laparoskopi ve histeroskopi

ya bende aşılama olcam ve laporoskopiden
korkuyorum.bu tpoic ii oldu valla.allah hepimizin
yardımcısı olsun..

elif cim ama bir operasyon bu sonuçta
birkaç tanede olsa dikis var hareketlerini kisitliycak hiç birsey olmuyormu ? oturup kalkarken agrı sonrasında ilsk yahpmak gerekcek o anda hareket nedeni ile falan agrı dikis yerinde acıma vs olmuyormu ??
yani yarısezaryan gibi dusundum ben ama bilmiyorum abartmısmı oluyorum

elif cim ama bir operasyon bu sonuçta
birkaç tanede olsa dikis var hareketlerini kisitliycak hiç birsey olmuyormu ? oturup kalkarken agrı sonrasında ilsk yahpmak gerekcek o anda hareket nedeni ile falan agrı dikis yerinde acıma vs olmuyormu ??
yani yarısezaryan gibi dusundum ben ama bilmiyorum abartmısmı oluyorum

yok sezaryan gibi degil canim tabi ki agrin oluyo bi kac gun harketlerin kisitlaniyo sonucta bi bicak yarasi ister istemez agrin olur ama hafif agri kesicilerle atlatiyosun

Esrako canım, gerçekten çok rahat ol, benim kadar canı tatlı bir insan kesinlikle bidaha yoktur :)) Ben sana bunu diyorsam inan. Sadece dikiş yerlerin biraz acıyo oda katlanılamayacak bi acı değil.

Arkadaşlar yarın sabah (09.04.2008) laparaskopi oluyorum deli gibide korkuyorum. Arkadaşların yazdıkları biraz ferahlattı ama yinede çok gerginim. Umarım çabalarım bir sonuç verir Allah hepimizin yardımcısı olsun.

meraba canlarım ismim melisa 6 yıllık ewliyim hiç korunmadım eşimin ve benim yapılan araştırmalarda hiç proplemimizin olmadı söyleniyor ganolf fve puregen kullandım 3 kez aşılamam yapıldı tüplerim açık ama hala bi sonuç alamadım bunalıma girmek üzereyim dün tv den bi program izledim laporoskobinin şart oldugunu söylüyordu ben tüp bebek düşünüyordum acaba önce laporoskobimi denesem bi bilgi verirseniz sevinirim hepinizi öpüyorum

arkadaslar bana hısteroskop yapıldı ve polıp cıktı.onlarda alındı.ama tup bebek tutmadı 2 kez.dr 3.de tutmazsa korkulack arastrmaya degeck bırsyler vardr ama sımdılık bı sorun yok dedı
merek ettıgm bana nasl bır arastrma yapack bılmıyorum.laparaskopı onerır mı acaba.yanı laparaskopı tuplere bakmak ıcın mı sadece,eger oyleyse tup bebek de tuplerdekı sorun onemlı dııl dıye bılıyorrum.bır bılgınız var mı tup bebekde de laparoskopıyı onerıyolr mı

Canım, eşim ve bende hem tahlillerde hemde hsg filminde herhangi bir sorun görünmedi. Bu yüzden ameliyat oldum. Hsg filminde açık görünen kanallarımın aslında çok dar olduğunu ve geçişin çok zor olduğunu tespit ettik, bu yüzden hamile kalamıyormuşum. Aşılama yapılsa bile Dış gebelik riskim yüksek olduğundan direk Tüp bebeğe geçtik ama maalesef tutmadısenağlama. Nasip artık napalım, hayırlısı değilmiş.
Canım, eşim ve bende hem tahlillerde hemde hsg filminde herhangi bir sorun görünmedi. Bu yüzden ameliyat oldum. Hsg filminde açık görünen kanallarımın aslında çok dar olduğunu ve geçişin çok zor olduğunu tespit ettik, bu yüzden hamile kalamıyormuşum. Aşılama yapılsa bile Dış gebelik riskim yüksek olduğundan direk Tüp bebeğe geçtik ama maalesef tutmadısenağlama. Nasip artık napalım, hayırlısı değilmiş.
Yíl olmuß 2019;gõrürmüsün bilmiyorum ama senin bu durumunu okuyunca ben de bir ísik yandı bugün rahim filmi çektirdim tüplerin açık ancak geçişte túplerde boğumlanmış var acaba benim tüplerde mi dar ancak ben 5 yaşında bir çocuk sahibiyim o nasıl oldu o zaman bana da laporoskopi histeroskopi önerdi oldu mu çocuğunuz peki

X