Rahimdeki kanama alanlarım geçmiyor..:(

19KasimBhr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
574
6
Kızlar merhaba ben bugün doktora gittim 9 hafta 1 günlük olmuş bebeğim..Ama rahimde kanama alanları hala varmış..Neden geçmiyorki anlamadım doktorum progestanı artık kullanmana gerek yok dedi..3 hafta daha dayanması lazım bebeğimin...bu hamileliğimide hiç güzel yaşayamıyorum hep bir terslik oluyor..Hiç sevinemiyorum...senağlama psikolojim çok kötü...senağlama

Bebeğim nolur bırakma sende beni...senağlamasenağlama

canim insallah bir sorun olmadan bebegine kavusursun...doktorun bu kanama alanlarinin nedeni icin ne diyor yani neden boyle olmus????

canim insallah bir sorun olmadan bebegine kavusursun...doktorun bu kanama alanlarinin nedeni icin ne diyor yani neden boyle olmus????

Canım Bilinmiyor sebebi hap kullandım ama oda etki etmedi daha öncekide böyleydi ve o 9.haftamda bırakmıştı beni..kalp atışları durmuştu karnımda.Bununda öyle olmasından çok korkuyorum.Bende ne kanama oluyor dışarıdan ne ağrı o yüzden daha çok endişeleniyorum neredeyse her hafta ultrasona girip bebeğimi görüyorum onu görmeden rahat edemiyorum illaki kalp atışlarını duyacağım... Çok zor bir durum...Herşeyin hayırlısı diyorum ama insana çok dokunuyor..

Canim Benim Bende 9 Haftalik Hamileyim 3 Haftamda Doktorum Dusuk Tehliken Var Dedi Progestan Verdi Bi Kutu Bitince Baska Alma Dedi Cunku Faydasi Olmas Dedi Bi Kutu Bitti Tabi Ama Tehliken Devam Edio Dedi Inan Hic Umursamadim Bebegim Iyi Olcak Dusuncesiyle Kendimi Motive Ettim Halada Ediorum.ama Ben Cok Dinleniorum Yani Yere Cop Dusse Egilip Almiorum En Azindan 3 Ay Boyle Olcak Bu Yuzden Nekadar Takarsan Sorun Okadar Devam Edior Az Kendini Rahatlat Bak Inan Bana Cok Baska Olcak Hersey Azda Kalmis Rabbim Yardimcimiz Olsun Inş

canım benimde 8 haftalıkken rahim duvarlarında kanamalar oldu bebeğe dokunmadıkça bişiy olmaz tek çare yatacaksın üç ay.ben yattım ve 5 aylık oldu bişeyim kalşmadı.bol bol su iç ve yat inan işe yarayacak.seni okadar iyi anlıyorumki.3 hafta sık dişini.bişiy olmucak bence.

bende de sekizinci haftada rahimde kanama olmuştu. Acayip korkuyor insan ama dinlenmek dışında birşey yapılamıyor. Birde bana proluton depot diye bir iğne yapmıştı dr. şimdi 15. haftamız bitiyor :nazar: inşallah hiç bir sorun olmadan alırız bebişlerimizi kucaklarımıza :teytey:

X