Cilt Bakımı Ürünleri vichy ürününü kullanan var mı arkadaslar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

palanga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2006
26
0
arkadaslar vichy satan yere gıttım cıldımın bılgısayar ortamında verilerini almak için ama eczacı tabı bana bı ton urunu satmayı basardı:KK43:
sonra pısman oldum aldıgım ama belkı ıse yarıyordur ha?
kullanan var mı?

arkadaşım vıchy güvenilir bir marka ben saç için ürünlerini kullandım iyi gelmişti ama 3 ay kullanmak gerkiyormuş senin de büyük ihtimalle senin de uzunkullanman gerekecek ama düzenli kullanınca yararını görürsün

:teytey:bence vıchy hıc teredut etmeden gözün kapalı kullanacagın bır ürün ben hemen hemen hepsını kulllandım cok memnun kaldım

bende yüz yıkama jelini kullanıyorum memnunum..bitince değiştirmeyi düşünüyorum

ben bi ara normaderm serisini kullanmıştım,gerçekten mükemmeldi.tabi set olarak kullanınca fiyatı çok tutuyodu ama uzun bi süre kullandım.bıraktıktan sonra başka ürünler kullandım ama onun kadar memnun kaldığımı söyleyemem,zaten cildim yağlıydı sivilce falan çok oldu sonra...

şuan sivilce sorunum yok.sadece yüz yıkama jelini ve de güneş kremini kullanıyorum.gerçekten kaliteli bir marka vichy.memnun kalacağına inanıyorum canım.

arkadaslar vichy satan yere gıttım cıldımın bılgısayar ortamında verilerini almak için ama eczacı tabı bana bı ton urunu satmayı basardı:KK43:
kullanan var mı?

kesinlikle doğru seçim ben kullanıyorum çok memnunum umarım sende umduğunu bulursun

vichy aqualia thermal kullanıorum cıldım cok kuruydu ve kullandıgım hıc bır kremden ıyı sonuc alamadım fakat vıchy super herkese tavsıye edıyorum

İçin rahat olsun palanga, vichy'den memnun kalacaksın. Mesela annem Vichyninkinden başka göz çevresi kremi, güneş koruma ürünü kullanmaz. Hiç pişmanlık duyma...Düzenli olarak kullan yalnız (yüzünü temizlemeden, makyajlı bir şekilde vs. uyuma), biraz da sabret, belli bir süre sonra cildin uyumunu göreceksin, sonuç güzel olacak....

Ben LR kullanıyorum cok ta memnunum hem fiatı uygun hemde süper bi urun cildim 18 likler gibi oldu.hem keseye hemde yüze hitab ediyor....

kullanan var mı?

arkadasim vichy fransa nin en iyi ve en cok satilan urunlerinden biri tereddut etmeden kullanabilirsin

ben de madem arkadaslarım memnunmus dedeım eczecının bana sundugu bı kac urun daha vardı onları da aldım:)
yıkama kopugu,sprey termal su,nemlendırıcı gunes kremı,goz için oligo 20
aldım kullanıyorum ii ama
tesekkur ederım hepınıze içi,m rahatladı

BEN NORMADERM SERİSİNİ KULLANIYORUM KESİNLİKLE ÇOK GÜZEL..AMA BİR MÜDDET SONRA CİLT ALIŞIYOR..BEN İMEX SABUNLA DESTEKLERİM.YIKAMAYI..TAVSİYE EDERİM AMA FİYATI PAHALI..sengözlerimebaksanab

ben nemlendırıcılerını kullanıyorum yüz için ve çok memnunum tavsiye edrım.

Vichy'nin yüz temizleme jelini kullanıyorum mavi kutu içindekini harika diyebilirim. Düzenli kullanılan her şey iyi sonuç verir herhalde.

bende normadermin yıkama jelini kremini kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır cildim çok alıştı yıkamayınca sivilce çıkıyo 18 yaşındayım memnunum ama cildimi erken yaşlandırmasından korkuyorum inş.olmaz öyle bişey

X