Fahriye Evcen

E

EU1

Ziyaretçi
13io8ok2.png

Doğum Tarihi : 04 haziran 1986.

Doğum yeri : Almanya Solingen şehrinde doğup büyüdü.

Boy : 1.70

Kilo : 51

Eğitim Durumu : Sosyoloji okuyordu almanyada.

Annesi/babası : Babasi selanik göçmeni annesi çerkez ve Samsunda yaşamışlar

Kardeşleri : Neşe Ayşen Demet Fahriye Ailenin küçüğü

Göz rengi : kahverengi

Saç rengi : koyu kahverengi

Sevdiği kitap : Gothe "Faust"

Hayat Felsefesi: "Carpe Diem"

Spor :Yüzmeyi seviyor ve vakit buldukca spor yapmaya özen gösteriyor

Hobileri : arkadaşlarıyla ve annesiyle vakit geçirmek sosyoloji ve psycholoji kitapları okumak

Makyaj : yapamayı seviyor

Insanlarda sevmediği özellik : Samimiyetsiz hareketler davranışlar.

Sosyolojiyi neden seviyor : Olaylara farklı bir gözle bakmayı öğretiyor her alanda yardımcı oluyor çünkü sosyoloji bütün davranışlarin ve bütün sitüyasyonları analiz eder ve sosyolog olduğunda hayat birazda olsa kolaylaşıyor diye düşünüyor.

Bildiği diller : Almanca, Türkçe, Ingilizce ,Ispanyolca.

Oynadığı diziler: Hasret (2006) Yaprak Dökümü (2006)

Burcu : Ikizler ,Burclar hakkında sekiz kitap okumuş çok inanırmış burclara.

Sevdigi müzikler : BEP,Beyonce,Snoop Dogg,2PAC,Mary J.Blidge,Barry White.

Görmek istediği ülke : Meksika

Bütün yemekleri sevdiğini söylüyor

begendikleriniz icin rep ve tesekkur butonlarini kullaniniz aksi takdirde mesajlariniz silinecektir

çok hanımefendi bir kişiliği var çok da güzel bir bayan
umarım hep böyle kalır sonradan şımarmaz:eek:lmaz:

ya benim anlamadigim 1.70 boyunda 51 kilo ekranda o kadar zayif durmuyor normalde boyuna gore kilosu cok azmis kemik gibi birsey olmasi gerekmiyor mu

bende bunu sevmiyorum samimi gelmiyor bana

didemmmm'e katılıyorum itici. ayrıca çok soğuk bi duruşu var samimi değil gibi

yaprak dökümünün ilk bölümlerinde espesmer bir teni wardi sonraki bölümlerde bembeyaz oldu nasil acaba merak ediorm bilen war miiii??

yaprak dökümünün ilk bölümlerinde espesmer bir teni wardi sonraki bölümlerde bembeyaz oldu nasil acaba merak ediorm bilen war miiii??

o bide ilk emre altuğ ile bi dizisi vardı ve burnu şimdiki burnu ile alakası yok ufak ufak düzeltti burnunu eski burnunu da bulamıyorum..

o bide ilk emre altuğ ile bi dizisi vardı ve burnu şimdiki burnu ile alakası yok ufak ufak düzeltti burnunu eski burnunu da bulamıyorum..

Demekki yaptiklarinida gizlettirioo wayy fahrie wayy :)
ama teninde baya bi değişiklik war ben en çok onu merak ediyorm ya normalde beyaz tenlydi bronzlaşti acildi fln ya da çok ii bi formulu war acaba neee sesimizii duyy ve cvp wer fahriyeee lütfennn

tombul yanak :) hatun sırf koca koca löp löp yanak. burnu da kanatlar etli etli fenaaa. simsiyah takma saçlara dikkat ederseniz hiç girmiyorum bile :KK51: ayrıca gördüm kaç kere nişantaşında 1.70 se o ben 2 metreyim. 1.63 anca var. neyse işte şanslı sadece. sokakta ki herkesten hiç bir artısı yok. ama şanslı.

X