Denizli'de Önerebileceğiniz Kadın Doğum Uzmanı

evet sonunda dr uma karar verdim dr.Ali ulutürk er-pa hastanesi dr u gayet de güzel ilgilendi mehmet gencer e gidecektim ama malesef çok dolu ona gidesiye kadar 38 haftalık olcaktım.kaydirigubbakcemile3
4 boyutlu ultrasonu var,ssk dan faydalanabiliyorum memnun kaldım:teytey:

burda kımse kımsenın sorusuna cevap vermıyor sanırım kac gundur cvp yazan varmı dıye bakıyorum ama.....
neyse kendı cozumumu kendım bulmalıyım sanırım.!

burda kımse kımsenın sorusuna cevap vermıyor sanırım kac gundur cvp yazan varmı dıye bakıyorum ama.....
neyse kendı cozumumu kendım bulmalıyım sanırım.!

anladığım kadarı ile yok müberra..zaten sorulan sorularada net cevap almak çok zor .vakitte kısıtlı sana ve bana kolay gelsin :teselli:

anladığım kadarı ile yok müberra..zaten sorulan sorularada net cevap almak çok zor .vakitte kısıtlı sana ve bana kolay gelsin :teselli:

merhabalar ben prof dr. Babür kaleli ye gidiyorum doktorum dan memnunum tavsiye ederim.bu arada annahtar sen denizli de yaşayan bir balikesir limisin yoksa ben mi yanliş anladim.

Merhaba arkadaşlar , epeydir takip edemiyordum ama artık buralardayım :) 13+1 haftalık hamileyim. akser gibi bende prof. dr babür kaleli ye gidiyorum we gerçekten çok menunum tawsiye ederim. önerebileceğim bir diğer doktorsa prof. dr. mehmet emin soysal. ama 1 hafta sonraya randewu alabiliyorsunuz :S

arkadailar merhaba nasılsını?
babür kaleli ii bir profösör diye duydum. doğum masrafı yaklaşık 1200 dediler. mehmet emin soysalda baya pahalı bi dr yanılmıyorsam normal muayene ücretiinin 2 katı.

merhabalar ben prof dr. Babür kaleli ye gidiyorum doktorum dan memnunum tavsiye ederim.bu arada annahtar sen denizli de yaşayan bir balikesir limisin yoksa ben mi yanliş anladim.

a.s Ben Denizlide misafir olan bir balıkesirliyim :) Bir kaç hastaneyi aradım fakat nasıl bir sekreter durumu varsa hastaneden bir haber .Çok zormuş Bilmediğin yerde doktor aramak .Babür Kaleli üniversite hastanesi doktoru araştırmama göre .Özel bi muayenesi varmı hastanedede bakabiliyormu renkli ultrasonla birde onu söylersen çok iyi olucak akser .Çok sağolasın ..Birde randevu sistemi nasıl ücretlendirme.Baktımda uygun geldi:dance::dance::dance:

kızlar merhaba tekrardan tşk biz iyiyiz umarım sizler we bebişlerinizde iyidir:1hug:ewet babür kaleli prof. mehmet emin soysalda. babür kalelinin muayene ücreti 150 ytl mehmet emin soysalın 200 ytl. ama tabi 2 ayda bir ücret werilio.doğum masrafı olarak bişey diyemicem daha hiç o konularda konuşmadık doktorumla.geçen hafta 2li test için gittiğimizde bıdığımızı hem normal ultrasondan hemde 3 boyutlusunu görebildik saolsun doktorum cd ye de çekiwerdi görüntüsünü şimdi günde 5-10 kere falan izliorum çok kıpırdak bakalım çıkınca nasıl olucak :dance: aaa bu arada pamukkale üniwersitesinin karşısında muayenehanesi war. (limoncu ecz. 5. katı)yerimseniben hamileliği doyasıya yaşatan bi doktor bence... kasmıo insanı...

Yaa bu arada söylemeyi unuttum :eek: benim sigortam weya bağkurum yok o yüzden özelinden muayene oluorum hastanedeki sistem nasıl bilmiorum...

arkadaşlar iyi akşamlar,sanırım bu sayfada sanırım hamile arkadaşlar var,bende 1 kez aşılama oldum.
2.aşılamayı olucam. Babür hocaya gitmeyi düşünüyorum. aranızda aşılama olupta hamile kalan var mı? ve hangi doktora gittiniz?

hakca cığım aşılama olmadı bende ama babür bey bu konuda denizlide 1 numara die duymuştum yıllarca tedawi olupta bebeği olmayan bi tanıdığımız wardı we babür bey sayesinde 2. de bebek müjdesini aldılar. .allahım inşallah en kısa zamanda sanada bu güzel duyguyu yaşatır

hakca cığım aşılama olmadı bende ama babür bey bu konuda denizlide 1 numara die duymuştum yıllarca tedawi olupta bebeği olmayan bi tanıdığımız wardı we babür bey sayesinde 2. de bebek müjdesini aldılar. .allahım inşallah en kısa zamanda sanada bu güzel duyguyu yaşatır

prenses86 çok teşekkür ederim. Allah tüm isteyenlere aratmadan versin.

arkadaşlar iyi akşamlar,sanırım bu sayfada sanırım hamile arkadaşlar var,bende 1 kez aşılama oldum.
2.aşılamayı olucam. Babür hocaya gitmeyi düşünüyorum. aranızda aşılama olupta hamile kalan var mı? ve hangi doktora gittiniz?

mrb tatlım inşallah en kısa sürede güzel haberlerini alırız .babür beyi bende duydum bu konuda çokk iyi direk ona git bence tatlım

mrb tatlım inşallah en kısa sürede güzel haberlerini alırız .babür beyi bende duydum bu konuda çokk iyi direk ona git bence tatlım

berin26 merhaba canım.paylaşımlarınız için teşekkürler.a.s. bugün randevumuz var bakalım kısmet gidicez hayırlısıyla 2.aşılama için tedaviye başlıyacağız.

berin26 merhaba canım.paylaşımlarınız için teşekkürler.a.s. bugün randevumuz var bakalım kısmet gidicez hayırlısıyla 2.aşılama için tedaviye başlıyacağız.[/Q
hadi bakalım hayırlısı relax ol sen kafana takma o zaman daha kolaylıkla oluyomuş normal başka bişey için gittiğini düşün odak noktanı değiştir şartlandırma kendşini inşallah hadi bakalm

berin26 merhaba canım.paylaşımlarınız için teşekkürler.a.s. bugün randevumuz var bakalım kısmet gidicez hayırlısıyla 2.aşılama için tedaviye başlıyacağız.[/Q
hadi bakalım hayırlısı relax ol sen kafana takma o zaman daha kolaylıkla oluyomuş normal başka bişey için gittiğini düşün odak noktanı değiştir şartlandırma kendşini inşallah hadi bakalm[/QUOT

eşimde beni rahatlatmaya çalışıyor takma kafana diyor ama oraya gidince insanın elinde olmuyor. umarım bu sefer daha rahat ve sakin olurum.

X