geçmiş akıldan nasıl silinir?bana yardımcı olun nolur

• Konu Sahibi aşksız prenses
  • Başlangıç Tarihi
A

aşksız prenses

Ziyaretçi
merhaba meltem abla..siteye yeni üye olanlardanım.seni gördüğüme ne kadar sevindim anlatamam.tam da bi psikolok ararken...meltem ablacım benim sorunum geçmiş.geçmiş ten bi türlü kurtulamıyorum.geçmişimde hatırlamak istemediğim bana acı veren bi çok olay oldu.onlardan kurtulsam sanki rahatlayacakmışım gibi...ama bunu denememe rağmen başaramadım.geçmişten kurtulamadım.şimdide işi deliliğe vurdum.espiriler şakalar falan.aslında mutsuzken bie mutlu görünmeye çalışıyorum.aslında galiba sadece geçmişin üstüne örtü örtmeye çalışıyorum.çoğu zaman beceriyorum örtüyü.ama olmuyo.bugün unutsam yarın peşimde gene geçmiş.biliyorum insan geçmişinden tamamen kurtulamaz onu tamamen unutamaz.ama en azından bana acı veren şeylerden nasıl kurtulabilirim.bana yardımcı olursan çok sevinirim...ve tabi fikri olan başka arkadaşlardan da yardım isterim..tşksenağlamasenağlama

Sevgili Aşksız Prenses,geçmişimizi silersek, biz biz olmayız ki. Bizi biz yapan tüm yaşadıklarımızdır, hoşumuza gidenler de canımızı yakanlar da. Senin zorluğun, ailenle yaşadığın zorluğu hergün hatırlaman için aileni görmenin yetmesidir. Aşksız Prenses, hayat hepimizin eline bir hamur verir; unu, suyu, tuzu farklı. Yani bazı hamurlar kolay yoğrular, bazı hamurlar zor. Ama o hamurdan çıkarttığımız şekil sadece bize bağlıdır. Sen de yaşadıklarından sürekli acı duymayı da seçebilirsin, geleceğinde geçmişine benzemeyen sağlıklı bir yaşam oluşturmak için çabalamayı da.
Umarım, kendine iyi ve sağlıklı bir hayat kurmayı seçersin.
Aşksız Prenses, oku, meslek sahibi ol. Hayatta kimseye bağımlı olma. Sevmekten ve sevilmekten asla ümidini kesme. Arkadaşlarını, dostlarını doğru kişilerden seç.
Ve umarım hep mutlu ol.

Sevgili Aşksız Prenses,geçmişimizi silersek, biz biz olmayız ki. Bizi biz yapan tüm yaşadıklarımızdır, hoşumuza gidenler de canımızı yakanlar da. Senin zorluğun, ailenle yaşadığın zorluğu hergün hatırlaman için aileni görmenin yetmesidir. Aşksız Prenses, hayat hepimizin eline bir hamur verir; unu, suyu, tuzu farklı. Yani bazı hamurlar kolay yoğrular, bazı hamurlar zor. Ama o hamurdan çıkarttığımız şekil sadece bize bağlıdır. Sen de yaşadıklarından sürekli acı duymayı da seçebilirsin, geleceğinde geçmişine benzemeyen sağlıklı bir yaşam oluşturmak için çabalamayı da.
Umarım, kendine iyi ve sağlıklı bir hayat kurmayı seçersin.
Aşksız Prenses, oku, meslek sahibi ol. Hayatta kimseye bağımlı olma. Sevmekten ve sevilmekten asla ümidini kesme. Arkadaşlarını, dostlarını doğru kişilerden seç.
Ve umarım hep mutlu ol.
söylediklerinizi değerlenidereceğim çok tşk ederim...her bir kelimeniz aklıma kazındı inanın ben elimdeki unu ve suyu iyi kullanıcam...buna inanıyorum...tşk ederim gerçektende.......:teselli:

X