pembe akıntı(yerleşme kanaması olabilir mi?)

bi kan testi yaptırsana canım..testin sonucuna göre bi doktora başvurursun.aradan 1 ay geçmiş sonuçta diğer adetinin üzerinden.

cevabiniz icin tesekkur ederim idrar testi icin daha erken galiba ama sanirim kan testinde sonuc verecektir simdi yani oyle zannediyorum

bi kan testi yaptırsana canım..testin sonucuna göre bi doktora başvurursun.aradan 1 ay geçmiş sonuçta diğer adetinin üzerinden.

8. gunde idrar testi yaptim canim cift cizgi cikti biraz silik cikti ama yine de cok sevindim hamileyim yani :KK62: insallah allah her isteyene gostersin bu sevinci

Arkadaslar adetim 5 gün gecikti bundan 10 gün önce uzun sefaf ama icinde pembelik olan bi akintim geldi heralde adetlencem dedim adetlenmedim hala ve normalde gögüslerim acir hic bir aci ve belirti yok fakat yaklasik 5 gün önce hep kasiklarim agirdi dün 2 tane test yaptim ikiside negatif sizce hamile olabilirmiyim???

Arkadaslar adetim 5 gün gecikti bundan 10 gün önce uzun sefaf ama icinde pembelik olan bi akintim geldi heralde adetlencem dedim adetlenmedim hala ve normalde gögüslerim acir hic bir aci ve belirti yok fakat yaklasik 5 gün önce hep kasiklarim agirdi dün 2 tane test yaptim ikiside negatif sizce hamile olabilirmiyim???

arkadaşım bende aynı durumdayım sonucun ne oldu 2 test yaptım negatif bugün pembe akıntım var adet olcam sandım ama sabahtan beri böyle bu 34. günüm adetim normalde bu günlerde olmalıydı sonucunu çok merak ettim

ay yerimm ben seniii perimmmmmmmmmmmmm
peesindeyimmm bakk buralarda buldumm seniii :)))))))))))0

kizimm senin pembe akinti sorasi bu topikte herkes hamisssssssssssssssssssss hadi insallahhhhhhhhhhhhhh sira sendeeeeeee

sonrada bendeeeeeeeeeeeeee allahin izniyleeeeeeeeeeee

:KK64::KK64:

canım ya bugün pembe bi akıntı geldi su gibi bel agrımda var bi kaç gündür ama adetim geçeli 1 hafta oldu bebişte istiyoruz anlamadım ne oldunu

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ve size bir sorum olacak benim adetime 8 gün kala pembe akıntı geldi ve 4 gün sürdü 4. gün çamur gibiydi acaba bu yerleşme kanaması olabilirmi yoksa bu kadar erken olmazmı çok merak ettim cevap yazarsanız sevinirim

slm bsey sormak ıstıyorum ben 2 gun kısa adet oldum oldugumdan az ve 3 gun sonra acık pembe damla damla geldı kahverengıde oldu bu konuda bılgın varmı hamıle olabılme sansım varmı ve test yaptım ıdrarda negatıf cıktı cvp sevinirim

Merhaba kızlar.size bir sorum olacak adetim1hafta önce oldu ve bitti bugün wcye gittiğimde peçeteye pembe akıntı geldi sizce nedir? nedendir?hamilelik olabilir mi??cevap verirseniz çok sevinirim lütfen...

Merhaba kızlar.size bir sorum olacak adetim1hafta önce oldu ve bitti bugün wcye gittiğimde peçeteye pembe akıntı geldi sizce nedir? nedendir?hamilelik olabilir mi??cevap verirseniz çok sevinirim lütfen...

ayy cnm ya bnde aynı durumdayım sinir bozucu bir süreç bu senin sonuç ne oldu pekii?

Kesin yerlesme kanamasidir we oglandir kesin bende oyle oldu cunku genelde erkek spermler yerlesirken kanama oluyo die duydum bendede oldu we oglum oldu:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kesin yerlesme kanamasidir we oglandir kesin bende oyle oldu cunku genelde erkek spermler yerlesirken kanama oluyo die duydum bendede oldu we oglum oldu:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Adete yakın mı oldu arkadaşım seninde yoksa adet bitiminden 10 gün sonra filan mı?bende de pembemsi akıntı çok hafif geliyor bügün adet olmalıydım ikinci gün ilk defa böyle oldum ilk hamileliğimde hiç böyle olmamışdı belkide adet olacam hayırlısı bakalım pembemsilik geçiyor az beyaz geliyor.

Adete yakın mı oldu arkadaşım seninde yoksa adet bitiminden 10 gün sonra filan mı?bende de pembemsi akıntı çok hafif geliyor bügün adet olmalıydım ikinci gün ilk defa böyle oldum ilk hamileliğimde hiç böyle olmamışdı belkide adet olacam hayırlısı bakalım pembemsilik geçiyor az beyaz geliyor.
Ne olsu senin sonuç canım inşallah hamilesindir

O zaman adet oldum pembelik gelince oluyorum takip ettim.gecen ay dr gitmisdim enfeksiyon kapmisim cleocin krem 2 kutu ve monodoks 1 kutu verdi kullandim bu ay hamile kaldim..

slm arkadaşlar ben hep takip ediyorum bu siteyi yeni üye oldum.
size danışmak istediğim ben 2 aydır çocuk istiyorum bu ay adet gününden önce peçeteye hafif kan geldi sonrasında birkaç gündür acık pembe akıntım oluyo adet günümede 2 gün var. Sizce hamile olabilir miyim?

A.s hic belli olmuyor yinede arkadasim..bunun yani sira goguslerde de hassasiyet ve dolgunluk adet gunu olsa bile devam ediyor..ben iki gun kala idrar testi yaptim silik cikmisdi gunum gecence bi daha yaptim tam cikti..yani silik cikmadi kesin gebelikmis de..

slm herkese bende de pembe akinti var.ama ilişki sonrasi iki defa oldu.rahim agzi yarası olsa azicik da olsa agri olurdu diye düşünüyorum. umarim hamilelik belirtisidir.heyecanla adet gunumun gecmesini bekliyorum. pembe akintidan sonra hamilelik yasayanlar cevap verirseniz sevinirim.

X