subat anneleri kizinizmi oglunuzmu olucak bakalim bu ay kizmi oglanmi ayi

aysima81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.009
16
42
:teytey:kizlar benim kizim olcak insallah.bu sene sanki kiz senesi gibi tum tanidiklarim kiz dogurdu yada hamiletatlicadiarzusizlerin neyi var

kızım var 8yaşında 2000doğumlu şimdide kısmetse oğlum olacak sanırım şubatta genelde erkek bebek ayı mış gibime geliyor

:teytey:allah sanada hem kiz hemde oglan annesi olmayi nasip edicek insallah.tabiki once sag saglim dogmasini ve eline almani dilerim canim:emir_bebek:bebeyini.benimde uc yasinda bi oglum simdide kizim olucak.:içelim:hem anane hemde babaanne olucaz kiz insallah:teytey:

b.gif
e.gif
k.gif
l.gif
i.gif
y.gif
o.gif
r.gif
u.gif
m.gif

merhaba kiz nasilsin? uzun zamandir giremiyordum nasilsin?benim oglum olacak allahin izniyle.

oy kavusturana sukurler olsun canim:1hug:ay cok merak ettim seni dedim dogurdumu ne oldu bu kiz iyimisin bakiyim guzelim.nasilsin canimya biliyorum annesi senin oglun olacagini insallah:emir_bebek:cok saglikli olur guzelim allah ikinizide korusunŞenizoglusunuda cok op kendini bu kadar ozletme merak ediyorum:eek:klava:

benimkide şubatta allah kısmet ederse erkekim olacak benimdeee oğluşummm canım benimm.bende hep erkek duydum bakalım sağlıklı olsunda bebişler.

oy kavusturana sukurler olsun canim:1hug:ay cok merak ettim seni dedim dogurdumu ne oldu bu kiz iyimisin bakiyim guzelim.nasilsin canimya biliyorum annesi senin oglun olacagini insallah:emir_bebek:cok saglikli olur guzelim allah ikinizide korusunŞenizoglusunuda cok op kendini bu kadar ozletme merak ediyorum:eek:klava:

sorma ya gecen hafta cok kötü gecti benim icin tabiki otomatikman bebisim icinde.:1no2:simdi burda söyleyemem özel sorunlar yüzden hic giremedim. :çok üzgünüm::a015:sagol canim merak etme simdi birazcik daha iyi gibiyim. sen nasilsin oglusun nasil? sagol senide bebeginide korusun allahim.:emir_bebek:kötü insanlara firsat vermesin allahim.tamam bundan sonra elimden geleni yaparim öpüyorüm oglusunu senide.Şeniz

kısmetse benimde oğluşum olacak,mehmet tuğra'm...:nazar:

:emir_bebek:simdiden bebeyini seni kutlarim insallah.sag saglim insallah kucagina alirsin:emir_bebek:bebesini canim .ne guzel oglusun oluyo bak.birbirimize dua edelim .insallah hersey yolunda gecer .allah bebeyini ve seni korusun :nazar:

benimkide şubatta allah kısmet ederse erkekim olacak benimdeee oğluşummm canım benimm.bende hep erkek duydum bakalım sağlıklı olsunda bebişler.

:emir_bebek:canim simdiden tebrik edeim anneligini insallah sen ve bebeyin kurtulursunuz sag saglim guzelim.sanirim haklisin baksana actrigim konuda hep erkek oluyor bebisler allah desene benim kizi isteyen cok olucak:sm_cool:

benim 5 yaşında bir kızım var kısmetse şimdi oğluşum olacak.

allah iki duyguyuda tattiricak insallah guzelim.bendede insallah.cok kolay bi dogum yapar saglikli bi bebesin olur insallah.bu arada kizlar birbirimize dua edelim allah bebislerimizi ve bizleri korusun.kizin cok seker bu arada allah saklasin:nazar:

selam kızlar...............
benimde 5 yaşında kızım var ve allahın izniyle oğlum aramıza katılacak.........
allah herkeze nasip etsin..............

:emir_bebek:simdiden yine anne olmani tebrik ederim canim .ay ne guzel bu ay herkezin bebeyi oglan oluyo benim kizim birtane kaldi:dance:canim insallah sag saglim dogum yapar bebeyini kucagina alirsin .allah evlatlarini sana bagislasin.

kızlar ya benim sancım dün akşamdan beri bitmedi.çok kötüyüm.
fakat doktora çıkmak istemiyorum.tamamen bastırsın o zaman çıkacağım.....

canim cok dikkatli ol bu sakaya gelmez guzelim .sakin hmal etme lutfen tam olarak ne kadarlik hamilesin.bide kan yada su gelene kadar sorun yokmusta .ama yinede sen git doktoro olurya ters bi durum falan olur.allah esirgesin guzelim.allah yardimcin lsun guzellima.s.

çok sağol canım.şuan 36 haftalıkım.bebek zaten kanala inmiş.doktor her an bekle dedi ama.sancımı evde çekmek istiyorum.çünkü hastanede sancı çekenleri gördükçe insanın sancısı gidiyor.tam olarak bastırsın ozaman.su kızımda gelmemişti benim ebe patlattı suyumu.....
bakalım bu nasıl olacak........
ilk doğum yapanların avantajı var bilmedikleri için.ama bizim için daha zor.allah hiç kimseyi o yolda oyalamasın arkadaşlar..........:emir_bebek::asigim::1hug:a.s.

haklisin guzelim katiliyorum cunku.benimde ikinci hamileligim .:1shok:inan insan basina ne geleceyini bilince dahabi korkuyo ya.ilkinde iki gunde dogurdum .inan simdiden uyuyamiyorum korkudan.:çok üzgünüm:bide inan canim ilk hamileligi olan kisiler soruyor ay niye korkuyosun.ahh basima ne geleceyimi biliyorumda ondan ahh bide soyleyebilsem.neyse guzelim allah bi avazda kurtarsin cok oprum sizleriŞeniz

arkıdısleee benıde kızım olacak tuana ama cok sınırlıyım bu gece hala soku uzerımen atamadım sevsılı doktorumuz hastaneyle anlasmasını kesmıs bugun ogrendım ozele gecmıs bu revamı ya yapılırmı :eek:klava:

arkıdısleee benıde kızım olacak tuana ama cok sınırlıyım bu gece hala soku uzerımen atamadım sevsılı doktorumuz hastaneyle anlasmasını kesmıs bugun ogrendım ozele gecmıs bu revamı ya yapılırmı :eek:klava:

canim hayirlisi olmus sen sinirlenme sakin ol bebeyin icin hic iyi deyil biliyosun guzelim.ama senide anlayabiliyorum insan tamda sonlara gelirken boyle biseyle karsilasmasi cok zor.sen yinede sakin ol.bu arada oleyy seninde kizin oluyomus cok sevindim allah simdiden bagislasin yavrunu.sag saglim dogmani dilerim guzelim allah yardimcimiz olsun

canım aynı kaderi paylaşıyoruz.bende 2 günde doğurdum.orada sancı çekenleri gördükçe benim sancım gidiyordu.o yüzden bunda sancıyı evde çekmek istiyorum.allah hepimizin yardımcısı olsun tatlım.

demeki en iyi sen anlarsin beni.ikincisinde insan dahabi korkuyo:1shok:sende iki gundemi dogurdum bi benim basima geldigini sanmistim bende.sen dahabi anlarsin guzelim.ama her dogum baskaymis insallah copk cabuk dogurursun bu sefer guzelim allah yardimcimiz olsunya:nazar:

X