hamile olmak istiyorum:(((

ben daha yenı basladım calısmalarayerimseniben. inşallah olur. ama bendede adet düzensızlıgı var. bakalım ne zamana kısmet.

çok mu düzensiz yeşimcik beni en çok üzende herkes beiş yokmu diye soruyor ya çıldırmamak içten değil

biz bayadir calisiyoruz ama iste su stress olmasa olurdu belki coktaaan ama su stressin cok ama cok herseyi etkiledigini söylüyorlar. benim beyimdede stress cok isyerinde.

evet ya bu soru varya cok kötü. herkez ayni soruyu soruyor. ailelerde dörtgözle torun bekliyorlar. bizim isimiz zor :)

yesimcik bu konuda daha hassazsan konuyu degistirelim istersen. sen hic takma kafana.

çok mu düzensiz yeşimcik beni en çok üzende herkes beiş yokmu diye soruyor ya çıldırmamak içten değil

evet cnm. sımdı mesela gunumu bılmıyorum oyuzden ısı takıbıyle yumurtlama gunumu takıp edıyorum.
bı ara banada soruyolardı bebış yokmu dıye ama düşük yapınce kımse bısey soramıyo.

iyi öyleyse öyle diyorsan öyle olsun. ya kizlar ben simdi biraz nezle oluyorum galiba. burnum hep akiyor. acaba tuttuysa sizce bebise zarar verirmi?

kizlar ben cikmaliyim. yarin burdaysaniz sohbetimize devam ederiz. görüsmek üzere. kendinize iyi bakin.

Mrb Ben Yeni Katildim Araniza Umarim Allah Hepiniz Kucagini Doldurur Tabi Benimde Ben 8 Aylik Evliyim Ve 4 Aydir Istiyorum Olmuyo Inş Zamani Gelince Allah Hepimize Hayirli Tombiş Evlatlar Nasip Eder Strese Girmeyin çok Etkiliyor Arkadaşlar

Ewet Sana Katiliyorum Birbirimize Destek Olmaliyiz Ben Yeniyim Bu Arada

ben buraya yeni üye oldum 8 aylık evliyim 6 aydır gebe kalmak istiyorum yapmadığım kalmadı artık umudum kesildi 33 günde bir adet görüyorum ovülaasyonu denk getiremiyoruz sanırım ben herkes için çok dua ediyorum hanımlar lütfen sizlerde dua edin

hoşgeldin bende acemiyim bende 2.5 senelik evliyim dr a gittinmi hiç 1 seneden önce sorunlu olarak nitelendirmiyorlar çünkü

realistgirl canim benim adetim hep 25 gun olur ilk kez suanda 34. gunumdeyim esim test almis gelmis eve ama cesaret edemiyorum iste kendimi hazir hissedeyim diyorum. ins hamile cikarim. cikmazsam bile hayirlisi buymus diycem Allahin izniyle.. yarin size hayirli bir haber veririm ins.. ins hepimizin gonlundeki olur.

ya senin heyecanını yaşadım resmen ben giremedim bayadır ama bütün mesajlarına baktım da hamilesin yanlış anlamadıysan canım benim yaaa bi daha yazsan bana özel olarak birlikte paylaşalım olur mu bekliyorum senden haber ona göre ben sana hamilesin sanırım içime doğdu demiştim yanıldım mı tam olarak anlamadım bişey bana haber ver olur mu bekliyorum öpüyorum seni hoşçakal :a015:

Hamile Kalmayi Sağlayan Bazi Bitkiler

Karanfil: Hamile Kalmayi Kolaylaştirir. Her Gün Yemeklerden Sonra Alinan Bir Karanfil Hem Ağzinizin Hoş Kokmasina Hem De Hormonlarinizin çalişmasina Yarar. Hamilelikte Rahimi Kuvvetlendirir. Normal Doğum Yapacak Olanlar, Doğuma Bir Ay Kala Her Gün Bir çay Bardaği Sicak Suya 1 Karanfili 5 Dakika Demleyip Içerlerse Doğumlari Daha Kolay Olur.

