Endeskopik, orta yüz germe / yanak kaldırma, burun estetiği

eylll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
28
0
Öncelikle herkese merhaba;

açıkçası bu tarz bi siteye ilk kez üye oluyorum; başlıktan da az çok anlaşıldığı gibi yanak bölgemde ki çöküklükten dolayı dudak kenarımdaki kırışıklıklr için bi operasyon geçirmeyi düşünüyorum ve bu olursa ilk olucak; bu tarz bi operasyon geçiren varmı? önerebileceği bi doktor var mı? ben Erhan Eryılmaz ile görüştüm Naci Çelik ve xxxxx ile de görüşeceğim; önerilerinizi bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:

açıkçası bu tarz bi siteye ilk kez üye oluyorum; başlıktan da az çok anlaşıldığı gibi yanak bölgemde ki çöküklükten dolayı dudak kenarımdaki kırışıklıklr için bi operasyon geçirmeyi düşünüyorum ve bu olursa ilk olucak; bu tarz bi operasyon geçiren varmı? önerebileceği bi doktor var mı? ben Erhan Eryılmaz ile görüştüm Naci Çelik ve xxxxxx ile de görüşeceğim; önerilerinizi bekliyorum...
merhaba, bu konunun duayeni belki duydun erdem tezeldir, sonrada teoman doğan geliyo. Bence paran varsa bunlardan birini düşün derim. Bende paramı denkleştireyim bunlardan birine klasik yüz gerdirme ameliyatı olucam. Benim derdim başka yüz ovalimi düzelttirecem. bunun için klasik yüz germe gerekiyo. hoşçakal canım...

cevabınız için çok teşekkür ederim; Erdem Tezel le ilgili internetten biraz araştırma yaptım; sizde telefonu yada mail adresi var mı? sanırım sizde kendisine ulaşmaya çalışıyorsunuz; cevabınızı bekliyorum

öncelikle herekse merhabalar;
burnumun geniş olmasından dolayı rinoplasti ameliyatı olmayı düşünürken muayene olduğum bi doktor burun etimde büyüme olduğunu ve bi KBB uzmanı ile görüşmemi söyledi; bendehem burun etimi aldırmayı hemde burun estetiği beraber düşünüyorum ; bu tarz operasyon geçiren varsa fikirlerinizi bekliyorum ayrıca hem estetik yapan ve KBB uzmanı olan önerebileceğiniz doktor varmı?

öncelikle nerhabalar; bende Emre İlhanı internetten buldum ve kendisine mail attım henüz geri dönmedi; kendisi KBB uzmanı ve rinoplasti yapıyormuş; siz olmuşsunuz peki estetik de derken burnunuzu kastettniz sanırım; bende burun eti ve rinoplasti beraber düşünüyorum sakıncası yoksa ne kadar ücret ödediniz ve iyileşme süresi ne kadar? tşkkk:))

ben nacı celık derım tahmınımce adı duyulmus ve onepın dr larından dı
erhan beyde olabılır

açıkçası bu tarz bi siteye ilk kez üye oluyorum; başlıktan da az çok anlaşıldığı gibi yanak bölgemde ki çöküklükten dolayı dudak kenarımdaki kırışıklıklr için bi operasyon geçirmeyi düşünüyorum ve bu olursa ilk olucak; bu tarz bi operasyon geçiren varmı? önerebileceği bi doktor var mı? ben Erhan Eryılmaz ile görüştüm Naci Çelik ve xxxxxx ile de görüşeceğim; önerilerinizi bekliyorum...

endoskopik yüz germe başlığından girersen orda zaten epydir bu konuyu konuşuyoruz, ben, yeşilkelebek ve bir kişi daha var takip edebilirsin

canlarim bu konu ta 2008 de açilmis bunu soran arkadas muhtemelen bizden 2yil kadar önce bu ameliyati yapmistir:)

merhaba, bu konunun duayeni belki duydun erdem tezeldir, sonrada teoman doğan geliyo. Bence paran varsa bunlardan birini düşün derim. Bende paramı denkleştireyim bunlardan birine klasik yüz gerdirme ameliyatı olucam. Benim derdim başka yüz ovalimi düzelttirecem. bunun için klasik yüz germe gerekiyo. hoşçakal canım...

Merhaba EU1,

Yuz ovalini duzelttirmekle nasil bir operasyondan bahsediyorsun. Yanaklar icinmi? Biraz bilgi verebilirmisin tam sorunun ne olduguyla ilgili. Ben yuz seklimden memnun degilim bu yuzden merak ettim.

tesekkurler

Merhaba EU1,

Yuz ovalini duzelttirmekle nasil bir operasyondan bahsediyorsun. Yanaklar icinmi? Biraz bilgi verebilirmisin tam sorunun ne olduguyla ilgili. Ben yuz seklimden memnun degilim bu yuzden merak ettim.

tesekkurler

gerçi soru 3 ay önce sorulmuş ama ben yanıtlayayım. yüz ovali çene kontürü varya orası, daha açık anlatayım çenenin en ucundan kulaklara kadar olan kısımdır.

merhaba,
bir süredir bu siteyi takip ediyorum. estetik operasyonlarla ilgili bilgi edinmek istediğimde arama motorları sıklıkla bu forumları gösteriyordu :)

Son düzenleme:

açıkçası bu tarz bi siteye ilk kez üye oluyorum; başlıktan da az çok anlaşıldığı gibi yanak bölgemde ki çöküklükten dolayı dudak kenarımdaki kırışıklıklr için bi operasyon geçirmeyi düşünüyorum ve bu olursa ilk olucak; bu tarz bi operasyon geçiren varmı? önerebileceği bi doktor var mı? ben Erhan Eryılmaz ile görüştüm Naci Çelik ve xxxxx ile de görüşeceğim; önerilerinizi bekliyorum...

slm canim merak ettim ameliyat oldunmu, oldunsa kime oldun?

Arkadaslr bsy sorucam burun amlytı olmadan once doktorunuz sze fotograflar yada farklı secenekler sunuyormu

öncelikle herekse merhabalar;
burnumun geniş olmasından dolayı rinoplasti ameliyatı olmayı düşünürken muayene olduğum bi doktor burun etimde büyüme olduğunu ve bi KBB uzmanı ile görüşmemi söyledi; bendehem burun etimi aldırmayı hemde burun estetiği beraber düşünüyorum ; bu tarz operasyon geçiren varsa fikirlerinizi bekliyorum ayrıca hem estetik yapan ve KBB uzmanı olan önerebileceğiniz doktor varmı?

yanak kaldırma düşündüğünüzü yazmışsınız yaptırdınız mı acaba?yaptırdysanız kime yaptırdınz memnun musunz?sorun çıktımı ?ağrı acı oldumu?

X