kızlar kaç kilo aldınız

rengin_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
222
0
Kızlar ben 12 haftalık hamişim. baya kilo aldım galiba. Üstelik yemiyorum 52 kiloydum bütün pantolonlarım dar. şimdi hiçbiri olmuyo
yandımmmmm:sm_confused:

Ben maalesef aşırı kusmalarım yüzünden 7 kilo verdim.. Hala da vermeye devam ediyorum..:KK43:
Ben de 12 haftalık hamileyim.

inanmıyorum. 7 kilo verdin. inş. kusmaların geçer cosette. bende hiç kusma bulantı olmadı...

ben zaten 5 6 kilo fazlalıkla hamile kaldim en fazla 2 kilo almisimdir..ama pantolanlarım benimde dar geliyor cunku belim iyice kalınlastı..

hamis kıyafetleri giy bebisi sıkıstırma :))

kızlar hamişken hangi yiyecekleri çok ve severek yerseniz bebişte doğduğunda o yiyecekleri severmiş benimki bol bol salatalık yiyecek anlaşılan

cosette umarim en kisa zamanda kusmalarin gecer kac kiloydun baslangicta simdi kaca dustun????

evet arkadaşlar ya bende verdim 3kilo falan ama göbüşüm bayağı bi çıktı

ben 3 buçuk ayı 3 gün geçtim,,daha 1 buçuk kilo sldım.
bu arada kasığına iğne batması giren var mı arkadaşlar?

evet canım benim bbugün oldu iğne batması gibi bi sağ kasıkğmda birde solda neyin nesi acaba diye düşünürken hemen yattım uyudum geçti

temizlik günlerimde benimde belim de ağrı oluyor birde bu bilgsayarın başında çok oturunca oluyor kızlar çok dikkat etmemiz lazım hamilelik gerçekten zormuş boşuna mızmızlanmıyoruz yani

Canlarım selam, ben geçen sene hamişlerindenim, temmuz annesi oldum şimdi. İlk 3 ay 1,5- 2 kilo aldım. Toplam 15 kiloyla doğuma gittim. Doğum yapalı 6,5 ay oldu ve eski kiloma çoktan döndüm. Emzirince kilo vereceksiniz zaten, yeter ki dengeli beslenip aşırıya kaçmayın, kiloyu dert etmeyin, abur cuburdan kaçının en çok. Süt için bol bol, mideniz bulanıyosa soğuk için işe yarar. Hepiniz sorunsuz, güzel hamilelik geçirin inşallah.

arkadaşlar ben hamileyken yalnızca son3 ayda 30 kilo aldım ondan öncesinde yani 5 6 aylık olana kadar hiç kilo almamıştım.ayrıca 9 ay kustum ben o yüzden allah hepinize kolaylık versin tekrar yaşamaya bile cesaretim yok o kusmalar yüzünden

Ben de 2 kilo aldım ama kendimi çok şişmiş hissediyorum. Dr. en fdazla 12 kilo alınacak dedi. 66 kilo (1 70 boy) ile hamile kaldım. Zayıf hamişler daha fazla kilo alıyomuş. Bana en fazla 12. Bakalım nasıl olacak..

X