Safran: Yumurtaliklari Geliştirmede Etkilidir. Hamile Kalmayi Kolaylaştirir. Ayrica Sinirleri Kuvvetlendirir. Yemek Yeneceği Zaman üstüne Serpilir. (0. 5 Mg)

şerbetçiotu: Bol Kadinlik Hormonu Ihtiva Eder. Bir Litre Suya 30 Gr Atilarak 10 Dakika Demlendirilir. Günde 3-4 Bardak Içilir. Ayrica Iyi Uyku Verir.

Tarçin: Hormonlari çaliştirir. Cinsel Isteği Artirir. Beyaz Akintiyi Giderir. Vücudun Dayanikliliğini Artirir. Bir Bardak Suya Yarim Kahve Kaşiği Katilip Içilebilir.

Nane: Hamile Kalmayi Sağlar. Taze Olarak Salatalara Eklenerek Yenebilir. Bir Litre Suya 10 Gr Konarak Demlenir, Bu Karişim Su Yerine Içilebilir. Sancili Regl Dönemlerinde Nane çayi Rahatlaticidir.

Biberiye: Tüm Hormon Ve Salgi Bezlerinin Dengeli çalişmasini Sağlar. Kansizlik Ve Zafiyeti Giderir. özellikle Hanimlarda Beyaz Akintiyi Keser.

Zahter: Cinsel Gücü Artirir. Zihin Yorgunluğunu Giderir. Ruhen Ve Bedenen Canlilik Verir. Kekik Gibi Kullanilir. Toz Halinde Yemeklerin üzerine Serpilir

Papatya: Düzenli Adet Görmeyi Sağlar. Hormon Düzenleyicisidir. Günde Iki- üç Bardak Içilir. Bir Bardak Suya 5 Adet Papatya Ufalanip 10-15 Dakika Demlenir.

Rezeryan: Hormon Düzenleyicisidir. Hamile Kalmaya Yardimci Olur. Et, Fasulye, Lahana Gibi Yiyeceklerin üzerine Bir Kahve Kaşiği Konur.

Adaçayi: Hormon Eksikliğini Giderip Hamile Kalmayi Sağlar. Bir Bardak Sicak Suya üç Yaprak Adaçayi Beş Dakika Demlendirilip Içilir. Kalbe De Iyi Gelir. Sikça Içildiğinde Tüm Bedeni Güçlendirir. Dölyataği Hastaliği Olan Hanimlarin Arasira Adaçayi Oturma Banyosu Yapmalari Iyi Olur. Oturma Banyosu Için; Iki Avuç Dolusu Yaprak Adaçayi Soğuk Suda Gece Boyunca Bekletilir. Ertesi Gün Kaynama Noktasina Kadar Isitilip Banyo Suyuna Eklenir. Banyo Suyu Böbreklerin üstüne Kadar çikmalidir.

Bira Mayasi: Bütün Salgi Bezlerini Uyumlu Olarak çaliştirir.

Hardal : Bütün Hormonlari çaliştirir. Sinirleri Kuvvetlendirir.

Kimyon : Sinir Sistemini Kuvvetlendirir Adetin Normal Ve Ağrisiz Olmasini Sağlar.

Yulaf Ezmesi: Hormonlari Düzenler. Vücudun Direncini Artirir. Sabahleyin Kahvaltida Yendiğinde Gün Boyu Tok Tutar. Akşamlari Salep Gibi Içilip Yatilabilir.

Vanilya: Cinsel Gücün Artmasina Neden Olur. Vücudu Ve Sinirleri Güçlendirir. Depresyona Iyi Gelir.

çam Fistiği : Hamile Kalmayi Sağlar. Portakal Elma, Armut Gibi Meyva Veya Bir Sebze üzerine Yenmelidir. Yoksa Peklik Yapabilir. Tek Başina Yenmemelidir.

Susam: Tahin Olarak Yenmelidir. Tüm Organlarin Düzenli çalişmasini Sağlar.

Ayçekirdeği: Bol ''e'' Vitamini Ve ''protein'' Ihtiva Eder. Cinsel Arzuyu Artirir. Ayçiçek Yağinda Da ''e'' Vitamini Vardir. Bütün Yemeklerde Rahatlikla Kullanilabilir.

