Asa tahlili

gxuxlce76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
9
0
arkadaşlar asa tahlili yaptıran oldumu aranızda tedavim süresinde böyle birşey istenmedi ama internette bir bitkisel tedavi sitesinde böyle bir tahlil yaptırmam gerektiği söylendi sbilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

canım ben hiç böyle bir tahlil duymadım... ne için bakılıyormuş buna ? yada ne tedavisi görüyorsun? biraz açarsan sana daha çok yardımcı olabiliriz...

nazlımelek arkadaşım sebebsiz infertilite tedavisi görüyordum şu anda rara verdim internette gezerken bir siteye mail attım sorunumuzun olmamasına rağmen bebeğimiz olmuyor diye onlarda bana birde asa tahlili (antspermiogran antikor) testi demekmiş ilgin için teşekkürler

nazlımelek arkadaşım sebebsiz infertilite tedavisi görüyordum şu anda rara verdim internette gezerken bir siteye mail attım sorunumuzun olmamasına rağmen bebeğimiz olmuyor diye onlarda bana birde asa tahlili (antspermiogran antikor) testi demekmiş ilgin için teşekkürler
anladım canım eğer eşinin spermiyogram testini gönderip ona göre sana cevap verdilerse mutlaka yaptırn derim.. bende infertilite tedavisi görüyorum benim eşimde hareketlilikte düşüklük ve morfoloji sorunu vardı böyle bir test istenmediği için bilmiyorum .. eşinin sorunu varmı bileme ama sen eşine keçiboynuzu kürünü uygula yani keçiboynuzu kaynat içir eşine çok faydası oluyor benim son aşılamamda eşimin değeri çok yükselmişti..
keşke tüp bebek de açsaydın formu orada daha çok kişi yardımcı olurdu sana.....
en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz inşallah...:emir_bebek:

eşimin spermiogram testi iyi çıkmıştı ama rahim filmim ve hormon tetkiklerimde iyiydi ama gebelik elde edmedik bakalım şimdi birde bu testi yaptıralım seninde dediğin gibi en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz inşallah

gülce seninle aynı durumdayız...bizimde sorunumuz yok ve olmuyor....eşimin sperm tahlili çok iyi çıktı ama yaptırdığımız tahlil içinde böyle bişey yoktu herhalde......sen ne gibi tedaviler geçirdin yada hala yaptırmaktasın..ya da şöyle sorayım tadavi oldunmu......
ben üçüncü aşılamamı dün yaptırdım...ilk ikisi negatif....Alllah hayırlısını versin hepimiz için......

ben şu anda tedaviyi bıraktım ilk önce üç ay klomen ve çatlatma iğnesi ama olmadı sonra rahim filmi çekildi iki ay dinlendik yani doktora gitmedik sonra tekrar klomen verildi olmayınca iki aydır hiçbiryere gitmiyorum aşılama olamdık inşallah en kısa zamanda anne oluyorum, diye yazarız Allah yardımcın olsun seninde

X