hamile olmak istiyorum:(((

T

tarla-

Ziyaretçi
arkadaslar ben araniza yeni katildim. suan danimarkadayim ve cok yalnizim. cocuk ozlemiyle yanip tutusuyorum. zannediyorum ki benim cocugum olmayacak ve cok uzuluyorum. eminim cocuk cok isteyipte olmayanlarin cogu benim gibi dusunuyordur.. ben birbirimize dua edersek olacagina inaniyorum. ben sizi bunca zaman uye olmadan takip ettim ve hep dua ettim ve ediyorum da. sizde bana dua edermisiniz arkadaslarim. Allah`im hepimize hayirli evlatlarimiza kucagimiza almayi nasip etsin. AMINNNN!!

canim ne kadar yakin duygularimiz birbirine bende canada dayim ve cok yanlizim ayni dusunceler bende de var sanki bende cocuk sahibi olamayacakmisim gibi bilmiyorum hergece dua ediyorum diyorum ki hakkimizda herseyin hayirlisini ver ne gelirse sendendir diye . oyle ya hersey allahtan her ay hayal kirikligi yasiyorum gene dun adet oldum uzuntuluyum napcaz sabir edip beklicez dua bende ediyorum kendine iyi bak haberleselim allaha emanet ol bide karamsar olmayalimki aydinlik gunlere yakalanalim insallah opuyorum hoscakal

ranagul canim yaa ben simdilerde bu isi isine taktim her sabah isimi olcuyordum bugun biraz dusunce sinirlendim egzersize basladim. daha onceleri dikkat ediyordum belki hamile kalirim kendimi yormayayim diye. ama cok sinirlerim bozuldu sanirim bende adet olcam:KK43:( neyse hayirlisi o elbet. ama insan takmadan olmuyorki. hep baskalarina hevesle geciyor omrum. hep yalvariyorum Allahima olmayan herkese ver banada ver diye. insAllah dualarimiz kabul olur. Allah kimseyi kimseye imrendirmesin. Amin.

canım ya yanlız değilsin bak burda bi sürü arkadaş var senin durumunda olan hatta ben bile 1 ay öncesine kadar asla olmaz diyenlerdendim ama rabbim büyük isteğim oldu:asigim:evet dua çok önemli ve inanın hergece hatta aklıma hergeldikçe hepinize dua ediyorum:1hug:umudunu yitirme bu arada bi problemin varmı canım doktora felan gittinmi...

arkadaslar ben araniza yeni katildim. suan danimarkadayim ve cok yalnizim. cocuk ozlemiyle yanip tutusuyorum. zannediyorum ki benim cocugum olmayacak ve cok uzuluyorum. eminim cocuk cok isteyipte olmayanlarin cogu benim gibi dusunuyordur.. ben birbirimize dua edersek olacagina inaniyorum. ben sizi bunca zaman uye olmadan takip ettim ve hep dua ettim ve ediyorum da. sizde bana dua edermisiniz arkadaslarim. Allah`im hepimize hayirli evlatlarimiza kucagimiza almayi nasip etsin. AMINNNN!!

ahhhh canım ahhh burdaki kızların ortak derdi hamiş kalmak allah hepimize tez zamanda verir inşallah allahın izni ile bebişlerimizden bahsedeceğimiz günlerde gelecek elbett.allah yardımcın olsun ama karamsarlığa kapılma stres yapma oluruna bırak nezamandır istiyorsun nekadarlık evlisin dr gittinmi neler yapıldı bide sorun varmı sende yada eşinde al bak selam verdin borçlu çıktınn

selenaycigim cok sagol tesellin icin.yerimseniben ins dedigin gibi olur.. en cok istedigim sey cocuk sahibi olmaksenağlama rabbim verir ins isteyen herkese ama sanki benim hic olmayacak gibi geliyor bana coook uzak bir ihtimalmis sanki. sanada oyle geldimi hic. ben uzak ihtimale karsi insan yinede umutlaniyor demekki

hicrancim ben 1 yildir evliyim. bu benim ikinci evliligim. daha onceki evliligimde esimin dogustan kanallari yoktu vs. vs. cocuk sahibi olamadik ayrildik. ama anlasamadigimiz icin ayrildik. kismet o kadarmis.. simdiki esiminde daha once yapmis oldugu evlilginden cocugu var, yani o tescilli:bbo:ben daha onceki evliligimde dr gittim genel muayene oldugum iyice arastirmadilar eski esimde icin sorun ciktigi icin bana sorun yok dendi ama simdilerde dr gitmedim. benim dr gitmem icin turkiyeye gelmem gerekir buranin dr. lari iyi degil bence bakalim subatta kismet olursa tr gidicem ins o zaman iyice bir muayene olurum.. hepinizi opuyorum..

