kaçan kovalanır mantığı

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
bu şekilde yani kaçıp kovanarak elde edilir çok doğru ama bu şekilde zaten her akıllı kız istediği erkeği elde eder,bence bu şekilde elde etmenin bi değeri yok benim için,hep ağır başlı ve birini tanıyana kadar hep kaçan oldum ama tanıyıp değer verince bi tarafları kalkıyo bence,ben birini istediğim gibi sevgimi belli edip onun da bunun karşısında şımararak değil "değer bilerek"karşılık vermesini daha önemli buluyorum,taktiklerle herkes elde edilir,önmli olan değer bilmektir,kaçan birini kovalama isteği hevestir çoğu zaman elde edince geçer.erkekler çocuk...

Bu sözlerin altina imza atmakdan baska ne yapilirki...

Kaçan kovalanır taktiği bana göre değil..
Ben vur-kaç taktiğini severim..:icecream:

lalecim vur - kaç taktiği nasıl oluyor.banada bi anlatırmısınız.öğreneyim belki İŞE YARAR.

laale ye aynen katılıyorum ve her dem tavsiye ederim vur-kaç taktiğini..
deneyin bi tutmazsa burdayım sengözlerimebaksanab

bu taktiği hep uygularım daha doğrusu benim yapım böyle.ve kesinlikle çok işe yarıyor.yüzde yüz garanti veriyorum hanımlar..:icecream::icecream:

valla arkadaşlar çok hoşsunuz yaa bayıldım yorumlarasırnaşık şey ah bu kadınların bu erkeklerden çektiği allah tüm kadınların yardımcısı olsun hepinize selamlarrr:dance:a.s.

valla arkadaslar bu lafı bir erkek agzından bile duydum ben kesinlikle cok fazla ilgi gosteren kizlar itici oluyormus:)) bence kacmak lazim biraz ama bence beceremiyorum malesef..:KK43: su isi bi bilene sormak lazım hehe:)

çok sevildiğini bilmesi başka sırnaşık bir aşığının olması başka.

sevginin gösterilmesi abartılı olursa işte o zaman sırnaşık bir aşık sahibi olur erkek.

sevginin ve ilginin dozunu iyi ayarlamazsan ne kadar da sonradan kaçmaya başlasan adam ohh çeker

yani abartı olmadan sırnaşmadan sevgini gösterirsen kovalaması için kaçmana da gerek kalmaz.

kaçarken arada bir terini silmke falan istesen :)samimiyetsizlik olur bu ne perhiz bu ne lahana turşusu olur:)

bir erkek sevgilisi olan kadının o na bağlı olduğunu ama bağımlı olmadığını anlarsa kadının boşuna kaçıp koşup kendisini yormasına işin içine taktik düzen sokmasına gerek kalmaz

evet ya bu bence %100 dogruyerimseniben bence biraz biz bayanlar abartıyoruz sevgimizi gosterirken sürekli arayıp sorarak falan

erkekler gizemden ,nazdan hoşlanıyor..
evlendikleri zaman bile ...:kahve:
bu onlara daha heyacan veriyor,monotonluğu sevmiyorlar..
onlarda sürekli bir keşfetme duygusu var..
bunu istediğiniz erkek arkadaşınıza sorabilirsiniz..
sürekli keşfedilmesi gereken bir yanınız olmalı onlar için..
yapıları bizden çok farklı..
keşke düşündüğümüz gibi taktik maktik,kaçma-kovalanmaya gerek olmasa..
ama öyle değil malesef...
ne kadar severse sevsin,evli olsanız bile bazan bu kaçıp kovalanmalar,nazlanmalar,vurkaçlar gerekiyor arada...
gereksiz kaprislerden,çirkin entrikalardan bahsetmiyorum..
kadın ne kadar emin olursa olsun taktik uygular zaten..bu da bizim yapımız..
umarım herkes kalbine göre bulur ve her ilişkinin sonu evlilikle bağlanıra.s.

aslında sedece erkeklerin değil insanın doğasında var gizemden hoşlanmak..ilişkilerin ilk zamanlarındaki heyecan,gizem,yoğunluk yıllar geçtikçe değişmekte..neden?. çünkü elde etmenin verdiği rahatlık,keşfetmiş olmanın verdiği sıradanlıktan..bence sadece erkek değil kadın da kaçanın peşindea.s.

ben kaçıyorum kaçıyorum baya kaçıyorum ama bi bakıyorumki arkamda kimse yokk.nolcak benim sonumm :bbo:

:roflol::roflol: Allah ıyılıgını versın kızz cok guldurdun beni ..bence bu iş olmıcak boyle devam edemıyoruz vs dıyıp peşinden koşturacaksın erkeklerii..naniknanik

ben kaçıyorum kaçıyorum baya kaçıyorum ama bi bakıyorumki arkamda kimse yokk.nolcak benim sonumm :bbo:

:roflol::roflol: Allah ıyılıgını versın kızz cok guldurdun beni ..bence bu iş olmıcak boyle devam edemıyoruz vs dıyıp peşinden koşturacaksın erkeklerii..naniknanik

O DOZU İİ AYARLAMAK GEREK SANIRIM KACIOSUN AMA BTN GEMİLERİ YAKARCASINAA DİİL ARADA YEM ATMAK GEREK OFF YAA BEN YAPIORM YİNEDE COK ÜSTÜMEE DÜSÜP DEWAMLI ARAMIO 2 3 HAFTADA Bİ:sBUYUR BURDAN YAK=((

..............................................

