kendi kendime klomen kullandım yardım

bence hiç bir ilacı doktor kontrolunde olmadan kullanmayalım,her ilaç herkesde aynı belirtiyi vermez,bir arkadaşta kist yaptıysa diğerinde yapmaz belki ama bu seferde yumurtalıklarda başka etkiler yapabilir,bir an önce doktora gidersen iyi olur ve lütfen kafanıza göre ilaç kullanmayın.

kesinlikle sana katılıyorum çok haklısın canım.olmuş bir kere kız böyle bir şey yapmış umarım tekrarlamaz.sevgilerimle..:1hug:

arkadaşlar hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim en kısa zamanda doktora gitmeye calısıcam.bu konuda sizin fikrinize çok ihtiyacım vardı

Arkadaşlar doktora giden ve bu konuda araştırma yapan herkes bilirki klomenyumurtlma sorunu olmayanlara günde bir doz beş gün yumurtaların sağlıklı gelişmesi için veriliyor, yumurtlama sorunu olanlara ise uzun bir tedavi ile doz artırılarak uygulanır, olay bu kadar, her ilaçta olduğu gibi durumunuza göre kullanmanız gerekiyor, tabiki doktor kontrolu şart, ama soruyu soran arkadaşımız sanırım günde bir tane beş gün almış, korkutmaya gerek yok, her ilaçta olduğu gibi bu ilacında kist yapma gibi yan etkisi var, ama bu kist en fazla iki ay içinde genellikle kendiliğinden eriyen bir kist, dozunuda kaçırmadığına göre umarım hamiş kalmıştır, güzel haberlerini bekliyoruz canım...

Arkadaşlar doktora giden ve bu konuda araştırma yapan herkes bilirki klomenyumurtlma sorunu olmayanlara günde bir doz beş gün yumurtaların sağlıklı gelişmesi için veriliyor, yumurtlama sorunu olanlara ise uzun bir tedavi ile doz artırılarak uygulanır, olay bu kadar, her ilaçta olduğu gibi durumunuza göre kullanmanız gerekiyor, tabiki doktor kontrolu şart, ama soruyu soran arkadaşımız sanırım günde bir tane beş gün almış, korkutmaya gerek yok, her ilaçta olduğu gibi bu ilacında kist yapma gibi yan etkisi var, ama bu kist en fazla iki ay içinde genellikle kendiliğinden eriyen bir kist, dozunuda kaçırmadığına göre umarım hamiş kalmıştır, güzel haberlerini bekliyoruz canım...[/Q

ooooooh teşekkür ederim canım ya çok teşekkür ederim güzel dileklerin için bu olumlu düşüncelerinin sana güzel şeyler olarak geri dönmesi dileğiyle canım

Arkadaşlar doktora giden ve bu konuda araştırma yapan herkes bilirki klomenyumurtlma sorunu olmayanlara günde bir doz beş gün yumurtaların sağlıklı gelişmesi için veriliyor, yumurtlama sorunu olanlara ise uzun bir tedavi ile doz artırılarak uygulanır, olay bu kadar, her ilaçta olduğu gibi durumunuza göre kullanmanız gerekiyor, tabiki doktor kontrolu şart, ama soruyu soran arkadaşımız sanırım günde bir tane beş gün almış, korkutmaya gerek yok, her ilaçta olduğu gibi bu ilacında kist yapma gibi yan etkisi var, ama bu kist en fazla iki ay içinde genellikle kendiliğinden eriyen bir kist, dozunuda kaçırmadığına göre umarım hamiş kalmıştır, güzel haberlerini bekliyoruz canım...

son cvbım sanaydı aregon.yeniyim pek beceremiyorum yanlış alıntı yaptım heralde.a.s.

arkadaslar bende kendi kendime klomen kullandim yurt disinda yasiyorum 1 ayligina tatil icin tr geldim ve klomeni arkadasimdan duydum aldim kullandim ve ilk ay tam vaktinde ama cok sancili ve cok az adet gordum bu ay 2.kez kullaniyorum dahada kullanmiycam yasadigim yerde hic iyi dr yok o yuzden sizin kadar sansli degilim dr konusunda ben daha once kendiliginden hamile kaldim 1 senelik evliyim ama bebegimin kalp atislari duyulmadi ve kurtaj oldum simdi sabirsizlikla birdaha hamile kalmak istiyorum dua edin ne olur:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

gidemem eşime söylemedimki habersiz kullandım.kist olussa bıle adetle birlikte atılıyor diye okumustum biyerde.hiç yapıcağım birşey değildi ama oldu işte nasıl gözüm döndüyse öyle.doktora gitmek istemiyorum korkuyorum.ya bu yumurtalar catlarken agrı hissedilmezmi nasıl anlarım yoksa catlamıycakmı.korkutmayın beni nolur

benim yumurtlamayla ilgili hiç bi sorunum yokken dr.verdi banada hızlandırmak açısından..ilk ay kiste döndü..çatlamadı ve 30mm büyüdü..adetle atılmaz o ay doğum kontrol hapı kullandım öyle geçti benim..ama kullanmanın zararı olacağını ben düşünmüyorum..herkese veriyolar artık sorun olsun olmasın..sadece devamında dr.a gitmen gerek tabiki...sen eşine çok sancı çektiğini söyle git bi muayene ol..gittiğindede dr.a yumurtalıklarıma bakmak istediğini söyle...

arkadaslar bende kendi kendime klomen kullandim yurt disinda yasiyorum 1 ayligina tatil icin tr geldim ve klomeni arkadasimdan duydum aldim kullandim ve ilk ay tam vaktinde ama cok sancili ve cok az adet gordum bu ay 2.kez kullaniyorum dahada kullanmiycam yasadigim yerde hic iyi dr yok o yuzden sizin kadar sansli degilim dr konusunda ben daha once kendiliginden hamile kaldim 1 senelik evliyim ama bebegimin kalp atislari duyulmadi ve kurtaj oldum simdi sabirsizlikla birdaha hamile kalmak istiyorum dua edin ne olur:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
canim bende yurt disindayim bende memnun degilim ama napcan sen en azinda hamile kalmissin insallah yine kalirsin kendi bildigine kullanma ilac zarari olur

slm arkadaslar bende bugun doktora gıttım banada klomen adlı ılacı verdı ılk defa kullanacam sızın yorumlarınızı okudum bılmedıgım seylerı ogrendım tesekkur edıyorum cocuk sahıbı olmayı cok ıstıyorum ınsallah olur..:emir_bebek:

X