kaçan kovalanır mantığı

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
alemsin ya :)
iyi de boyle de asik olunmaz ki yani
taktiklerle oyun oyanayabiliyosam, o denli aklım basimdaysa
asik ta degilimdir
asik olmadigimla de evlenmek...bilmiyorum mutsuzluk getirebilir

kadının gözü aşktan kör olsa da taktiksiz duramaz
mutlaka bi yerdea.s bi konuda bişeyler yapar

Xeddax :))) güldürdün canım ya iyi bak vardır mutlaka bi gelen.Üzülme..

kızlar öyle diyonuz ama gercegi şu ben adamın eline baştan ipleri çok verdim tamam canım kızma canım olur canım.canına ettiğimm..kendim bittim valla şimdide ben onun yaptıgını yapıyorum adam çakal tabii.ben kaçtıkça oda kaçıyo yok ya baştan neyse öyle gidiyo.hepsi aynı bunların bir arkadasım vardı hep derdi karsındaki onu deli gibi sevdiğini bilsin ama bigün seni bırakabileceginide bilsin derdi ben buna baştan uymadım.iki senedirde hep idare idare snir hastası oldum.boşvereceksin bazenn.ama bunu hiç yapamadım

evleninceye kadar kovalasın diye kaçarsın,evlendikten sonrada aman aman bana bulaşmasında ne hali varsa görsün diye kaçarsın.herşey evleninceye kadar bence.evlenince saltanat bitiyo kısslarr uyanınn evlenmeyiin dermişimtatlicadiarzu

Taktik ne demek ?
Sevgide yeri var mı ?
Doğal - içten - samimi - kendin gibi olmak daha az yormaz mı bizi de karşımızdakini de ? Taktik yapıcaz diye takla atmaktansa kızacağımız yerde kızıp - güleceğimiz yerde gülsek - kasmasak daha iyi olmaz mı ?
Peki bir de madalyonun öteki yüzü var, erkekler de bize taktik yapmaya kalkarsa nolcek ??? Onların da beyni çalışıyo...
Hayat zaten ister istemez bize yeri geldiğinde nazlı-cilveli, yeri geldiğinde de esip-geçmeyi kendi irademiz dışında duruma göre etkiye - tepki vermeyi öğretiyor.
[/QUOTE

kısmen haklısın canım ama işte erkek beyninin büyük bir kısmı başka yerlerine çalışıyor malum biliyorsunuz jeyyar bence oyun oynanacaksa iyi kullanmak gerekir zaten olduğun gibi doğru dürüst net bir ilişkiyi erkekeler değerini bilmiyor ben rastlamadım daha bilmem anlata bildimmi ...:mymeka: Kötü Kazen

Valla ben ne taktik bilirim ne de türlüoyunlar.Bahsettiğimiz sevgi aşk.Yani ben birini seviyosam sonuna kadar belli ederim.Yapamam öle naz felan.Beceremem.Ama naz yapan,sevgisini tam olarak belli etmeyen,yani kaçan ve kovalananlardan olmayı istemezmiydim isterdim az da olsa öle yapabilmek.Ama dedimya beceremem ben.Ayrıca kaçan her zaman kovalanıyo
2+2=4 bu kasar kesin yani:)

Biraz onlardan kaçmak işe yarıyor,ama mesafeyi çok iyi ayarlamak gerek,onun için deli olduğunu,onsuz yapamayacağını hissettirirken,uzaklaşacaksında..yapabilirsen ne mutlu sana.

tamamen katılıyorum...bu mesafeye ayar ceken sektor varmı:kahve::uhm:

kaçan kovalanır bu he böyledir benim nişanlım kaçıyor bende kovalıyordum şimdi ben kaçıyorum o kovalıyor
kıskanıyor paylaşamıyor beni önceden bana ilgi bile göstermiyordu şimdi azda olsa gösteriyor en azından aklında soru işareti var ya :)

Göster ama verme taktiği desek:icecream:

Bence Doğru Kaç Kovalan Kaçsin Kovala ...

bENCede Kaçan KowaLanıyoo...