Son düzenleme:
çok sevildiğini bilmesi başka sırnaşık bir aşığının olması başka.

sevginin gösterilmesi abartılı olursa işte o zaman sırnaşık bir aşık sahibi olur erkek.

sevginin ve ilginin dozunu iyi ayarlamazsan ne kadar da sonradan kaçmaya başlasan adam ohh çeker

yani abartı olmadan sırnaşmadan sevgini gösterirsen kovalaması için kaçmana da gerek kalmaz.

kaçarken arada bir terini silmke falan istesen :)samimiyetsizlik olur bu ne perhiz bu ne lahana turşusu olur:)

bir erkek sevgilisi olan kadının o na bağlı olduğunu ama bağımlı olmadığını anlarsa kadının boşuna kaçıp koşup kendisini yormasına işin içine taktik düzen sokmasına gerek kalmaz

YASDIKLARINI OKUYUNCA YAPTIIM APTALLIKLAR GELDİ AKLIMAA RESMEN BAGMLISI GBİ DAWRANDM EN SONUNDAA KENDMEE BEN SENDEE HASTALIK OLMUSUM BİLE DEDRTTİM AMA TM CABALARIM Bİ DAHA ARAYA UZUN Bİ AYRILIGIN GRMEMESYDİ YİNEE AYRILDK 3 4 AY SORAA ARADI AMA ARTK TELAFİSİ YOKTU OLANLARIN BU YSDEN KÜPE OLSUN BİTMSS BİSEYE BASLAMAYIN BENCEE CDDDEN Bİ KERE HATAYI AFFEDP BARSTINISMI NASIL OLSA BARISILIOO DİEE TELRAR TEKRAR AYNI HATALAR YAPILIOO KARSI TARAFTAA KAYBETME KORKUSU OLCAK Bİ ERKEKTEE

evet kesinlikle kaybetme korkusu olmalı bi erkekte cok yuz vermicen bunlara sımariyiler:) aramıcan sormucan

evet arkadaşlar vur kaç taktiği en güzeli:kaçan herzaman kovalanır.bırakın erkekler kovalasın sürüm sürüm sürünsünlar:dance:

Evet bende katılıyorum fikrine,kaçan kovalanır mantığı sadece erkek için değil her iki cins içinde geçerli nedense!!
Ama benim işim olmaz ne kaçmakla nede kovalamakla...Yok azıcık kaçayımda merak etsin,yok bugün canım sıkkın görüneyimde kafa yorsun gibi şeyler bana çok uzak.Hayat bu tür rol yapmalarla geçmez bene.Köle-efendi,kaçan kovalanır mantığı ile hareket etmektense bir başıma kovuğuma çekilirim en iyisi bence.O an ne hissedersem paylaşmak isterim eşimle,dinlemesede sevmediği konularda olsa ben anlatırım.
Bunlar benim naçizane fikirlerim elbet,ama senin dediğinede katılıyorum maalesef böyle bir alışılagelmişlik var nedense?!!...
Hiçkimsenin ne kaçıp nede kovalanmadan birbirlerini salt istedikleri için sevdiği bir hayat umuduyla.Sevgiyle kal...

size ilgi gosteren bir erkegi 2 gun aramadiginizda
beni unuttun hic aramiyosun dedirtebildiyseniz mesela bu basaridir bana gore mesela
erkek bunu dedikten sonra biraz ilgi gostereceksin, zamani gelmis
sonra yine kacis

kesinlkle kaçan kovalanır.bir kadın bir erkeğe 'beni her an kaybedebilirsin' duygusunu yasatmalı.bir erkeğe ona olan bağlılığını çok fazla belli edince bence gizemi kalmıyo kadının erkekler gözünde.erkekler bu yüzden iiyilikten çok fazla anlamıyorlar.Bence kadınlar da biraz erkekler gibi davranmalı.ilişki biterse yıkılmayacağımızı bilmeliler.ve de bir ilişki biterse tabi ki sevginizin arkasında durun ama sürünmeyin.emin olun onlara bu çok daha koyuyo çünkü erkek egosu böyle bişi kaçan kovalanır mantığı :) 2 kere yaşadım ve gördüm:dance:

Kaçan kovalanır taktiği; sürekli merakta bırakmak,telefonlarına çıkmamak,mesajlarına geç cevap vermek,biraz kaale almamaktır karşındaki insanı.Adam kadının onu sevip sevmediğinden asla emin olamaz.:1no2:
Vur-kaç taktiği; Kimi zaman çok aşk dolu kimi zaman da soğuk durmaktır. Adam kadının onu sevdiğinden emindir. Ama hep düşünür acaba bugün neyi vardı,canı mı sıkkındı,morali mi bozuktu diye..fisfisfis
Yanlışım varsa lütfen düzeltin.yerimseniben
Ben bu kadar biliyorum..

kıs laliş benim hoşlandığım çocukta bana dediğin gibi vur kaç yapıyo sevdiğimi biliyo tabii bende aksi gibi peşinden koşuyorum tabii ilgi gösterdikçe vurup vurup kaçıyo :roflol: artık gülüp geçiyorum ve ilgimide kestim şimdi vur kaç yok hatta hiç bişey yok sevdiğimi belirttim çekildim şimdi kaçan kovalanır taktiğini deniyorum ilgisiz davranıyorum ona karşı bakalım hangimiz galip gelicek yerimseniben

............................................

Son düzenleme:
hep soyut konusuyorsunuz, kacacaksin, vurup kacacaksin
ok anladik ta ornekler vermeniz lazim
zaten kacmanin gerekli oldugunu ogrendik
onemli olan uygulanabilir ornekler vermeniz

X