hicrancim ben 1 yildir evliyim. bu benim ikinci evliligim. daha onceki evliligimde esimin dogustan kanallari yoktu vs. vs. cocuk sahibi olamadik ayrildik. ama anlasamadigimiz icin ayrildik. kismet o kadarmis.. simdiki esiminde daha once yapmis oldugu evlilginden cocugu var, yani o tescilli:bbo:ben daha onceki evliligimde dr gittim genel muayene oldugum iyice arastirmadilar eski esimde icin sorun ciktigi icin bana sorun yok dendi ama simdilerde dr gitmedim. benim dr gitmem icin turkiyeye gelmem gerekir buranin dr. lari iyi degil bence bakalim subatta kismet olursa tr gidicem ins o zaman iyice bir muayene olurum.. hepinizi opuyorum..
tarla cım öncelikle allah kolaylık versin.ama eşim tescilli falan deme kuşum bak benimde 2.evliliğim ve ilk evliliğimden 1 kızım var 13 yaşında ve ben şimdi 3 yıllık 2.evliliğimde 2 yıldır bebek istiyorum ve düşük yaptım 3 defa şimdide olmuyor sorunda bulunamıyor kesin net cevapta verilmiyor eşimin spermlerinde sorun olduğu söleniyor ama sınırda olduğuda söleniyor mesela ama eşimden daha düşük sonuçları olanların bebekleri oldu benim 3 ocakta 2.aşılamam oldu bekliyorum şimdi sonucu allahın izni ile umarım hamişimdir.allah sana uğraşmadan bebek sahibi olmayı nasip etsin canımcım.

hicrancim, senin en azindan olma durumun var belliki cocuk sahibi olabiliyosun, bende o da yok. belli olmaz herseyin hayirlisini Allah bilir, belkide hayirlisi budur. insan nefsi iste olmadimi sitiyor. insAllah senin bu ay olurda sana seviniriz. adetin ne zaman.? benim bir hafta var ben isi olctum baktim dusuyor biraktim sinirlerim bozuldu. senin yakinsa isini bi olc istersen.

ya kızlar hepimizin duyguları aynı. herkesin kendine göre bi geçmişi var. bende tarla gibi hissediyorum. galiba benim çocuğum olmayacak diyorum. tabi umut var umut olmassa insan ölür. ama yaş geç 35 i devirdim. evleneli 17 ay oldu benim daha önceden iki yıllık bir evliliğim daha olmuştu ve o zamanda manuel korunmanın dışında korunmadım ve ömrümde hiç hamile kalmadım. hani bazıları kazayla korundukları halde hamile kalabiliyorlar. bende hiç olmadığı için ben kalamayacağım zannediyorum. doktora gittim bir kaç defa sorun yok dendi. ama öyle çok çok ayrıntılı testler yapılmadı. nasıl sorun yok dendi onuda anlamış değilim. burda kızları okudukça oohoooo birsürü ayrıntı varmış diyorum. beni sadece ultrasonla iki üç defa muayene ettiler. bir kere kan testi alındı. simir testi yapıldı. bunlarda bi sorun çıkmadı. somut birşey söylenmedi. e eşimde fena değil sayısı normal sınırın üstünde morfolojik yapısında biraz sorun var ama hamileliğe engel değil dendi of offffffff

aahh sebebcim valla bende oyle ayrintili tahlil falan yaptirmadim, keske yaptirsaydim bak simdi danimarkalardayim ve burdaki dr. lar bisyden anlamiyor yok bizim tr gibisi vallahi. ben subatta ins tr gidicem o zaman bi guzel muayene olurum ins. hepimiz ayni kadarei paylasiyoruz.. ben bu ay artik beklemiyorum isimi olcuyodum dustu. bakalim bidahaki aya kismet olacakmi.CADIARZU iliskiden sonra ayaklarinizi kaldirmaniz etili olur diye yazmis arkadaslar valla kocamdan utana utana onuda yaptim ama yok iste.. hayirlisi..

