Cilt Bakımı Ürünleri Kantoron yağı mı kayısı yağı mı

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Gulperi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
472
18
arkadaslar bende kantaron yagı aldım ama kırmızısını bulmak zor dedı aktar.
cılt lekelerı ve cıldı beslemesı acısından hangısı daha ıyı.
Kırmızı kantoron veya sarı kantoron yagımı yoksa kayısı cekırdegı yagı mı daha etkılı. ıkısınıde deneyen var mı acaba ona gore degıstırebılırım kullanmadan
tesekkurler herkesea.s.

selam
bende kayısı çekirdeği yağı kullanıyorum ama cilt lekeleri için değil. özellikle göz çevresinde olmak üzere yüzümde oluşabilecek kırışıklıkların önüne geçmek için. ve de çok araştırmıştım. kayısı çekirdeği yağının cilt lekelerine iyi geldiğini hiç duymadım doğrusu.
kantoron yağı hakkında da bir bilgim yok canım...

off canım ya ben de aldım kantaronun sarı olanını ama lanet olsun pamuğu ıslatıp kullanmama rağmen oysaki sadece akşamları kullanıyordum heryerimde minicik sivilceler çıktı 2 kullanımda hemen bıraktım sanırım kırmızı daha iyi olucak ama ben cesaret edemiyorum artık bide kayısı yağından ziyade buğday yağı daha iyidir

yaaa benimde aynısı oldu sarı kantaron yağı aldım ve kullandım ama ikinci üçüncü gün yüzümde sivilceler çıktı cildimin çok kuru olmasına rağmen acaba kırmızısı daha mı iyi bilen varsa lütfen...

ben kirmizisini almistim bacaklarimda kullandim..kokusu disinda memnun kalmistim..

Kırmızı olan cilt için sarı ise depresyon gibi psikolojik sorunlara yardımcı olduğundan içilerek kullanılıyor. Kırmızı olanın alerji yapma ihtimali de var. Kırmızı özellikle yanıklarda iyi, ağrıyı azaltıyor.

canım kayısı yağı cılde çok faydalı.Kantoronsa yara varsa yarayı ıyıleştırıcı özellığe sahıp.açık yaraları çok güzel tedavi ediyor bızde kırmızı kantoron vardı bıttı ne yazıkki.Bende yenıden yapıcam.Ayrıca sıvılceye yağlı şeyler ıyı gelmez.sıvılcenın tedavısı alkoldur.:KK34:

X