kaçan kovalanır mantığı

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
Bu mantığı tartışmaya açmak istiyorum izninizle.
Bir erkegin deli gibi pesinde kosacagi kiz tipi
once ilgi gosterip sonra kaçan, yok yurumeyecek herhalde, bilmiyorum vs diyen kiz bence...Erkek bu durumda seviyor muyum sevmiyor muyum bunu dusunmek yerine ya bu kizi ben niye etkileyemedim, daha cok bunu dusunuyor ve basliyor elde etmeye calismaya...

Bence boyle, elde etmek, kendini sevdirmek sanki onlar icin kızı sevmekten daha onemli gibi...

Elde ettiginde de kimisi uzaklasiyor ama kimisi de cidden evlilik yoluna giriyor...Niyeti ciddi mi degil mi anlamak zor.

evettttt yok mu yorumu olan pek degerli hanımlar

Bu mantığı tartışmaya açmak istiyorum izninizle.
Bir erkegin deli gibi pesinde kosacagi kiz tipi
once ilgi gosterip sonra kaçan, yok yurumeyecek herhalde, bilmiyorum vs diyen kiz bence...Erkek bu durumda seviyor muyum sevmiyor muyum bunu dusunmek yerine ya bu kizi ben niye etkileyemedim, daha cok bunu dusunuyor ve basliyor elde etmeye calismaya...

Bence boyle, elde etmek, kendini sevdirmek sanki onlar icin kızı sevmekten daha onemli gibi...

Elde ettiginde de kimisi uzaklasiyor ama kimisi de cidden evlilik yoluna giriyor...Niyeti ciddi mi degil mi anlamak zor.

Kaçan kovalanır taktiği bana göre değil..
Ben vur-kaç taktiğini severim..:icecream:

senin soylediginle benimki arasinda ne fark var ? guldurdun beni ya ilahi..

senin soylediginle benimki arasinda ne fark var ? guldurdun beni ya ilahi..

Kaçan kovalanır taktiği; sürekli merakta bırakmak,telefonlarına çıkmamak,mesajlarına geç cevap vermek,biraz kaale almamaktır karşındaki insanı.Adam kadının onu sevip sevmediğinden asla emin olamaz.:1no2:
Vur-kaç taktiği; Kimi zaman çok aşk dolu kimi zaman da soğuk durmaktır. Adam kadının onu sevdiğinden emindir. Ama hep düşünür acaba bugün neyi vardı,canı mı sıkkındı,morali mi bozuktu diye..fisfisfis
Yanlışım varsa lütfen düzeltin.yerimseniben
Ben bu kadar biliyorum..

ama zaman gelir adam derki aman bee senle mı uğraşcam, fazla naz aşık usandırır... ben demiyorum eskiler dio

ben kaçıyorum kaçıyorum baya kaçıyorum ama bi bakıyorumki arkamda kimse yokk.nolcak benim sonumm :bbo:

Kaçan kovalanır taktiği; sürekli merakta bırakmak,telefonlarına çıkmamak,mesajlarına geç cevap vermek,biraz kaale almamaktır karşındaki insanı.Adam kadının onu sevip sevmediğinden asla emin olamaz.:1no2:
Vur-kaç taktiği; Kimi zaman çok aşk dolu kimi zaman da soğuk durmaktır. Adam kadının onu sevdiğinden emindir. Ama hep düşünür acaba bugün neyi vardı,canı mı sıkkındı,morali mi bozuktu diye..fisfisfis
Yanlışım varsa lütfen düzeltin.yerimseniben
Ben bu kadar biliyorum..

laale ye aynen katılıyorum ve her dem tavsiye ederim vur-kaç taktiğini..
deneyin bi tutmazsa burdayım sengözlerimebaksanab

ben kaçıyorum kaçıyorum baya kaçıyorum ama bi bakıyorumki arkamda kimse yokk.nolcak benim sonumm :bbo:

hep kaçarsan yorulur bırakır peşini, dönüp baktığında kimseyi göremezsin tabi..
kaçarken mesafeyi ii ayarlamada asıl mesele.. yerimseniben

yani bi erkek kızı sevmesede vur kaç taktiği işe yararmı.bence bi erkek hoşlanmıyosa kızdan hiçte elde etme çabası olmuyo bencesenağlama

otur bır taşın uzerıne ağla ondan sonra:roflol:eek:yyyyy oyyyy ben ne yaptım dıyeekara kara duşiiiiiinCADIARZU

Xeddax :))) güldürdün canım ya iyi bak vardır mutlaka bi gelen.Üzülme..

Önce erkeğin dikkatini çekebilmeli tabiki.Seni farketmezse olmaz.Önce cilve naz yapmalı, sonra da lalenin dediği gibi vur-kaç :))

vur kac kovala nereye kadar
evlenince sonucta monotonlasicak, artik seni cozmus olacak

ben de kaçıyorum kaçıyorum kovalanıyorum hatta yıllarca bile sürderebiliyorum bunu ama sonra fazla kaçıp tur bindirdiğimden olsa gerek bi bakıyorum ben kovalayan olmuşum :))

vur kac kovala nereye kadar
evlenince sonucta monotonlasicak, artik seni cozmus olacak
zaten tüm bu taktikler evlenmek için:icecream:
ister vur kaç...
ister kaç kovalat...
amaç adamı kafeslemek:sm_cool:
ondan sonrası da Allah kerim:teytey:

zaten tüm bu taktikler evlenmek için:icecream:
ister vur kaç...
ister kaç kovalat...