çörekotu : Tüm Salgi Bezlerini çaliştirir. . çorba, Ekmek, Pide Ve Kurabiye üzerinde Ekilerek Yenir. Günde Bir Tutam Yeterlidir.

Defne: Böbrek üstü Bezlerinin Düzenli çalişmasini Sağlar. Her Türlü Et Ve Balik Yemeğinde Kullanilabilinir.

Karabiber: Tüm Vücudu Uyarir. Kadinda Ve Erkekte Cinsel Arzuyu Artirir. Kansizliği Giderir. Bol Idrar Söktürür. Sinirleri Kuvvetlendirir.

Aci Kirmizi Biber: Tüm Salgi Bezlerini çaliştirir. Vücuttan Su Boşaltir. Kadinlarda Ve Erkeklerde Cinsel Isteği Artirir.

Kişniş: Kadinlarda Adetin Normal Ve Ağrisiz Olmasini Sağlar. Tüm Hormonlari çaliştirir. Bebekli Annelerin Sütünün Artmasini Sağlar.

Zencefil: Tüm Vücudu Uyararak Bedenen Ve Ruhen Güç Kazandirir. Kadin Ve Erkekte Cinsel Isteği Artirir.

Kekik: Kadinlarda Regl Zamaninda Ağrisiz Krampsiz Geçmesine Yardim Eder. Kadin Ve Erkekte Cinsel Arzuyu Artirir. Bol Idrar Söktürür. Kekikle Kariştirilmiş Bal Yenmesi Organizmayi Güçlendirir Ve Dengeye Kavuşturur.

Fesleğen: Kadinlarda Adetin Düzenli Ve Ağrisiz Olmasini Sağlar. Hamile Kadinlarin Doğumunu Kolaylaştirir.

ökseotu: Hormon Dengesini Düzenler, Kan Basincini Dengeler, Menapoz Dönemindeki Sikintilari Da Rahat Atlatmaya Yardimci Olur. Taze Bitki özsuyu çok Değerlidir. ökseotu Güzelce Yikanarak Nemli Durumda Mikserde Sikilmalidir. Bu özsudan 25 Damla Biraz Suyun Içinde Kahvaltidan Yarim Saat önce Ve Yatmadan Alinmalidir.

Civanpercemi: Adet Kanamalari Düzensizliklerinde çayinin Içilmesi Iyi Gelir, Yumurtalik Iltihaplanmalarinda Oturma Banyolari Alinir. Dölyataği Kaymasinda, Miyomlarin Giderilmesinde De Oturma Banyolari Başari Ile Kullanilir.

Arslanpençesi: Adetgörme Düzensizlikleri, Rahim Akintisi, Rahim şikayetleri, Menapoz çağinda Etkilidir. Düşük Yapmaya Yatkin Kadinlarda Bebeğin Rahimdeki Durumunu Güçlendirir.

Sariballibaba: Dölyataği Gevşekliklerinde Dölyataği Kaslari Yorgunluklarinda Yararlidir. 3 Aydan Itibaren Içilmelidir. Rahim Ve Adet Düzensizliklerinde Günde Iki Fincan çayi Yeterlidir. Sinirsel Uykusuzluklarda Ve Tüm Kadin Hastaliklarinda Başari Ile Kullanilir.

çobançantasi: Dölyataği Kanamalarinda Etkilidir
ALINTI BİR ARKADAŞIMIZDAN

Merhaba arkadaşlar aranıza bugün katıldım.
polikistik nedneiyle düzenli yumurtlama olmuyor ve bir düşük yaptım.
ne önerirsiniz

Ayşe Serkan Bu Bitkileri Kullanan Var Mi Taniidğin Işe Yariyor Mu Acaba?

kızlar meraba allahım hepimize hayırlısıyla bebeklerimizi nasip etsin allah hepimizin gönlüne göre varsin kızlar daha önce aranızda prolaktin lh fsh ve tsh tahlilleri yaptıranlar varmı bu testlerin değerleri normalde kaç olmalı bilginiz varmı yardımcı olursanız sevnirim

X