pembe akıntı(yerleşme kanaması olabilir mi?)

kızlar en sonunda lekeler bitti.8 gün devam etti normalde benim adetim 4-5 gün sürer. yarın doktora gitmeyi düşünüyordum ama sorun kalmadığına ve test negatif çıktığına göre gitmesem mi diyorum.

benimde idrar testim negatif çıkmıştı kan testinde hamile olduğumu öğrendim bence hiç ihmal etme bi doktora git
hayırlı haberlerini bekliyoruz :emir_bebek:

kızlar benim yumurtlama tarihim 18 iydi. doktorda aynısını hesapladı.endometrıum kalınlıgıda bu ay cok uygun gorunuyor.ve doktor bu ay sol yumurtalıgından yumurtlayacak gıbı gorunuyosun demıstı.gercektende aynı gün sol kasığımın agrısından duramadım.o günde ilişkiye girdik.ve tuhaftırki önceki aylar 2 veya 3 gun hafıfleyerek bıterdi.(yumurtlama sancısı) bu ay ertesi gün bıcak gibi kesildi.bu ay çok umutluyum kasıklarımda bıraz agrıda var.neyse benim sorum bu yerleşme kanaması kesin oluyor mu? birde yaklasık ne zaman oluyor? yani adet gecikmesi olmadan oluyormu? bir bilen cevaplarsa sevinirim..öptüm sizleri..:dance:

canım yerleşme kanaması kişiden kişiye değişiyor.bazıılarında olurken bazılarında hiç bir kanama olmuyo.en iyisi zaten kanamanın olmaması.adetinn gecikmesini bekle.geciktikten bi kaç gün sonra kan testi yaptır kesin sonucu alırsın

canım yerleşme kanaması kişiden kişiye değişiyor.bazıılarında olurken bazılarında hiç bir kanama olmuyo.en iyisi zaten kanamanın olmaması.adetinn gecikmesini bekle.geciktikten bi kaç gün sonra kan testi yaptır kesin sonucu alırsın

çok teşekkür ederim.bilgilerin için. inş. hamıleyımdır de kanamada olmaz. bu ay cok ıstıyorum yaaa.ve gercekten umudum da var ne bılıyım belkıde yoktur ama bosuna mı umıtlenıyorum acaba neyse beklemekten baska care yok.öptum cnm sağol

çok teşekkür ederim.bilgilerin için. inş. hamıleyımdır de kanamada olmaz. bu ay cok ıstıyorum yaaa.ve gercekten umudum da var ne bılıyım belkıde yoktur ama bosuna mı umıtlenıyorum acaba neyse beklemekten baska care yok.öptum cnm sağol

inşallah hamilesindir allah gönlüne göre versin.ama değilsende sıkma canını zamanı değilmiş o doğru zamanda gelecektir merak etme:nazar:

inşallah hamilesindir allah gönlüne göre versin.ama değilsende sıkma canını zamanı değilmiş o doğru zamanda gelecektir merak etme:nazar:

inş. cnm hepimizin olur kısa zamanda.bu arada ben üniversiteyi antalyada okudum.cok sevdıgm bı sehır.benım yerıme de havasını cek soyle denız kenarında.öptm cnm

inş. cnm hepimizin olur kısa zamanda.bu arada ben üniversiteyi antalyada okudum.cok sevdıgm bı sehır.benım yerıme de havasını cek soyle denız kenarında.öptm cnm

evet antalya çok güzel bi şehir bende çok seviyorum burayı.bi deniz havası alıyım senin için:)

kıslar konuyu sizin için öne getiriyorum........................................................................

canım sağol doktorumun beni aramasını bekliyorum yazcam sonucu merak etmeyin

garip bişey.benim ilk hamileliğimde koyu renkli lekeler gelmişti tam adet günümde bende hasta oluyorum zannettim iki üç gün aynı lekeler geldi sonra feci bi sancı.meğer düşük yapıyomuşum.bu arada kendim evde test yaptığımda gebelik çıkmamıştı.kan testi yaptır bence yada doktora git.

mrb kızlar benimde adet tarihimde koyu renkli kanamam oldu 1.gün çok az 2.gün yine az bişey kanamam oldu hamile olduğumu düşünmemiştim adetimin düzeni dozuldu diye düşündüm. ablamın ısrarı üzerine test yaptım pozitif çıktı 2-3 gün sonra doktora gittim kan testi falan keseyide gördük. ama şimdi yazdıklarınızı okuyunca korktum doktor 3 hafta sonra kalp atışlarına bakalım dedi düşmüş olsaydı kese gözükmezdi değilmi? çok korkuyorum onu çok istedim ben ne olur bana dua edinsenağlamabilgisi olan varsa bişey söylesin ne olur bişey olmamıştır değilmi?:1no2:

Bende üstüne gördüm adet olmama 1-2 gün kala pembe akıntı geldi iki gün kadar sürdü.Ama ben kan testi yaptırmıştım.Ama bu yerleşme kanaması değil.O daha erken oluyormuş.Benimki üstüne görme hatta doktor her ay regl tarihinde bu olabilir dedi..Şiödi 2 aylık hamileyim bugünler regl günüm ve bu akşamda kahve akıntı geldi.

