hamile olmak istiyorum:(((

Allahım tüm bebek isteyenlere sağLıkla nur toğu gibi bebekler nasip etsin inşallahh dualarım sizinLe kızlar..

bugun doktora gidicem 12 gün oldu bakalım ne çıkacak

canım daha bir kaç gün önce böyle bir şeffaf akıntı vardı bir kaç gün sonra adet oldum anlamadım valla nasıl oldu.tabi adet dediğimd eadet sayılırsa simsiyah leke geliyor sadece vede gününe daha 10 vardı. biraz evvel lavobaya gittim bişey yok. kafayı yicem sonunda:çok üzgünüm:

ay kiz belki ustune gorme dedikleri seymi olacaksin? gerci ben anlamam boyle seylerden. iste arastirip ogreniyoruz. ins hamile kalirsin kardesim Allah isteyen herkese nasip etsin. burdakiler hep yaziyor kahverengi lekeyi sonrada hamileyiz diyolar. sor arkadaslar bence. yardimci olurlar.yerimseniben

Evli değilim ama sizleri anlamaya çalışıyorum...Bir insanın hayatı boyunca yapabileceği en güzel şey bir bebek dünyaya getirip ona iyi bir karakter kazandırıp ülkesine yararlı olacağı şekilde yetiştirmek olsa gerek.....Allah bunu isteyen anne babaları duysun onların kucağına versin...
Ben çocukları çok seven biriyim..Bir bebek göreyim hemen kucağıma alıp severim..İçime sokasım gelir o masum güzellikleri..En büyük hayalim iyi bir eş iyi bir anne olmak. şimdi bile içim bir hoş oldu bebekten bahsederken..İnanıyorumki sizlerin duyguları daha yoğundur helede anne adaylarının anne olanların...Herşeyden sakınırlar yavrularını...
Bende sizler iiçin dua edeceğim..Allah herşeyin hayırlısını versin ona açılan elleri boş çevirmesin..
Umutsuzluğa kapılmayın yüreğinizden isteyin isyankar olmayın...Pes etmek yok bu uğurda:1hug:

Evli değilim ama sizleri anlamaya çalışıyorum...Bir insanın hayatı boyunca yapabileceği en güzel şey bir bebek dünyaya getirip ona iyi bir karakter kazandırıp ülkesine yararlı olacağı şekilde yetiştirmek olsa gerek.....Allah bunu isteyen anne babaları duysun onların kucağına versin...
Ben çocukları çok seven biriyim..Bir bebek göreyim hemen kucağıma alıp severim..İçime sokasım gelir o masum güzellikleri..En büyük hayalim iyi bir eş iyi bir anne olmak. şimdi bile içim bir hoş oldu bebekten bahsederken..İnanıyorumki sizlerin duyguları daha yoğundur helede anne adaylarının anne olanların...Herşeyden sakınırlar yavrularını...
Bende sizler iiçin dua edeceğim..Allah herşeyin hayırlısını versin ona açılan elleri boş çevirmesin..
Umutsuzluğa kapılmayın yüreğinizden isteyin isyankar olmayın...Pes etmek yok bu uğurda:1hug:

canim benim iyi dileklerin icin cok sagol. dilerim sende istedigin gibi bir evlilik yaparsin ve senin gibi cok seker bebeklerin olur. :1hug:

g.yilmazcim nasilsin? sen bugun dr gidecektin gitmedinmi henuz? ins hayirli ve guzel haberlerle gel bize.:1hug:

Ya Bende 7 Aylik Evliyim şimdi Hamile Kalmak Istiyorum
Bide Diş Gebelik Nedir Tam Olarak Lütfen Bana Bilgi Yazin Bekliyorum

canim simdi diye yazmissin inan cok guldum bizde istiyoruz simdi hamile kalmayida nerdeee:))) canim cok sekersin valla yaasırnaşık şey yarin konusalim bu konuyu..:1hug:

g.yilmaz canim, hadi haberleri alalimyerimseniben dr gittin sanirim, ins iyi gecmistir. bugun birara vardin bi baktim gitmissin dr gittmistir simdi dedim. duam hepimiz icin, Allah dermansiz dert vermesin:1hug: ins hepimiz en yakin zamanda bebislerimize kavusalim:dance:

arkadaslar herhalde aranizda en cok sorun yasayan benim ben 4 yillik evliyim ve 3yil boyunca tedavi gordum doktorlar sorunumuzun olmadigini soylediler denedik denedik olmadi daha sonra asilama yaptirdim yine olmadi,daha sonra umidim kestim TR ye tatile gittim ve dondum 1 ay sonra dis gebe oldum sol tupum alindi ve ben psikolojil olarak tam anlamiyla coktum.Derken yengemin tavsiye ettigi bir dua vardi ononda 6 yil bebisi olmamisti ve ben o duayi yaptim ama cok inanarak 2 ay once.bu ay regilim gecikti normaldede 4 gun falan geciyordu neden gecikdi diye kan aldirdim ama hic hamileyim diye suphelenmiyordum sonuc pozitif cikti

ya arkadaşlar bende bebek istiyorum..olsun artık hepimizin..okuyorum burda herkesi..ama eninde sonunda sevinçler paylaşılıyor..bence çok takmamak lazım..o psikoloji çok engel oluyor birçok şeye..hormonlarımızı mahvediyormuş stres..rahat olmayı denesenağlamayelim de nasıl?

kıslar merhaba eğer stres yapmamanın bi çözümünü bulursanız banada söylermisiniz? bende yaklaşık 7 aydır bebek istiyorum ama allah tan hayırlısı...

canım ben 6 yıllık evliyim :)) yani senden fazla uğraşanlar var.
sonucun pozitif olması çok güzel tamamiyle kesinleştiğind ebilgi verirsin bizlere
birde o duayı bizlerede söylersen bizde yapsak

haklisin canim ama ben yazilanlara gore yorumlamistim.persembe gunu gordum bebegimi henuz 7 haftalik.ben size duayi vereyim"YA BARI"U,YA MUSAVVIRU,YA HALIKU ismi serifini cocugu olmasini isteyen yedi gun oruc tutar,ve her iftar vaktinde bir tas su uzerine bu uc ismi 21 kere okur ve ufler ve o su ile orucunu bozarsa Allah o kadina bir cocuk ihsan buyurur."Allah insallah dualarimizi kabul eder hepimize anne olmayi nasip eder.

amin canım ya benim açtıım konu vardı okudun mu bilmem ama ablam 8-9 yılın üzerine yeni hamile kaldı şuanda 5 haftalık hamile :) allah verince veriyo herşeyin bi zamanı varya onun ki de şimdiymişşş bizimkini de allah bilir hayırlısı inşallah:)

oh ohhh! cok sevindim sen hamilemiydin canimcimm? ins hamile olsun herkes:dance: istemeyen bilelaelaelaelaelae

yok canım ya değilim. bak emin ol bu dileğin istemeyenleriçin hemen kabul olur

yok canım ya değilim. bak emin ol bu dileğin istemeyenleriçin hemen kabul olur

:dance: onlarda beni yakalarlarsaaa:eek:klava: yaa neyse isteyene versin Allahim ins yakin zamanda bizlerede..

X