Saç Bakım Ürünleri Bitkisel Yağlar Ne Kadar Güvenilir?

DisiKartaL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2007
15
0
41
Arkadaşlar bu aktarlarda satılan birçok bitkisel yağ ne kadar güvenilir sizce CADIARZU bigün bi aktara gidip yine böyle bir bitkisel yağ alacaktım susam yağımıydı neydi,adam bunlar okadar etkili değil sonuçta saf değil,istiyorsan saf olanını getirtiriz ama pahalı olur bunlara göre biraz gibi birşey söyledi fisfisfis kafam karıştı,şimdi onca reçete veriyor herkes nasıl güvenip alıcaz bu yağarı :1shok:

ben daha önce böyle birşeyle hiç kaşılaşmadım ilk defa duydum onlar küçük şişede satılıyorlar zaten.arkadaşım sen başka aktarlarada sor ben özellikle mısır çarşısına gidiyorumbence sende şehrinizde meşhur olan bu tarz yerler varsa oralardan alışveriş yap hatta markası olan yerlerden almak senini için daha iyi olur bence

arkadaşlar,ben de çok araştırdım böyle yağları ,kullandım hatta..ama geçende burdan bir tavsiye etti ve aldım.HC diye bi ürün.aynı bu yağlardan var içinde bi de biçok bitki özleri..sipariş ettim hemen kullandım çok memnunum..bilmediğiniz ve ne kadar hangi oranda karıştırmanız gereken yağlardan ziyade bunu deneyim derim..ilk kullanımdan itibaren göreceksiniz etkisini..en azından marka,içinde ne olduğu komple yazıyor

ya bilmiyorum işte kafam karıştı adam öyle diyince :KK43: şimdi suna dumankayanın denediğim bir tarifi var ondan sonra HC yi almayı düşünüyorum bakalım :)

X