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ve size bir sorum olacak benim adetime 8 gün kala pembe akıntı geldi ve 4 gün sürdü 4. gün çamur gibiydi acaba bu yerleşme kanaması olabilirmi yoksa bu kadar erken olmazmı çok merak ettim cevap yazarsanız sevinirim

ya kızlar benim adetim normalde 29 mart ama dün bi kaç damla kahverengi leke geldi. biraz bel ağrım da var. dünden beri tık yok. acep yerleşme kanaması olabilir mi? başınıza hiç böyle bişey geldimi. adetlerim normalde çok düzenlidir. sadece 1-2 gün gecikme olabiliyor. o da stresten falan.

neden böyle bir konu yarım kalmış :KK43:
bende aynı belirtileri yaşıyorum,mrktan çıldırıcam..
reglime daha 5-6 gün ver ve 2 gündür pembe lekelenmeler oluyor ve çok gazım var içim balon balon sanki..

Aynı sıkıntıları bende yaşıyorum şuan..
Karnım patlıycak gibi ve pembe renginde akıntım var..
En son adetimi ayın 2.sinde oldum ama ne şimdi bu anlamadım..
Yerleşme kanaması ise bi sorun teşkil edermi?? çalışan birisi olduğm için her çıkıp doktora da gidemiyorum..
Off ne yapmam lazım :KK43:

inşallah arkadasim banada üşütmekten kaynaklanıyo gibi geliyo,ama bebek istiyoruz ya herşeyi ona yoruyoruz:))))

iyi sabahlar arkadaslar ben dun sabah klube uye oldum ve sizinle ayni sorunlari yasiyorum adet gunum 25 ocakti ama simdi 24 subattan ten beri pembe ve arada koyu sari sivi geliyo bu 5. gunum hala gelmeye devam ediyor bu konuda bir bilgisi olan var mi yardimci olursaniz sevinirim iyi gunler

selam tum arkadaslar ben klube dun katildim ve bir problemim var adet gunumden bir gun once pembe ve bazen koyu sari lekelenmeler basladi bugun 5. gun hala devam ediyor dun aksamda biraz karnim agrimaya basladi 1 kizim var 2.5 yasinda suan icin hamile kalmayi beklemiyorum ama bu durum hamilelik belirtisi olabilir mi bu konuda bir bilgisi olan var mi yardimci olursaniz sevinirim

selam tum arkadaslar ben klube dun katildim ve bir problemim var adet gunumden bir gun once pembe ve bazen koyu sari lekelenmeler basladi bugun 5. gun hala devam ediyor dun aksamda biraz karnim agrimaya basladi 1 kizim var 2.5 yasinda suan icin hamile kalmayi beklemiyorum ama bu durum hamilelik belirtisi olabilir mi bu konuda bir bilgisi olan var mi yardimci olursaniz sevinirim

bi kan testi yaptırsana canım..testin sonucuna göre bi doktora başvurursun.aradan 1 ay geçmiş sonuçta diğer adetinin üzerinden.

bende 15 şubatta adet oldum.adetim 4-5 gün sürer zaten.adetimin 12. günü pembe akıntı gelmesini takiben 3 gündür akıntım var ve su kıvamında kırmızı akıntı geliyo:KK14:günlük pedlerle idare ediyorum.hayatımda ilk defa başıma böyle bişey geldi.karnım ağrımıyo ama belim ağrıyo.bacaklarım ağrıyo ve bazen kasıklarım ağrıyo.dün testte çıkmayacağını bile bile evde test yaptım.tabiki negatifti.bişey olsada adetin 12. günü evdeki testte çıkcak hali yok.
hayıt tohumlu macun kullanmaya başlamıştım.onuda kullanmıycam artık.zaten sabah zor yuttum,midem kalktı.başına hiç bu tarz bişey gelen var mı??insan ister istemez endişeleniyo:KK59:

X