kaçan kovalanır mantığı

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
tamamen dogru benım erkek arkadasım baslarda o kadar cok pesımden kostukı ben hıc tınmıyordum cok fazla baglı degıldım ama zamanla bıseyler paylastıkca gıtgıde baglandım bana sureklı sen benden ayrılcaksın yok sen benden sıkılcaksın bılıyorum bılıyorum dıyıp duruyodu sonrasında da ben baglandım ona onu ne kadar sewdıgımı onsuz yapamıycagımı soyledım tutamam cunku ıcımde ama sımdı kı aklım olsa ona asla bunları soylemezdım ondan sonra bu bı degıstı artık ne dusunduyse aptal bı hawalara bı artıslıklere falan gırdı bı baktım kowalayan ben olmusum ben kowaladıkca o kacar olmus bunu fark ettıgımde ıs ısten gecmıstı artık ılıskım bıtmıstı keske ona o kadar guwernmeseydım tamam artık kesın benım ılerde yasamımı bırlestırıcegım ınsan bu demıstım hıc benı uzmez sureklı benı onemser dıye dusu nmustum ama ne zamnakı ondan kopamıycagımı anladı hersey degısı su saatten sonr E KADAR TAKMIYOR GIBI DURMAYA CALISSAM da yokk olmuyor cunku mona o kadar guwen wermısım kı:KK43: bakalım donucekmı onsuzda hayatıma dewam edebılıyormusum gıbı dawranmaya calısıyorum ama bakalım umarm arar:KK43:

bak o da sana taktık yapmıs, bana da yapmıstı bır sevgılım bunun aynını.
kaydirigubbakcemile bılerek yapıyorlar sanırım :emir_bebek:

bendekısı dönmemıstı bunu yapan cocuktan bahsedıyorum
2 sene koştum dönmedı

döner mı peky ya kendımı cektım suan hıc aramıyorum ama :)

yani ben kostum bekledım her ne kadar sevdıgımı gormek ıstıyorsa gostermeye calıstım sadakat sevgı vs ve hıc yanlıs yapmamıstım ama cok sımardı ve gıttı hala dönmedı. hıc dönmedı yani dönecek gıbı de asla durmuyor. cok sımarınca gıdıyorlar ucan balon gıbıler .

yani ben kostum bekledım her ne kadar sevdıgımı gormek ıstıyorsa gostermeye calıstım sadakat sevgı vs ve hıc yanlıs yapmamıstım ama cok sımardı ve gıttı hala dönmedı. hıc dönmedı yani dönecek gıbı de asla durmuyor. cok sımarınca gıdıyorlar ucan balon gıbıler .

aynen katılıyorum nadya'cımŞeniz
ben de çok uğraştım kovaladıkça kaçtı,kovaladıkça kaçtı
ama unuttuğu birşey vardı; fazla naz da aşık usandırır lülülülülülü
ben de kovalamayı bıraktım kaçsın bakalım nereye istiyorsasırnaşık şey

aynen katılıyorum nadya'cımŞeniz
ben de çok uğraştım kovaladıkça kaçtı,kovaladıkça kaçtı
ama unuttuğu birşey vardı; fazla naz da aşık usandırır lülülülülülü
ben de kovalamayı bıraktım kaçsın bakalım nereye istiyorsasırnaşık şey

yaa donmez dıyosunuz yanı kızlarr:KK43: ben de nıyeyse hep naptım ne ttım ben dıyıp gerı donucek gıbı gelır dıye dusunuyorum ya cunku bende ona karsı tek bır yanlıs yapmadım onun kafası rahat olsun yeterkı dıye suphe duyucagı kuskulanacagı tek bır hareketım olmadı o yuzden ılerde dıyorum beklkı bunları dusunup ya bu kızda bak sunları sunları yaptı benım ıcınd erde pısman olur dıyorum ama :KK43:

yaa donmez dıyosunuz yanı kızlarr:KK43: ben de nıyeyse hep naptım ne ttım ben dıyıp gerı donucek gıbı gelır dıye dusunuyorum ya cunku bende ona karsı tek bır yanlıs yapmadım onun kafası rahat olsun yeterkı dıye suphe duyucagı kuskulanacagı tek bır hareketım olmadı o yuzden ılerde dıyorum beklkı bunları dusunup ya bu kızda bak sunları sunları yaptı benım ıcınd erde pısman olur dıyorum ama :KK43:

bosver yıne de oyalanıcaksan oyalan ne dıyeyım aynıları olmustu hıc yanlıs yapmamıs hep ıyı davranmıstım falan falan kuskulancagı bısey yoktu evet ama kacmasının sebebı de yoktu aama kacmıstı hala da gelmıhr gelmıcek de. sen bılırsın kos yuıne kosmamıs olma. sansın ıdene.

gelmez demiyorum canım
gelirrr öyle bi gelir ki hemde sen bile şaşarsın
ama o zaman sende hiçbirşey kalmaz
bilmem anlatabildimmiaklinialirimsmile
bizim bu halde olmamızın tek sebebi onlara verdiğimiz rahatlık işte
bırak artık peşi sıra gitmeyi
seven adam zaten bunları çektirmez
hee dank ettiği zamanda vakit geç oluryerimseniben

bence kaçmayacaksın eğer sana değer veriyorsa taktiksiz duruşuna oyun oynamıyorsa seninle ciddiyetliyse senin duruşuna aynı şekilde cevap veriyorsa o adamla ömür geçer.
ama yoookkk kaçtım kovaladı geldim kaçtıyla ömür geçmez. burada görüyoruz önceden böyle değildi.şimdi ilgilenmiyor. sen ta oyunun başında kaçma taktiğine gidersen dürter onu içindeki kovalama isteği gelir tabi peşinden. senin bir ömür kaçmaya yetecek nefesin kalmadığında ne olacak?? ya da azıcık bir dönüp bekleyeyim yetişsin bana seviyor beni dediğinde ne olacak??? eğer bir erkek sen yerinde onu beklersen gülerek usulca geliyorsa gönlüne odur işte aşk. aşk kaçığ kovalamak değildir. bunlar kısa gün karları sadece.....

bence kaçmayacaksın eğer sana değer veriyorsa taktiksiz duruşuna oyun oynamıyorsa seninle ciddiyetliyse senin duruşuna aynı şekilde cevap veriyorsa o adamla ömür geçer.
ama yoookkk kaçtım kovaladı geldim kaçtıyla ömür geçmez. burada görüyoruz önceden böyle değildi.şimdi ilgilenmiyor. sen ta oyunun başında kaçma taktiğine gidersen dürter onu içindeki kovalama isteği gelir tabi peşinden. senin bir ömür kaçmaya yetecek nefesin kalmadığında ne olacak?? ya da azıcık bir dönüp bekleyeyim yetişsin bana seviyor beni dediğinde ne olacak??? eğer bir erkek sen yerinde onu beklersen gülerek usulca geliyorsa gönlüne odur işte aşk. aşk kaçığ kovalamak değildir. bunlar kısa gün karları sadece.....

kesinlikle katılıyorum.aşkı satranç oynar gibi yaşayamam asla.oyun varsa o aşk değildir ozamanda ben olmam

slm kızlar bendede böyle bir durum var:2: önce ilgi gösterdi şimdi ise tık yok aslında mevzu çok uzun...aslında yardım etseniz ne güzel olur napıcamıda bilemiyorum ki :95:

slm kızlar bendede böyle bir durum var:2: önce ilgi gösterdi şimdi ise tık yok aslında mevzu çok uzun...aslında yardım etseniz ne güzel olur napıcamıda bilemiyorum ki :95:

canım benm anlat,anlat ki yardımcı olmaya çalışalım.hem ondan tık yoksa sende hiç bir tepki gösterme,nasıl olsa yine tıpış tıpış gelir diye düşünüyorummm açıkcası

X