4 SENELik bi iLişkim war İLK 2 senesinde hep ben KAçtım

şimdi isee kowaLayan oLdum :KK43:

valla ben öyle düşünmüyorum.kaçan kovalanır diye bi mantık yok.kovalanır elbet bu bi oyun gibidir ama yakalayınca sıkılır insan.ben hiç yapmadım.yapmam da.kocaman insanlarız böyle şeylere hiç gerek yok.bence açık olmakda hissettiğin gibi yaşamak da her zaman fayda var.çünkü genelde kaçan olan bir gün gelir kovalayan olur mutlaka.

eer erkeğin azcık bile ilgisi warsa bu taktik tutar hiç bi zaman tepmez.yıllarca bu taktikle (aslında taktikten cok huyum böle)istedigim erkeği peşimden koşturttum,sonra bi baktım birini sevmişim,kovalayan olma noktasına gelmişim.yokk kardeşim kimseyi sewmek falan,her zaman bencil olmak en iisi,bi erkek seni ağlatıyosa ondan bi cacık olmaz dorusengözlerimebaksanab

Taktik ne demek ?
Sevgide yeri var mı ?
Doğal - içten - samimi - kendin gibi olmak daha az yormaz mı bizi de karşımızdakini de ? Taktik yapıcaz diye takla atmaktansa kızacağımız yerde kızıp - güleceğimiz yerde gülsek - kasmasak daha iyi olmaz mı ?
Peki bir de madalyonun öteki yüzü var, erkekler de bize taktik yapmaya kalkarsa nolcek ??? Onların da beyni çalışıyo...
Hayat zaten ister istemez bize yeri geldiğinde nazlı-cilveli, yeri geldiğinde de esip-geçmeyi kendi irademiz dışında duruma göre etkiye - tepki vermeyi öğretiyor.

ya arkadaşlarr ben de artık ilişkilerimde taktik yapmak istemiyorum yaa.yani kendim gibi davransam kayıp mı ederim acaba..

aman bazılarıda var vallahi istediqin kadar kaç istersen daqa tırman onlarda seni tınlamıyor okadar... bu bana qöre karakter meselesi kimi kovalıyor kimi olduqu yerde öylece bakıyor :) sen ona nekadarını vermişsen tanıyanda seni okadar ölçer tartar öyle davranır :)

Öncede Kovaliyandim simdi kovaliyan oldum:)
Buna ne demeli demekki biz kadinlar Sevgimizi Cok belli ediyoruz
Onlarda nasil olsa benden kopamaz diye kacan oluveriyorlar:KK43:

............................................

Son düzenleme:
Gerçekten de böyle bir mantık var sanırsam...
Yani ne zaman sevgilime acı çektirdiysem hep çok değerli oldum...
Ama ne zaman sevdim, ve sevgimi gösterdim, hediyeler aldım bi baktım ne değer kaldı ne bişey!
Valla kendisi bilir...demek iyilik yaramıyo bu erkeklere...
Şimdi geri çekileyim kaçayım kovalanayım diyorum ama çok geç galiba artık yemiyo ya:çok üzgünüm:

bu şekilde yani kaçıp kovanarak elde edilir çok doğru ama bu şekilde zaten her akıllı kız istediği erkeği elde eder,bence bu şekilde elde etmenin bi değeri yok benim için,hep ağır başlı ve birini tanıyana kadar hep kaçan oldum ama tanıyıp değer verince bi tarafları kalkıyo bence,ben birini istediğim gibi sevgimi belli edip onun da bunun karşısında şımararak değil "değer bilerek"karşılık vermesini daha önemli buluyorum,taktiklerle herkes elde edilir,önmli olan değer bilmektir,kaçan birini kovalama isteği hevestir çoğu zaman elde edince geçer.erkekler çocuk...

X