan testı yaptırdım pozitıf cıktı bugunde adet oldum kan gelmeye basladı acba dusuk mu..cok korkuyorum .bırde adetim gecmeden ogrenmıstım habıle oldugumu..

eger kan testınde pozıtıf cıktıysa hamılesındır kan geldıyse ustune adet olmusta olabılırsın eger agrılı kan geldıyse dusuk olabılır bence bı acıle gıt benım ılk bebegımde agrılı kanama olmustu ıdrar testı ıle ogrenmıstım hamıle oldugumu acıle gıttım ve dusuk oldu.kan testı kesın sonuc verıyor hamıle olduguna dair.

belki az bir sure gibi gelicek ama benim icin bir ilk normalde adetletim 25-26 gunde bir olur hayatimda ilk defa 28 gunu gecti ve adet olmadim 7 gun once kan testi yaptirmistim adetin 22. gunu negatifti bugun fortel idrar testi yaptim ve negatif cikti ama hala adet olmadim sizce neden acaba cokmu stres yaptim yoksa hala bi ihtimal varmi hamile olmama

merhaba kızlar ben aranıza yenı katıldım ısmım zeynep ıkı cocuk annesıyım kızım 2 yasında oglum 6 aylık sıkıntımı sızınle paylasmak ıstıyorum.adetım son dogumumdan berı gunumden bır hafta erken adet goruyodum bu ay hala olmadım 3gun gecıyo hamıle olma korkusu yasıyorum korunuyoruz ama korkuyorum yınede.esım ole bır ıhtımal yok rahat ol dıyor ama cok bunaldım.bırde yaklasık 15gun once bır kaza gecırdık cocuklarım esım ve ben trafıkteyken baska bır arac bıze hızlı bır sekılde carptı ve cok korktuk.bıze bırsey olmadı ama hala etkısındeyım.bu yuzden yanı stresten gecıkmıs olabılırmı dun test yaptım negatıf cıktı bana bır akılmverırsenız cok sevınırım gorusmek uzere hoscakalın

normalde ayın 16 sında adet olmam gerekirken bugün 28 i ama hala bir sey yok...evde test yaptuım negatif çıktı....ertesi gün hapı kullanmıstım bir buçuk ay önce onunla ilgisi olabilirmi yada stresmi yoksa hamileleikmi anlamadım ama belirsizlik sinir ediyor insanı ...:! :KK30:

merhaba bayanlar bende hazıranın 8ınde bır ılıskı yasadım adetım daha yenı bıtmıstı hazıran 29unda tekrar adet qordum adetımın 3. qunu ultrasona qırdım ve doktor bısey olmadıqını soyledı... daha sonralarında bn bıkackere eczaneden test aldım ve yaptım hıcbısey cıkmadı... temmuzun 25 ınde kan testı yaptrdım 0.1 cıktı .. 29unda adet olmam qerekıyordu olmadım doktora qıttım hormon bozukluqu dedı bana bır ılac verdı onu kullandım zayıflattıqı ıcın bırakmak zorunda kaldım henuz hala adet olmadım dun doktora qıttım ve kan testı yaptı 0.96 cıktı hemsıre olmadıqını söyledı buqun doktor ızınlı olduqu ıcın qosteremedım... yoktur deqılmı ? suanLık ıstemıyorum prolaktın hormonumda yuksek doktorda olmamasından yana ... acıl cevabınızı beklıyorum...

normalde ayın 16 sında adet olmam gerekirken bugün 28 i ama hala bir sey yok...evde test yaptuım negatif çıktı....ertesi gün hapı kullanmıstım bir buçuk ay önce onunla ilgisi olabilirmi yada stresmi yoksa hamileleikmi anlamadım ama belirsizlik sinir ediyor insanı ...:! :KK30:

durumunuzu yazalı epeyolmus ama bende sızınleaynı durumdayım su anda agustos ayında ertesı gun hapı kullanmıstım o ay ıkı kere regl oldum 14 eylulde gelşmesı gereken regl 8 eylulde geldı. su andaıse 8 ekmdegelmesı gereken reglım 10 gundur gelmıyor. ertesı gun happındanmı anlayamıyorum. 40 gun oldu bende kan veıdrar testı yaptırdım negatıf cıktı sonucta kac gunde regl oldunuz nolur yardım edın bısey duysam rahatlıcam:KK43:((

merhaba bende gecen ay 17 de adet oldum bu ay beek bekliyoruz 28 günde bir oluyorum ama hala olmadım kan testide yaptırdık idrarda ama malesef negatif çıkıyo acaba biraz daha beklesem mi çıkmayabilirmiki hemen ?

cok sukur regl oldum 41. gun ertesı gun hapları cok etkılıyo kesınlıkle tavsıye etmıyorum...

Kizlar adetim on bes gun gecikti gecen ay iki gun erken olmustum ayin yirmi altisinda nisanlimla iliski yasadik ama bosalma olmadi ertesi gun adet oldum ve normal sure bes gun surdu bu ayin ucunde dordunde olmam gerekiyodu ama hala olmadim belirtilerini yasadim ama hala gelmedi nedeni ne olabilir ki hamile olamam dimi

X