aahh sebebcim valla bende oyle ayrintili tahlil falan yaptirmadim, keske yaptirsaydim bak simdi danimarkalardayim ve burdaki dr. lar bisyden anlamiyor yok bizim tr gibisi vallahi. ben subatta ins tr gidicem o zaman bi guzel muayene olurum ins. hepimiz ayni kadarei paylasiyoruz.. ben bu ay artik beklemiyorum isimi olcuyodum dustu. bakalim bidahaki aya kismet olacakmi.CADIARZU iliskiden sonra ayaklarinizi kaldirmaniz etili olur diye yazmis arkadaslar valla kocamdan utana utana onuda yaptim ama yok iste.. hayirlisi..

merhaba canım kendini üzme bende aynı durumdayım bundan 15 gün önce hamileydim fakat dış gebelik dendi yıkıldım şimdi çalışmalara yeniden başladıksırnaşık şey yılmak yok herşeyin hayırlısı canım hiç merak etme doğru zamanda doğru şekilde rabbiminde izniyle bbeişini kucağına alırsın bizde teyze oluruzzz:dance:

ben de aranıza yeni katıldım..4 yıllık evliyim..adetim 12 gun gecikti hem kan hem idrar testi yaptım sonuç negatif..delirmek uzerryim..bari hastalansam diyorum artık..acaba bi sorun mu var

ben de aranıza yeni katıldım..4 yıllık evliyim..adetim 12 gun gecikti hem kan hem idrar testi yaptım sonuç negatif..delirmek uzerryim..bari hastalansam diyorum artık..acaba bi sorun mu var

benimda bi ay öle oldu eğer antibiyotik kullandıysan oda yapmış olabilir yada strese baglıdr benimde 10 gün kadar gecikmişti ne zaman bebek düşüncesini çıkardım stresi bıraktım ertesi gün regl oldum bence sende kafaya takmaa yada bi doktora git benim eşim doktordu strese baglı olduğunu söledi bekle ve kafaya takma dedi takmadım ve gecti tavsiye ederim hamilemiyim diye düşündükçe daha çok gecikirr canım

canım üzülme bence daha gencsiniz olmayacak diye bir şey yok ki
allah siz istedikce herseyi verir merak etmeyin

ben daha bekarim o yüzden pek konusamicam bu konuda ama sizin icin dua edicem bayanlar

insallah stresten..bu sefer de başka bi rahatsızlığım var mı dye düşünmeye bşladım.

Aaaaa sevgi kiiiizzz sen hamileydin diye hatirliyorum cok sevinmistim vallahi hep okuyordum. demek dis gebelikmis peki kandada cikiyormu bu dis gebelik

kizlar yaa bide benim adet duzenim cok karisik hep gununden once oluyorum buda etkilermi acaba. normalde 28 gunde olmak gerekiyor ya ben 25 gunde oluyorum hep bazan 26 yada 24 degisiyor bu aralarda. sizce bu durum cocuk olmasina manimidir. ya ben tr gidince bu rahim filmini cektiricem aranizda rahim filmi cektiren arkadaslar varsa bilgilerini paylasirsa cok sevinirim..

g.yilmaz arkadasim ins hepimizin olur. ben durmadan hepimiz icin dua ediyorum. canim ben merak ediyorum bu yumurtlama doneminde akintin degisiyormu yani bu uzayan cinsten oluyormu?

selam kızlar
bende sizdenim 6 yıldır benimde olmuyor bebeğim. yumurtalarım çaylamıyor. ve banada hiç olmucakmış gibi geliyor. şuanda yeni bi dr başaladım bakalım bu sefer ne olacak:KK43:(

moralini bozma arkadaşım allah nasip ederse olur mutlaka kolay gelsin...

X